Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 52
    Senior Member

Knight online anlaşmalı slot saçmalığına artık dur deyin,Çözerse khenarth çözer...

http://i.hizliresim.com/3zvB89.png

Olayı kısaca anlatayım. Arkadaşımla Aoc kasmak istedik. 2 slotta boştu kasarken adam geldi bu slot benim dedi. Nicklerin pek önemi yok. Fotoğrafta belli zaten. Yan slot boş kardeş oraya geçin dedi. Bizde "emrine uyduk" geçtik. Kasarken humanlar geldi bizi kovaladı tekrar slota geldiğimde yana geç dediği slota geçmiş öbür slotuda arkadaşlarına bırakmış. Haliyle Atağımıza güvendik. 1defa slotu dönmeden "anlaşmalı şekilde kesildik". Tadımız kaçtı. NPT ile farkı nedir bunun? anlaşarak farm nedir sayın nttgame ekibi?

diyaloğu inceleyin. Oyunda olsa gururum kırıldı.

Gücümüze güvendik. Sonuçta bu oyun güç oyunu. Burası bizde demin obur taraf bende diyodun dedik. aradan 2 dk geçti

diyorlar ki AYNEN ŞUAN SİZDE "EŞŞEK". Bu hakaret bize reva mi? ben şimdi xxx lik char dizip aniden saldıran anlaşmalı karşı ırkı nasıl keseyim?. İnanın sizede hak veriyorum nttgame ekibi. Belki diyorsunuz bu sorunu nasıl çözelim? haklısınız. Ama ufakta olsa bi çözüm üretin artık be...

ardream Deruya gidiyoruz hemde 2 kişi. Slot boş kasarken adam diyor ki burası benim baska yere. Hadi ordan gel al diyoruz. 1 dk icinde karşı anlaşmalı ırkını çağırıyor saatlerce farm.

Cz gidiyoruz burası büyük yer olmaz böyle seyler diyoruz. 2dk sonra pat yerdeyiz. adam suan bu mesajı yazarken 30dk dır kasıyor rahat rahat. BEnce oyunun ruhuna aykırı KARUS VE HUMANIN ANLAŞARAK FARMLAMASI. BEN BÜTÜN DÜNYA BUNA İNANSA BİRLİK OLSA DİYİP TÜM KARUS HUMAN IRKINI BARIŞTIRAYIM OZAMAN. sAVAŞLARA GİRMEYELİM HERKES FARM YAPSIN FALAN ÇOK SACMA. bU DURUMA LÜTFEN ÇÖZÜM BULUN
    Last edited by Death_Stroke; 07-11-2018 at 06:22 AM. Reason: Eşyalara tl değer biçmek yasaktır

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Güçlü olan kazanır slot boş diye sen orada rahatça kasacaksın kimse ks atmayacak diye bir durum yok. Kim daha güçlü kutuyu o alır. iki ırkın anlaşması durumuna gelirsek karşı ırk istediği oyuncuyu keser istediğini kesmez oyunda farm yapılabilecek onlarca slot var iken sen pk nın en yoğun olduğu farm slotunda farm yapmaya kalkarsan bunlarada katlanmak zorundasın orada kasamıyorsan hobgobline git orası doluysa ağaçlara git orası doluysa ardreama git orası doluysa delosa git orası doluysa harpye git orası doluysa ...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Fotoğraftan yola çıkarak yazıyorum itemin yok itemi olmadığın içinde dolayısıyla sağlam bi ekibinde olmaz afedersin ama bu TIPLE ne hedefliyorsun ? Tek başına itemsiz bi sekilde cz de farm yapmakmi amacin ?

