Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member Nakroth_'s Avatar
    Nickname
    Nakroth
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HeavyBrotherS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus

Question A5 KLAN G1 DÜŞMEMESİ İÇiN NE YAPILABİLİR ? YADA NASIL DÜŞER ? (36 k renge harcadım)

Merhaba sorun şu A3 üst klan allysindeydim . Klan res sonrası g1 düşmüş çıkanlar olduğu için. Bağışı olanlar keşke çıkmadan önce bir helallik alıp çıksalar ama malesef önceden sezip np takviyesi yapamadık düşmüş üst klan. Kendi klanım ise a5 , 36 k ile pelerin rengi seçtim sadece şuanda klanda 16 k küsüratlı np bağışı mevcut . 4 k sı kendimin geri kalanı üyelerin . squad kısmı yani alt tarafta 475 np var . Klan g1 düşmemesi için np bağışlamalı mıyım ? klan nasıl düşer yani arada klan değiştirdiğimden alt-üst klan asıl charla np basmak istemiyorum ama nasıl düşer bilmek istiyorum ona göre kimseye muhtaç kalmadan atarız np artık .
    Eski biri değilim ama yeni de değilim; uykusuz gecelerimi Max biliyor...

Ağır Abiler'den "Nakroth"

Senior Member EviLPrince's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    36k Pelerin + 36k Renk Toplamda bu 72k npyi tek başına bağışlayıp Pelerin + Renk alırsan sen clandan çıkmadığın sürece İsillon düşmez.

Gri pelerin üzerine renk atarım güzel olur dersen 36k bas renk al.

Veya ben renk pelerin falan istemem dersen isillon bas bırak, hiçbir şekilde düşmez.

Nickname
    Nakroth
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HeavyBrotherS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EviLPrince View Post
    36k Pelerin + 36k Renk Toplamda bu 72k npyi tek başına bağışlayıp Pelerin + Renk alırsan sen clandan çıkmadığın sürece İsillon düşmez.

Gri pelerin üzerine renk atarım güzel olur dersen 36k bas renk al.

Veya ben renk pelerin falan istemem dersen isillon bas bırak, hiçbir şekilde düşmez.
    isi basılı dostum 36 k da renge harcadım sadece ama kendim basmadım işte 4 k bağışım var kendimin . nasıl düşer np basmak istemiyorum kareli m olduğu için ama en azından neye göre düşüyor onu bilelim istiyorum çıkan eden olursa önlemimizi alalım diye. (Edit : toplamda 52 k bağış var . 36 k renge gittiğinden gözüken bağış 16,950 civarı) sanıyorum bu toplamdaki np 36 k nın altına inerse düşüyor klan, hani 52 k olan toplam np.. ? yanılıyorsam düzeltin...
    Last edited by Nakroth_; 07-11-2018 at 03:11 PM.

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Nakroth_ View Post
    isi basılı dostum 36 k da renge harcadım sadece ama kendim basmadım işte 4 k bağışım var kendimin . nasıl düşer np basmak istemiyorum kareli m olduğu için ama en azından neye göre düşüyor onu bilelim istiyorum çıkan eden olursa önlemimizi alalım diye.
    Basılan npyi harcamadıysan hiçbişey olmaz. Eğer harcamışsan harcadığın kadarını kasaya atman lazım.

Nickname
    Nakroth
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HeavyBrotherS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Basılan npyi harcamadıysan hiçbişey olmaz. Eğer harcamışsan harcadığın kadarını kasaya atman lazım.
    kanka daha nasıl anlatabilrim ki 52 k basıldı 36 k harcadım 16 k gözüken bağış var bakıldığında, basılan toplam np 36 nın altına inerse sanırım düşer yanılıyor muyum öğrenmek istiyorum. gözüken np ile alakası yok yani düşmenin heralde çünkü res geldi halen a5 iz gözüken np 16 k olmasına rağmen.

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Nakroth_ View Post
    kanka daha nasıl anlatabilrim ki 52 k basıldı 36 k harcadım 16 k gözüken bağış var bakıldığında, basılan toplam np 36 nın altına inerse sanırım düşer yanılıyor muyum öğrenmek istiyorum. gözüken np ile alakası yok yani düşmenin heralde çünkü res geldi halen a5 iz gözüken np 16 k olmasına rağmen.
    Gayet normal bi şekilde anlattığımı düşünüyorum.
    36k np harcadığın için o np gitti. Şimdi clanından 37k np basan birisi veya birileri çıkarsa isillon düşer. Düşmemesi için harcadığın np kadarını kendin tek başına bas. Yani tek başına 36k Np bağışın olsun. Yine anlamadıysan yapabileceğim başka bişey yok.
    Last edited by EviLPrince; 07-11-2018 at 03:30 PM.

Nickname
    Nakroth
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HeavyBrotherS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Gayet normal bi şekilde anlattığımı düşünüyorum.
    36k np harcadığın için o np gitti. Şimdi clanından 37k np basan birisi veya birileri çıkarsa isillon düşer. Düşmemesi için harcadığın np kadarını kendin tek başına bas. Yani tek başına 36k Np bağışın olsun. Yine anlamadıysan yapabileceğim başka bişey yok.
    Düşmemesi için yapılması gereken o onu anladım teşekkür ederim. Ben tek başıma basmak istemiyorum . O yüzden neye göre düştüğünü bilen varsa yazarsa sevinirim . 16 k gözüken np var toplam mevcut np bağışı 52 k, harcanan 36 k , o yüzdendir ki 16 k gözüküyor. Res gelmesine rağmen g1 e düşmemesi toplam harcanan np nin basılan toplam np den düşük olmasından kaynaklıdır sanıyorum. Yanılıp yanılmadığımı hayır böyle olduğundan düşmedi veya evet haklısın gibi net cevaplar bekliyorum. Bu verilere dayalı olarak cevap verebilecek biri varsa bekliyorum.
    Last edited by Nakroth_; 07-11-2018 at 03:50 PM.

Nickname
    Nakroth
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HeavyBrotherS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    modların bilgisi varsa bilgilendirebilir mi acaba bugün ki res gelmeden halletmem lazım bu işi

Senior Member
    pelerin + renk düşmemesi için 72k bağış gerekir. 71999 olsa bile gg. o yüzden riske atma hiç. basıver npyi

Nickname
    Nakroth
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HeavyBrotherS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by naberlo0o View Post
    pelerin + renk düşmemesi için 72k bağış gerekir. 71999 olsa bile gg. o yüzden riske atma hiç. basıver npyi
    iyide knk 1 haftadır 16 k var düşmedi basan adamlar kalıcı bende çok klan değişebiliyorum basarsam bnm klanda kalmak zorundayım birde kareli M düşecek . bilgisi olan varsa güncel konu toplamda 52 k vardı 36 k renk aldım 16 k duruyor 1 haftadır düşmedi . Şunu onaylayacak bilgide biri var mı ? "klana basılan toplam np harcanan toplam np nin üstünde ise görünen np nin bir önemi yok yeterki listedeki toplam bağış harcananın üstünde kalsın ." benim anladığım bu ama emin değilim.

edit : henüz pk lık itemim yok. pk çıkan biri olsam uğraşmam 1.1m np var hepsini basarım.
    Last edited by Nakroth_; 07-11-2018 at 07:43 PM.