Results 1 to 6 of 6

Oyuna geri dönme ile alakalı.

Öncellikle Merhabalar.

Benim karakterim bundan yaklaşık 3 sene kadar önce, golemlerde klan arkadaşlarımla beraber boss ararken banlandı. O dönemde, benimle beraber 3 kişi daha banlanmıştı. Onlar daha sonrasında bunun üzerine uğraştıkları için banı kaldırabildiler. Ben ise o dönemde işlerim olduğundan dolayı uğraşamadım ve hala daha ban yemiş bir şekilde duruyor karakterim.

Sormak istediğim şey şu. Herhangi illegal bir olaya başvurmadığım halde banladığım için, benim banımı şuan açabilirler mi?-ki diğer arkadaşlarımın açılmıştı- Eğer açacaklarsa oyuna geri dönmeyi şu sıralar çok isterim. Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılarımla.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Merhaba,

Durumunuz ile ilgili support.nttgame.com adresinden destek ekibine sırasıyla Bilet Gönder > Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi altından bilet göndermeniz doğrultusunda kontrol sağlanacaktır.

Açıkcası Npoint alacaksam bile bunun bir işe yarayacağını bilerek alabilirim. Yanlış anlaşılmasın sizden garanti istemiyorum fakat işe yarama ihtimali düşükse gerçekten buna değmeyecek bir iş olacaktır.
    Last edited by MythAsSasSin; 07-09-2018 at 12:25 AM.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Farklı bir Npoint bulunan hesabınızdan da bilet gönderebilirsiniz. Hesabınızın açılıp açılmayacağı hakkında net kararı destek ekibi vereceği için bilet göndermeniz gerekiyor.

Bana yardımcı olabilecek biri var mıdır acaba ? Gerçekten mağdur taraftayım. Belki eski postlarıma bakarsanız anlayabilirsiniz.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Forum kullanıcısı arkadaşımızın da belirttiği gibi bu tür kararlar destek ekibi tarafından verilmektedir. Bu yüzden forumdan size direkt açılır veya açılmaz deme gibi bir durum olamaz.