Sunuda anlarım ekibi sevmiyo olabilirsin kimseyle muhattap olmakta istemeyevilirsin bi klanda bulunmakta istemeyevilirsin bu tercihtir tercihlerinid sonuclarinda katlanırsın

He seninki mecburiyete zorunluluksa o zaman o tipe böyle karı derler adama Emc de LUFERDE küçük slotlarda takılacaksın tek basina farmlarsın

Pasif itemlerle büyük şeyler hedefleme

Bende şunu diyorum elbise güzel ama sana yakışmamış

Oyunda 2 temel ihtiyaç vardır
    1. Item olmazsa olmaz
    2. Ekip ortam çevre hedeftin buyukse buna mecbursun

Güçsüzler güçlülere itaat eder

Senior Member
    Quote Originally Posted by gurki View Post
    Güçlü olan kazanır slot boş diye sen orada rahatça kasacaksın kimse ks atmayacak diye bir durum yok. Kim daha güçlü kutuyu o alır. iki ırkın anlaşması durumuna gelirsek karşı ırk istediği oyuncuyu keser istediğini kesmez oyunda farm yapılabilecek onlarca slot var iken sen pk nın en yoğun olduğu farm slotunda farm yapmaya kalkarsan bunlarada katlanmak zorundasın orada kasamıyorsan hobgobline git orası doluysa ağaçlara git orası doluysa ardreama git orası doluysa delosa git orası doluysa harpye git orası doluysa ...
    problem o zaten... slotu tek vuruşta alıyoruz ikimiz bu yuzden kestiriyorlar adalet burada nerede?

Senior Member
    Quote Originally Posted by ayıpettinabi View Post
    Fotoğraftan yola çıkarak yazıyorum itemin yok itemi olmadığın içinde dolayısıyla sağlam bi ekibinde olmaz afedersin ama bu TIPLE ne hedefliyorsun ? Tek başına itemsiz bi sekilde cz de farm yapmakmi amacin ?

Sunuda anlarım ekibi sevmiyo olabilirsin kimseyle muhattap olmakta istemeyevilirsin bi klanda bulunmakta istemeyevilirsin bu tercihtir tercihlerinid sonuclarinda katlanırsın

He seninki mecburiyete zorunluluksa o zaman o tipe böyle karı derler adama Emc de LUFERDE küçük slotlarda takılacaksın tek basina farmlarsın

Pasif itemlerle büyük şeyler hedefleme

Bende şunu diyorum elbise güzel ama sana yakışmamış

Oyunda 2 temel ihtiyaç vardır
    1. Item olmazsa olmaz
    2. Ekip ortam çevre hedeftin buyukse buna mecbursun

Güçsüzler güçlülere itaat eder
    bunlar nasıl laflar iyi misin? Bu bir oyun. , itaat falan. Umarım gmler görüyordur neler yaşadıklarımızı. Girmiyorum cz ye falan Cz bizim neyimize. Jrden de kovuyorlar 10gb lik charsın alt tarafı diyip. Mesele taktik strateji değil. Teamspeakten anlaşmalı bir adam bulmakta. Ekip falan hikaye. nedemek KARUS HUMAN ekip olmak? Oyunun ruhuna aykırı. ekip kendi ırkından olur. Daha fazla uzatmıyorum. Bir şeyleri değiştirecek yetkim yok. Elimden geldiğince takıldım pk mi attim pot param sw sc param çıktı eğlendim. Tek yemedim çok şükür benim 10 katı itemli adamıda kestiğim oldu. Ancak itemli itemsiz muhabbetin çok itici haberin olsun. Gerçek hayat dışarıda. cz de değil. Her neyse belki bi yetkili beni anlar bir düşünür... Ama sorun yok seviyoruz knight online yi. Çocukluğum burada geçti. Kusura bakmayın kırıcı konuştuysamda

Edit: Mesela monster stone de düşürdük ikişer ikişer takı attı gayet tatmin edici noahlarda geldi. benim para kasamıyoruz diye şikayetim yok. Sadece yeteneksiz sadece z r skill vuran adamların gelip Team speakten adam çağırıp (karşı ırk) üzerime çullanması
    Last edited by sontaran; 07-11-2018 at 05:33 AM.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Biz bu sorunu 8 arkadas soyle cozmustuk. 4 human 4 karus olduk ks gelene dar ediyorduk. Bu karsiliginda birlikte pk atamiyorduk sonra baslariz la farmina dedik ayni irka gectik biraz pk sonra biraktik. Ama bu dedigim sana yine uymaz ekip lazim. Hani char ucuz bise olsa karsi irk char alin orayi soze dar edene karsi irkla gelin itemlerinizi aktarip dicem ama oda masraf

