View Poll Results: Seri trade buguyla banka önlerinde daha önce hiç karşılaştınız mı?

Voters
21. You may not vote on this poll
  • evet

13 61.90%
  • hayır

8 38.10%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30
    Junior Member

Yayıncı adı altında saçma paylaşım yapanlar şikayet gm ler lütfen !

Ben bu oyunu ilk sunucularından beri ara ara oynarım canım sıkıldığında girer gereken premium hesabımı itemimi alır başlarım yavaş yavaş hesabımı kasarım üç beş itemimi kasarım keyfime bakarım.
    Bu oyun başladığından beri pek çok üç kağıtçılar ve ya dolandırıcılar gördüm şahit oldum.
    Folk village de eşyalarimi bankaya koyarken birisi trade atarak rastgele bana eşya verdi bende eşyayı vermesi üzerine kabul ettim devamında trade atıp bu itemi abisinin olduğunu hatayla verdiğini söyledi bu kadar ısrarın üzerine tabikide şüphelendim ve oradan uzaklaştıp sonuç burada bir m lik ve ya 5 m lik item değil kendi onayınla yaptığın bir işlemi hatayla yapamazsın ki ben senin bug denemediğini nereden bileceğim !!

Ben böyle bir durumda itemi geri vermek istemedim trade bugu muhabbeti çıkmıştır belki yeni diye ve bu arkadaş kendinin yayıncı olduğunu iddia edip youtube a oyundaki takma ismimi belirterek adımı karalamaya çalışmıştır. bu oyuncu hakkında gereken işlemin yapılmasını istiyorum.
    Oyun yöneticilerine duyrulur.
    Bir diğer durumda bu şekilde yine sebepsiz yere birisi bana bir eşya verse aynı şekilde şüpheleneceğim çünkü biz bu oyunda neleri neleri gördük geçeceksiniz arkadaşım böyle boş beleş işleri adımı karalayan arkadaşa gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum!!
    Forum kurallarını bilmediğim için link ve oyuncunun ismini vermeyeceğim. Oyun yöneticilerinden yanıt bekliyorum

Senior Member DOriliO's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Adam kazara verdiyse geri verseydin birader.Zaten sana ait olmayan bir itemi sahiplenmişssin sen.Yaptığın hareket onurlu bir bireyin ahlakına ve oyun etiğine aykırı.Gm lerden ricam bu şahşın ceza alması.
    #80Sekiyor-Asas oldum artık seksede olur sekmesede

Junior Member
    Paşam hatayla vermiş diye bir şey yok adam orada onaylayıp veriyor onu ben trade buguna sokmayacağını nereden bileceğim! bi bunu bana açıkla sana hiç sol banka önü seri trade atan olmadı mı bunlarla hiç karşılamadın mı ?

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Trade bugu nedir onu anlayamadım tam olarak ben?

Ya da şöyle sorayım, bu zamanda trade bugu mu varmış?
    Last edited by NocturnalCreature; 07-13-2018 at 03:08 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Ortada bir yanlışlık var ve bu durumu pm yolu ile de tarafınıza belirtilmiş ise bu tamamen sizin inisiyatifinize kalmış bir durumdur. Yanlışlıkla aldığınız itemi geri verip vermemek sizin vicdanınıza kalmıştır.
    Trade yolu ile bug yapımı yada kullanımı gibi bir durum da söz konusu değildir.

Junior Member
    Ben zaten oyunun açığı var ve ya yok demedim nereden emin olacağım dedim ama benim takma ismimi karalaması oyun kuralları açısından bir hatam yokken bunun cezası yok mu ! yayıncılarınız bu kadar mı düşük kaliteli videolar yayınlıyor !

Senior Member DOriliO's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Evet moderatör bug söz konusu olmadığını söyledi.Kendisine bilgilendirdiği için teşekkür ediyorum.Şimdi itemi sahibine teslim et canlı yayında karalamaları için özür dilemesini iste olay kapansın.Hala vermemekte ısrarcıysan o adam söylediklerinde haklı olur.
    #80Sekiyor-Asas oldum artık seksede olur sekmesede

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bence doğru olan adama itemini geri vermeniz. Şu an bildiğim kadarıyla oyun içinden trade aracılığıyla sizin hesabınıza herhangi bir müdahale söz konusu değil. Evet o taraflarda trade atan oluyor ben şahsen kabul etmiyorum. Ama yanlışlıkla ve dalgınlıkla yanlış kişiye trade atıp item veren arkadaşlarımı da biliyorum, olabiliyor. Yanlışlıkla verdiğini söylüyorsa bunun için uğraşıyorsa o zaman gerçekten yanlışlıkla vermiştir.

Trade atmak istemiyorsanız tenha bir yerde pazar kurun itemini çeksin pazarınızdan.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    Dostum daha önce sol banka önünde seri trade atanları da gördüm ben bu oyunu oynarken aynılarından olmayacağını nereden bileyim.Şu an için oyun bir çok açıdan düzeltilmiş olsa da geçmişi bakımsız oyun açıklarıyla dolu bir oyun. Bahsettiğimiz eşya 1 m lik bir eşya gerçekten önemsemedim bile eşyayı benim takıldığım şey burada benim adımı eşyamı çaldı diye lanse etmesi . Ben kimsenin eşyasını çalmadım trade attı kabul ettim devamında da trade atınca buga sokacağını düşünüp çok az ilerisine geçip mobumu kesmeye devam ettim sadece yazı yazmasını kesmek içinde pm mi blockladım ben bu adamın itemini çalmamışken adamlar benim adımı karalıyorsa ve gm ler buna ceza vermiyorsa diyecek sözüm yok.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Kusura bakmada iteme yatmışsın. Hiç burda gelip suçsuzmuş gibi yazılar yazma dostum. Şimdi sana bir item veriyor sonrada yanlışlıkla verildiğini anlatıyor sende geri vermiyor, kaçıyorsun. Yaptığın etik açıdan dehşetül vahşet Tongaya düşmüssün. Açıkcası reelde nasıl birisisin bilmiyorum ama muhtemelen gerçek yüzün ortaya çıkmış desek yeridir...