Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast
Results 71 to 80 of 85
    Senior Member MeLoDiCaaa's Avatar
    Nickname
    ProfessionaL
    Class
    Mage
    Clan
    Lysergic
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Terbiyeni takın. İşine gelmeyen her şeyde hakaret etmek zorunda mısın ? burda senin dışında herkes doğru düzgün konuşuyor. Ben warior değil priestim diye kaç kez belitmişim konuda okumadan cahil cahil yorumlar yapma. madem stat ayarlarından muzdaripsin iyi ben de konu açayım o zaman priestin statları neden böyle priestler eziliyor destekten başka bi işe yaramıyor. Kardeşim oyundaki karakterlerin belli rolleri var bunu aklına sok. Ve charının ss ini atar mısın görelim melee karakterleri 5e katlayan magen nasıl birşeymiş çok merak ettim gerçekten. Burda boş keseye sallamak çok kolay değil mi

Melodicaa nickli arkadaşa cevabım da kardeş hp item ve antidef item arası damage çok farkediyor ve tekrar söylüyorum priestim ve benim hoşuma gitmiyor çantamda çeşit çeşit itemle gezip karşımdakine göre item değiştirmek ama yapmak zorundayım bifrosta giriyorum bildiğiniz üzere çoğu party üzerini dodurur ve ben doldururken sundresten 4 tane bronze coin alıyorum sadece ve çantam dolmuş oluyor. Kusura bakmayın siz ucuza kaçma peşindesiniz deyince de ben suçlu oluyorum.
    Hala aynı şeyi söylüyorsun.

Hayır seni tanısam al gir benim charla oyna da gör diyeceğim.
    Nereden biliyorsun antidefsiz gezdiğimi diyorum? Hadi antidef aldım ölmedim kimi öldüreceğim diyorum.

Anlamak istemiyorsun ki?

Ucuza kaçmak nedir onu da söyle istersen.
    Serverda bir kaç tane 9 rons set ve 1 tane 9 krowaz set var.
    Bende de 8 krowaz set var. Alıp alabileceğim en iyisi 9 krowaz onu da oynayan kişiyi tanıyorum. Asas ve warrirolara karşı benden pek farklı değil

Sen mageleri düzenlemesinlerde kek gibi öldürmeye devam edeyim peşindesin, üzgünüm ki çabandan bunu anlıyorum sadece.

İyi günler dilerim.

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Isilion, Delos, Utc, Ft, Jr, Krowaz, savaşlar daha neresini sayayım hepsi mage egemenliğinde daha niye şikayet ediyorsunuz? Diğer sınıflar hiç oynamasın o zaman.
    Neden CZ yok bu saydikalarinin içinde !!!
    Sizde herşeyin bilincindesiniz mage solo CZ çikamiyor :S
    minumum 2 pt max 3 pt :S
    Bu oyun CZ varsa var CZ yoksa bu oyun bir hiç !!!
    CZ biz mage lere verin saydikLarinizin tümü sizin olsun !!!
    NTTGame mage düşmaliğini bir kenera birakip,şapkayı önüne koyup düşünme zamanı !!!
    warriorlarin (aoe)yere vurma skilleri anket yaptiniz onu bile düzeltemediniz gücünüz yetmedi demekki :S
    magelere kesilmek bu kadarmi zoruna gider dier job larin anlamak mümküğn değil !!!
    Yukarda saydiğin tüm activitelerden mageler kadar, bütün job lar faydalaniyor.
    Last edited by LoarDez; 07-15-2018 at 06:10 PM.

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    şunuda eklemek isterim,, forumda mage konularını aratınca 150+ konu çıkıyor, o konular üzerinden gitmeyip halada yeni konu açma ihtiyacı duyuyorsunuz,, ayıp ayııp..

