Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member onderonder_ser's Avatar
    Nickname
    onderonder_ser
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DarkBrotherHood
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Exp Festivali Hakkında

Geçen gün nttgame us yayın açtı bildirim geldi girdim baktım twitch'ten exp boss etkinliği yapıldı ben birşey soracağım
    tamam ayrı biliyorumda onlar oyuncu biz'de oyuncu değilmiyiz onlara exp ve coins gidiyor bize kaç aydır yapılmıyor sebebini öğrenebilirmiyim
    Steam'da yapılan exp festivali neden usko'da yapılmıyor önemsenmiyormuyuz
    Bize yeni düşmanlar lazım,Eskileri hayranımız oldulaR
    r

ÖndeR

Banned
    steamko da oynayanlar daha elit kisiler, uskoda oynayanlar ise biraz daha saldim cayira mevlam kayira, etkinlik yapsan da olur yapmasan da, bronz premium alsam mi almasam mi tarzi kisilerdir.
    daha fazlasi icin 2ndclassplayers.com.tr

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Öncelikle EXP Boss etkinliği hem coin atması hem sunucular için sorun oluşturması sebebiyle USKO tarafında yapılmamaktadır. Hatırlarsanız yaptığımız dönemler sunucularla ilgili sorunlar yaşanmaktaydı, Steam tarafında ise katılım Usko kadar fazla olmaması sebebiyle bu etkinlik gerçekleştirilebilir.

Durumun önemsememekle alakası yok, Steam tarafında olmayan düzinelerce etkinliği USKO oyunculara zaten yapmaktayız ve yapmaya devam edeceğiz. Sadece yapımcı tarafından düzenleme getirilene kadar EXP Boss etkinliği gerçekleştirilmeyecektir.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Öncelikle EXP Boss etkinliği hem coin atması hem sunucular için sorun oluşturması sebebiyle USKO tarafında yapılmamaktadır. Hatırlarsanız yaptığımız dönemler sunucularla ilgili sorunlar yaşanmaktaydı, Steam tarafında ise katılım Usko kadar fazla olmaması sebebiyle bu etkinlik gerçekleştirilebilir.

Durumun önemsememekle alakası yok, Steam tarafında olmayan düzinelerce etkinliği USKO oyunculara zaten yapmaktayız ve yapmaya devam edeceğiz. Sadece yapımcı tarafından düzenleme getirilene kadar EXP Boss etkinliği gerçekleştirilmeyecektir.
    En azından Ronak land yada eslantta yapılma imkanı yokmudur , oyunculardan gelen talebe istinaden suistimal edildiğinin farkındayım açıkcası ama belki makul bir seviye sınırına hitap edecek şekilde yapılamaz mı , ilk 100 pm yı bir alana çekerek orda kesilmesi sağlanabilir yada farklı fikirler üretilebilir

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhaba,

Mgame'e yeteri kadar baskı kurmuyorsunuz gibime geliyor bu konuda. Aylar gecdi ama hala EN ÇOK sevilen etkinlikte bir gelişme yok

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Sırayla her server'a yaptığınız için para kasalım diye birinden çıkıp öbürüne girenler yüzünden serverlar gereksiz dolu oluyordu. Her server'da aynı anda başlatıp aynı anda bitirerek bu sorunu çözebilirdiniz neden zamanında böyle yapmadığınızı merak ettim.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Sırayla her server'a yaptığınız için para kasalım diye birinden çıkıp öbürüne girenler yüzünden serverlar gereksiz dolu oluyordu. Her server'da aynı anda başlatıp aynı anda bitirerek bu sorunu çözebilirdiniz neden zamanında böyle yapmadığınızı merak ettim.
    Çünkü 7 farklı serverda aynı anda yapılabilmesi için karus ve human ırkında toplamda 14 tane GM olması gerekiyor. Ekip yetersiz kalıyor. Bu konu NTTGame şirketi ile alakalı bir durum GM ekibinin yapabileceği pekte bir şey yok.

https://forum.nttgame.com/forum/showgroups.php

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KimJongUn View Post
    Çünkü 7 farklı serverda aynı anda yapılabilmesi için karus ve human ırkında toplamda 14 tane GM olması gerekiyor. Ekip yetersiz kalıyor. Bu konu NTTGame şirketi ile alakalı bir durum GM ekibinin yapabileceği pekte bir şey yok.

https://forum.nttgame.com/forum/showgroups.php
    1 server'a tek GM'nin yeterli olabiliceğini düşünüyorum önce karus veya humandan başlayıp 30-40 tane boss bıraksa zaten onlar kesilene kadar diğer ırkı da rahatlıkla bosslarla doldurabilirler sürekli bi o ırka bi diğer ırka geçerek bu iş halledilebilir. 7 tane bu işi yapabilicek kişi olduğunu düşünüyorum. Kaldı ki bu işi o ekipte yapabilicek 14 kişi olduğunu da düşünüyorum ben aslında ama neyse.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Cebini Doldurmak İçin Girenlerde Olmasa Exp Boss Harici Katılım Olacağını Sanmıyoruz Zaten Exp Boss Tartışmasız En İyi Etkinlik.

Senior Member
    Merhaba,

Sayın GM sizin Elinize imkan yok mu kaldırabiliyorsanız kaldırın şu COİNS i kutulardan sadece exp gelsin biz ona rağzıyız