Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 85

Question Mageyi daha ne kadar düşüreceksiniz?

1-Mage artık farm yapamıyor.
    2-Mage artık 2 parti olmadan meleeyi düşüremiyor.
    3-Magenin itemleri son 1 ayda %40 değer kaybetti.
    4-Mage artık eslantta boss kesemiyor.
    5-Tanıdığım pek çok mage ya çarını bozdu ya oyunu bırakma aşamasında.
    6-Ben de oyunu bırakma aşamasına geldim.
    7-Yıllardır emek vererek, gece gündüz elle farm yaparak, güzel arkadaşlıklar edinerek düzdüğüm çarımı bugün itibari ile bozarak oyunu bırakma kararı aldım.
    8-Bu oyunu oynayanların %90 ı gibi ben de forumu pek takip etmediğim için bazıları yumurta hesap diyebilir.
    9-Hepiniz Allah'a emanet olun.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Assas oynuyorum mage kasmaya başladım abarttığın gibi değil durum bence ve bütün etkinliklerde hala mage söz sahibi.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Orion16 View Post
    1-Mage artık farm yapamıyor.
    2-Mage artık 2 parti olmadan meleeyi düşüremiyor.
    3-Magenin itemleri son 1 ayda %40 değer kaybetti.
    4-Mage artık eslantta boss kesemiyor.
    5-Tanıdığım pek çok mage ya çarını bozdu ya oyunu bırakma aşamasında.
    6-Ben de oyunu bırakma aşamasına geldim.
    7-Yıllardır emek vererek, gece gündüz elle farm yaparak, güzel arkadaşlıklar edinerek düzdüğüm çarımı bugün itibari ile bozarak oyunu bırakma kararı aldım.
    8-Bu oyunu oynayanların %90 ı gibi ben de forumu pek takip etmediğim için bazıları yumurta hesap diyebilir.
    9-Hepiniz Allah'a emanet olun.
    Ne yazık ki.... Bye Bye Magecikler.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Mage karakter hakkında düşüncelerimi açıklamam gerekirse yapımcı firmanın yapmış olduğu FR magenin 80 skilinin menzilini düşürmesi kesinlikle bir hataydı. Farm konusuna değinecek olursak mage karakterin farklı becerileri değiştirilmediği için eskiden olduğu gibi bir çok yerde farm yapabilir.

Eslant bosslarına gelecek olursak yapımcı firma bu noktada çok doğru bir karar aldı. Boss olarak tabir edilen yaratıklar iki veya üç kişinin kesebileceği yaratıklar olmamalı.

Son olarak melee party ile kıyaslayacak olursak durum zaten ortada. 83 lv warrior'un yere vurma skillerinin aşırı fazla olduğunu herkes biliyor ve düzenlenmesini umut ediyoruz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Delos para katları, bfler,jrler,ftler mageye göre dizayn edilmişken nasıl mage düşürülmüş oluyor anlam veremedim dostum

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Mage ve Priest karakterleri bana göre sistemin gerisinde kaldı ikisine de güncelleme şart.

Senior Member
    1 tane warrior 1 tane db priest 2pt mageyi düşürür oldu.

Senior Member
    1. kısma gelecek olursak pek farm yapacak yer kalmadı zaten melee için bile. Bir CZ de AOC kaldı orası da hem ırk içi hem ırklar arası kavga yeri oldu.

2. kısma gelecek olursak 2 parti mage ile 1 party yere vurmalı warriorları düşürebiliyorsanız demekki sağlam bir mage ekibisiniz demektir. Siz daha 2. novayı atana kadar 2 pt mageyi telef eder yere vurmalı warriorlar. Yukarıda mage char açtım sorun yok diyen arkadaş bugün TP mage oynayacak bir mage eline ileri düzey +sı olan +7 +8 +9 Gab ya da DS falan almak zorunda kalıyor. Çünkü eskiden meleelerin 2k 3k apleri olurdu mevcut antidef takılarla azcık direnebilme gücü olurdu ve eline kalkan almadan hem ataker mage hem tp mage olabilir idi. Şu anki aplere bir de gittiniz jamadar silahı çıkardınız sağlam bir mage bile bir asasa 3 ya da bilemediniz 4 skill dayanabiliyor. Klasik düzen asaslarda eskrima+kör+spike+trust daha körün etkisi geçmeden mage yerde. Çünkü mevcut takılar ciddi oranda eline bir dagger bir jamadar alan assasinin dagger defini etkisiz bırakıyor. Kısacası şu anki oyunun melee atak sistemi ile mage defans sistemi bir mageyi koruyamayacak düzeyde. Hatta direnme bile yapamayacak düzeyde.

3. kısımda zaten ikinci kısmın bir devamı. Defans sistemi oyunda shellden sonra iyice saçmaladı. +7 krowaz bile zor bulunuyor oyunda. Ne bosstan çıkıyor ne kutudan çıkıyor krowazlar ya da holy armorlar. Yapması da iyice zor ve maliyetli. Bir de o kadar zahmete yapıp bir de upgrade edeceksiniz. Yapılan 12 antidefli draki pendant hem jamadara hem daggera antidef veriyor. 12 yi tutturacaksınız da bir de yakmadan oooo. Beltlere hiç deyinmeyeyim. tamamen yarım yamalak yapılan beltler. Bosslardan drop olarak çıkması gerekiyor idi. Ya da madem oyuna jamadarı sonradan eklediniz iron belt ile necke jamadar defide ekleyeydiniz. Bu koşullar altında mage oynanır mı evet oynanır. Bir savaşlarda toplanırsınız bir de akşam 20-24 arası czde toplanabilirseniz 3 pt ancak. Diğer saatlerde elinize gab o da adamant olması gerekiyor blessde tp etme bloklanıyor diye biliyorum sıkı bir jamadar ve dagger antidef.

4. Bence iyi oldu. Şimdi ptler toplanacak o bossu eskisi gibi organize şekilde kesmeye çalışacak. Bu da knight online ın ilk yıllarındaki gibi boss kesme sistemi demek.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Arkadaşın yaptığı tek şey eslant farm sanırım genelde mage clanlar her etkinlikte ön planda eslant farmı yapamadığı için oyun bıraktım bu bu sebepten diyor istiyorsunuz ki ignite ile ona buna kill atayım ne güzel dünya

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    her gün 10'larca magenin forumda konu açması bana çok saçma geliyor,, forum yöneticileri bu konuya job'lara değişiklik uygulamadan bir dur demeli, hergün aynı mızmız,, hergünde ağlanmazki arkadaş,