Quote Originally Posted by Vitanova View Post
    Hayır benim anlamadığım burada onlar para yatırıyor, mageler yatırmıyor diyen arkadaşlar nasıl bir düşünce yapısına sahipler ? ( 8 v 8 ) full itemli mage ekibi vs full itemli melee ekibini karşı karşıya getirseler mage ekibinin bu düelloyu kazanma ihtimali var mı allah aşkına ? buna hakikaten inanan var mı ? En kral mage az buçuk itemli bir warriora ne kadar vurabilir maksimum ? Ben şahsen 2k vurabileceğini düşünmüyorum en güçlü skili bile olsa. Ama az buçuk itemli warrior torment ile 3-4 k kapatınca normal oluyor.
    Ama mage ft de mavi kutu alıyor evet, o zaman tamam. Nerfleyin biraz daha.
    Bir arkadaşta hp takısı yerine antidef taksanıza demiş. Zaten full hp takılar takılmasına rağmen 5-6 k hp oluyor anca oda. Antidef takıyı tak bakalım ne olacak o hp.
    Ama mage ft de mavi kutu alıyor.
    Arkadaşın biride isullion kovalamaya laf etmiş. Aynen ya, siz magesiniz. Isullion sizin ne haddinize, gidin ft nize mavi kutunuzu alın. Zaten ftde hep mageler var.
    +9999999999999999999999999999

Kardeşim antidef takı takmadığın için bak antidef diyorum iyi biz de priest olarak hpden başka birşey takmayalım sonra 1 adam kesince priest hemen ölüyor diye ağlayalım mantıklı mı ? epye bi ton para vereceğine antidef neck tak veya lbole bi ton para vereceğine antidef bi belt tak bak nasıl düşüyor damageler. diğer arkadaş da ortalama warior 3k 5k vuruyor yere vurma skili ile diyor birader 3 5k yiyen adam en fazla +8 linen set giyiyordur. sadece ft mi sizde ? hangi kroyu meleeler dönüyor bana bi söyler misiniz ? mageler olarak siz herşey bizim olsun mele birşey alırsa isyan edelim ya da vendorda satılan linen set i giyelim ama ölümsüz olalım ne güzel ya
    Ömründe hiç mage oynadın mı merak ediyorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by MeLoDiCaaa View Post
    Hala aynı şeyi söylüyorsun.

Hayır seni tanısam al gir benim charla oyna da gör diyeceğim.
    Nereden biliyorsun antidefsiz gezdiğimi diyorum? Hadi antidef aldım ölmedim kimi öldüreceğim diyorum.

Anlamak istemiyorsun ki?

Ucuza kaçmak nedir onu da söyle istersen.
    Serverda bir kaç tane 9 rons set ve 1 tane 9 krowaz set var.
    Bende de 8 krowaz set var. Alıp alabileceğim en iyisi 9 krowaz onu da oynayan kişiyi tanıyorum. Asas ve warrirolara karşı benden pek farklı değil

Sen mageleri düzenlemesinlerde kek gibi öldürmeye devam edeyim peşindesin, üzgünüm ki çabandan bunu anlıyorum sadece.

İyi günler dilerim.
    Yayını izleyin sadece melee partyler yok orda neden düşmüyor bu mageler sizin dediğiniz gibi 2 wariora ? fark yiyenler sadece en iyi clanların karşısına çıkanlar. O turnuvayla cz farklı diyeceksin kesin. Ben de bu farkın senin ya da ekibinin playerlığına bulacam. Db içine gelen adamı gelmeden doldurur magelerin de o adamı tekler bak bakalım warior ne yapacak o zaman içine gelip yere mi vuruyor yoksa sizin uzak range damagelerinizden kaçmak için arkasını dönmesiyle son gaz kaçıyor mu ? farklı takının olmadığını nerden çıkardım. kardeş sen değil misin iron setimi sattım diyen ? iron seti sat parasıyla başka item cek yine tek item gez. E tabi sizin düşüncenizle biz enayiyiz çantamızda iron setin yanında taurus set taşıyoruz veya sizin gibi mytrl ile bedavaya alınan setin yanında da ayrı set taşıyoruz düşmana göre değiştiriyoruz. Bunları keyfimizden yapmıyoruz kardeş sonra tek yiyip de burda ağlamak yerine biraz daha fazla çalışıp daha fazla item alıyoruz.

Sana daha fazla post kastırmayacağım evet tamam herşeyde haklısınız mage class olarak mageye 83skill i de değil 40 skill i falan koysunlar alan kill cekme olsun attığı alanda ne kadar mob enemy varsa yere düşsün direk. Sanırım sadece o zaman mutlu olacaksınız.