Senior Member
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Biz bu sorunu 8 arkadas soyle cozmustuk. 4 human 4 karus olduk ks gelene dar ediyorduk. Bu karsiliginda birlikte pk atamiyorduk sonra baslariz la farmina dedik ayni irka gectik biraz pk sonra biraktik. Ama bu dedigim sana yine uymaz ekip lazim. Hani char ucuz bise olsa karsi irk char alin orayi soze dar edene karsi irkla gelin itemlerinizi aktarip dicem ama oda masraf
    Amaaaaan boşver cz benim neyime takılırım kendi halimde.

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sontaran View Post
    http://i.hizliresim.com/3zvB89.png

Olayı kısaca anlatayım. Arkadaşımla Aoc kasmak istedik. 2 slotta boştu kasarken adam geldi bu slot benim dedi. Nicklerin pek önemi yok. Fotoğrafta belli zaten. Yan slot boş kardeş oraya geçin dedi. Bizde "emrine uyduk" geçtik. Kasarken humanlar geldi bizi kovaladı tekrar slota geldiğimde yana geç dediği slota geçmiş öbür slotuda arkadaşlarına bırakmış. Haliyle Atağımıza güvendik. 1defa slotu dönmeden "anlaşmalı şekilde kesildik". Tadımız kaçtı. NPT ile farkı nedir bunun? anlaşarak farm nedir sayın nttgame ekibi?

diyaloğu inceleyin. Oyunda olsa gururum kırıldı.

Gücümüze güvendik. Sonuçta bu oyun güç oyunu. Burası bizde demin obur taraf bende diyodun dedik. aradan 2 dk geçti

diyorlar ki AYNEN ŞUAN SİZDE "EŞŞEK". Bu hakaret bize reva mi? ben şimdi xxx lik char dizip aniden saldıran anlaşmalı karşı ırkı nasıl keseyim?. İnanın sizede hak veriyorum nttgame ekibi. Belki diyorsunuz bu sorunu nasıl çözelim? haklısınız. Ama ufakta olsa bi çözüm üretin artık be...

ardream Deruya gidiyoruz hemde 2 kişi. Slot boş kasarken adam diyor ki burası benim baska yere. Hadi ordan gel al diyoruz. 1 dk icinde karşı anlaşmalı ırkını çağırıyor saatlerce farm.

Cz gidiyoruz burası büyük yer olmaz böyle seyler diyoruz. 2dk sonra pat yerdeyiz. adam suan bu mesajı yazarken 30dk dır kasıyor rahat rahat. BEnce oyunun ruhuna aykırı KARUS VE HUMANIN ANLAŞARAK FARMLAMASI. BEN BÜTÜN DÜNYA BUNA İNANSA BİRLİK OLSA DİYİP TÜM KARUS HUMAN IRKINI BARIŞTIRAYIM OZAMAN. sAVAŞLARA GİRMEYELİM HERKES FARM YAPSIN FALAN ÇOK SACMA. bU DURUMA LÜTFEN ÇÖZÜM BULUN
    Bu durum için çözüm nasıl olacak? Bu durumun bir çözümü yok gibi gözüküyor.
    Last edited by MythAsSasSin; 07-11-2018 at 07:06 AM.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Senior Member cetinbaba's Avatar
    Nickname
    BurasiSurvivorBeyler
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TurkBlade View Post
    Büyük balık küçük balığı yutucak

Senior Member
    Quote Originally Posted by TurkBlade View Post
    Çok haklısın, bizim ülkenin insanına has bi durum böyle şeyler yapacak bir şey yok gibi