Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 72
    Senior Member EviLPrince's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _WonderWoman_ View Post
    3 Günde premium parası mı çıkıyor Wormden silver bar felanmı atıyor acaba :/
    3 günde 2.5gb kasmak hiç zor değil.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EviLPrince View Post
    3 günde 2.5gb kasmak hiç zor değil.
    3 günde nasıl 2.5 gb kasilir?

7/24 oyunda olarakmı?

Senior Member EviLPrince's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    3 günde nasıl 2.5 gb kasilir?

7/24 oyunda olarakmı?
    Siz oyunu boşuna oynuyorsunuz demekki. 3gbyi 1 günde kasanlar var. Hadi 3 günde kasma 1 ayda günde 1 saat kas. Yine hertürlü premium parasını çıkarıyorsun.

Ben farm yaptığım dönemde günde sadece 4 saatte 1gb kasıyordum. Charımı dizdim sclerimi aldım pknın keyfini çıkarıyorum artık. İhtiyacım olursa yine kasarım. Yeterki oyunu yeterince iyi öğrenin gerisi su gibi geliyor.
    Last edited by EviLPrince; 07-13-2018 at 10:53 AM.

Selam,

Bilmiyorum hangi oyundan bahsediyorsun ama normal şartlar altında, eli yüzü düzgün ama çok abartı birşeyleri olmayan karakterle 25 günde premium ve periyi amorti ediyorsun. Günde 4-5 saat bus farkından bahsediyorum; pazar yaparak kazanılan para, premiumsuzda elde edilebileceğinden oyunun ticaret kısmını yoruma katmadan, objektif bir bilimde olayı yorumlayınız.

Kolay gelsin.

sorun doların yükselmesinde deyil bu oyundaki tek sorun oyun yetkilileri oyuncuları prenium cash almaya zorlamasıdır bu oyunu oynuyosanız prenium cash almak zorunda bırakmasıdır

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by alibabam3 View Post
    sorun doların yükselmesinde deyil bu oyundaki tek sorun oyun yetkilileri oyuncuları prenium cash almaya zorlamasıdır bu oyunu oynuyosanız prenium cash almak zorunda bırakmasıdır
    Öyle bir şey olsa buff, ac, sw diye bir skill olmazdı herkes pus eşyası almak zorunda kalırdı. Yurt dışındaki oyuncular 400 n-pointi 5 dolara alırken siz neden bu kadar yüksek fiyata alıyorsunuz bence oturup bunun nedenlerini düşünmelisiniz. Mesela Iğdır, Ardahan, Rize, Kars gibi şehirlerde yaşayıp petrol ürünlerini Türkiye'den almayıp Gürcistan'a geçen insanlar gibi düşünebilirsiniz. Acaba neden ülke böyle bir durumda?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Öyle bir şey olsa buff, ac, sw diye bir skill olmazdı herkes pus eşyası almak zorunda kalırdı. Yurt dışındaki oyuncular 400 n-pointi 5 dolara alırken siz neden bu kadar yüksek fiyata alıyorsunuz bence oturup bunun nedenlerini düşünmelisiniz. Mesela Iğdır, Ardahan, Rize, Kars gibi şehirlerde yaşayıp petrol ürünlerini Türkiye'den almayıp Gürcistan'a geçen insanlar gibi düşünebilirsiniz. Acaba neden ülke böyle bir durumda?
    Siyaset serbest ise biz de olaya daim olalım

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    güzel yazmışsında kardeşim bu oyuna başlıyacak yada mevcut oyuncular oyuna girebilmek için prenium almaya zorlanmıyomu oyuna her başlayan kişiye sms onayı yapmak için 400 cash almaya zorlanmıyomu oyun ücretsiz oyun fakat başlar başlamaz 400 cash çekiyoruz yoksa pazar şansın yok diyelimki 400 cash çektin 5 cash karşılığı sms yaptın bu seferde manes destan gibi sunucularda pazar alanlarına giremiyosun prenium almak zorundasın diyeceksiniz ki o 2 sw kalabalık yoğunluk var o zaman ek sunucu açsanız preniumsuz oyunculara pazar hakkı tanısanız sadece oyuna girmek için prenium almasa onun yerine sc sini alıp pk sını atsa

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Siyaset serbest ise biz de olaya daim olalım
    Yok siyaset yok ama gerçekleri yazmak serbest. Yurt dışında 100 dolara satılan mouse'a 600 lira ödüyorum alacağım monitörün satış fiyatı 2500 dolar Tr fiyatı 13.000 14.000 lira, 900 dolara satılan bilinen akıllı telefonların Tr fiyatı 5.000'den başlıyor. Asus 1080ti ekran kartını 3700 liraya almıştım, şimdi
    5500 liraya bulsam da zamlanmadan alsam diyenler var. Forumda öyle konu açılıyor ki sanki sadece n-point yükseliyor her şey güllük gülistanlık. Yani daha yazarım da siyaset forumu değiliz ama gemi batıyor sanki.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EviLPrince View Post
    Siz oyunu boşuna oynuyorsunuz demekki. 3gbyi 1 günde kasanlar var. Hadi 3 günde kasma 1 ayda günde 1 saat kas. Yine hertürlü premium parasını çıkarıyorsun.

Ben farm yaptığım dönemde günde sadece 4 saatte 1gb kasıyordum. Charımı dizdim sclerimi aldım pknın keyfini çıkarıyorum artık. İhtiyacım olursa yine kasarım. Yeterki oyunu yeterince iyi öğrenin gerisi su gibi geliyor.
    Ben oyunu oyun olduğu için oynuyorum bütün oyunculara soralım 4 saatte 1gb kasan kaç kişi var diye atıyorsunuz usturuplu atın sonra ziyaaaaaa yazmasınlar.