Senior Member
    Mage olanların şikayet etmesini , mage harici insanların da bu duruma karşı çıkmasını anlıyorum da , şurda yetkili olan bir insanın tamamen farazi üste çıkmak için cevaplar vermesi ciddi anlamda insanların aklıyla dalga geçmek. Zaten şu zihniyet şu an magelerin bu kadar isyan etmesinin en büyük sebebi.

Senior Member MeLoDiCaaa's Avatar
    Nickname
    ProfessionaL
    Class
    Mage
    Clan
    Lysergic
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    Yayını izleyin sadece melee partyler yok orda neden düşmüyor bu mageler sizin dediğiniz gibi 2 wariora ? fark yiyenler sadece en iyi clanların karşısına çıkanlar. O turnuvayla cz farklı diyeceksin kesin. Ben de bu farkın senin ya da ekibinin playerlığına bulacam. Db içine gelen adamı gelmeden doldurur magelerin de o adamı tekler bak bakalım warior ne yapacak o zaman içine gelip yere mi vuruyor yoksa sizin uzak range damagelerinizden kaçmak için arkasını dönmesiyle son gaz kaçıyor mu ? farklı takının olmadığını nerden çıkardım. kardeş sen değil misin iron setimi sattım diyen ? iron seti sat parasıyla başka item cek yine tek item gez. E tabi sizin düşüncenizle biz enayiyiz çantamızda iron setin yanında taurus set taşıyoruz veya sizin gibi mytrl ile bedavaya alınan setin yanında da ayrı set taşıyoruz düşmana göre değiştiriyoruz. Bunları keyfimizden yapmıyoruz kardeş sonra tek yiyip de burda ağlamak yerine biraz daha fazla çalışıp daha fazla item alıyoruz.

Sana daha fazla post kastırmayacağım evet tamam herşeyde haklısınız mage class olarak mageye 83skill i de değil 40 skill i falan koysunlar alan kill cekme olsun attığı alanda ne kadar mob enemy varsa yere düşsün direk. Sanırım sadece o zaman mutlu olacaksınız.
    Clan'ım yazıyor solda. Devamını okumadım.
    Last edited by MeLoDiCaaa; 07-15-2018 at 07:36 PM.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Arkadaşlar parti turnuvası bildiğiniz üzere 80 lv sınırında yapılmaktadır. Tabii ki de normal sunuculara kıyasla fark var çünkü warrior karakterlerinin yere vurma becerileri kullanılmıyor. Oyuncular berserker warrior olmaktansa attack warrior oynamayı tercih ediyorlar.

Bu turnuvayı izlemeye vaktim olmadığı için izleyemedim lakin bir önceki turnuvada yanılmıyorsam Exebus klanı bir melee ekibiyle eşleşmişti. Khenarth bakalım Exebus klanı melee ekip karşısında ne yapacak diye yayında söylemişti. Devamında Exebus klanı melee ekibe dayanamadı ve elendi. Oyunu aktif olarak oynayan oyuncular bilir ki Exebus klanı kötü bir klan değil hatta çok da güzel oyun sergileyen bir klandır. O turnuvada Khenarth'ın belirttiği gibi "Mage oyuncular ne kadar uğraşırlarsa uğraşsın melee ekip daha güçlü olduğu için mage ekibi kesiyor" demişti.

Beni bir çok oyuncuda bilir ki ben priest oyuncusuyum ve mage ekiple birlikte oynuyorum. Bizim amacımız warriorun normal skillerinin nerflenmesi veya değiştirilmesi değil. Bizim tek bir isteğimiz var oda herkesin bildiği gibi warriorların yere vurma skilleri olarak tabir edilen echo skilleri.

Ayrıca bir şeyi tartışırken karşıdaki insana ağlamak, sızlamak gibi kırıcı sözlerde bulunmamamız gerekir. Umarım yazdıklarımı okur ve eleştiri yapacaksanız güzel bir dille eleştiri yaparsınız.
    Last edited by LiteraryLuckys; 07-15-2018 at 08:18 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by MeLoDiCaaa View Post
    Clan'ım yazıyor solda. Devamını okumadım.
    hiç duymadım clanını linen setli farm clanlarından birisiniz sanırım