Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Mage [öneri]

Senior Member

Post Mage [öneri]

Son günlerde magelere gelen nerflerden sonra bu konuyu açma gereği duydum. Önerilerim şunlar;

1. Glacier ve Lightning 80 skili (Tıpkı Flamede olduğu gibi damage veren bir skill eklenmesi)
    2. Glacier skillerine %10 ek hasar eklenmesi (Bunun sonucunda glacier skilleri flameden %10 az lightningden %10 fazla vuracak ve Ice Mage playerleri görebileceğiz)
    3. Glacier 80 Küp skilinin çok olmayacak şekilde zehir vurması
    4. Master 0 Skilinin Defans verecek şekilde değiştirilmesi (Mage bilindiği üzere en az armoru olan sınıflardan birisi ve Master 0 Skilinin MPnin %30 un altına düştüğünde %20 MP fazla vermesi saçma, üstelik bundan mana potu kullanarak da yararlanamıyorsunuz.)

Benim önerilerim bunlar sizler de fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Last edited by Calia_Menethil; 07-06-2018 at 12:16 PM.

Banned
    Mage lere yapilan bütün haksizliklari kiniyorum !!!
    Vede premium + cash vs almiyorum !!!
    iyi tatiller !!!
    Boykota devam !!!

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    bende kınıyorum mageleri ya arkadas bu kadar ağlayan bir cins görmedim,, warriorlara yapılan kısıtlamalara üzülüyorum, cüce fodullar için warriorları öldürdünüz..

Senior Member
    Nickname
    Vadaaaa
    Class
    KO -> Mage
    Quote Originally Posted by Zonguc View Post
    bende kınıyorum mageleri ya arkadas bu kadar ağlayan bir cins görmedim,, warriorlara yapılan kısıtlamalara üzülüyorum, cüce fodullar için warriorları öldürdünüz..
    "Warriorları öldürdünüz" derken ne anlatmak istedin acaba? Alan skili db priestin uyutma alanı gibi bir şey mi olmalıydı ya da kendi curesini kendi mi atsın?

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Vadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa View Post
    "Warriorları öldürdünüz" derken ne anlatmak istedin acaba? Alan skili db priestin uyutma alanı gibi bir şey mi olmalıydı ya da kendi curesini kendi mi atsın?
    warrior skillerinin süre rezaleti,,sekme ve dengesizlik,,ayak kırma skilinin işe yaradığını görmek mucize,sözde oyunun en güçlü yaratığıyken başkaların ağzı ile yapımcılara öneriler sunulup koca karakterin hint fakirine dönüştürülme hali,,ama hata bizde her konuda magelerin zavallılığı anlatılırken biz warrior oyuncuları hep sustuk, sabır dedik, düzelir dedik,, hiçte düzelmedi..

Senior Member
    Şuan Manesde 76 level Warrior oynamaktayım sana şöyle söyleyim vurduğum 4 ayak kırmadan 1i ve 6 screamden 1i tutuyor. Skill sürelerine gelirsek warriorun alan skili magenin novasından hızlı dönmekte, Descentin süresine hiç gelmeyelim istersen lightning mageden daha mobil olabiliyor bir Warrior. Warrior fazlasıyla güçlü sırf Warriorsun diye oyunun dengesini bozacak saçmalıklar yazma bence zaten warrior şuan üstün durumda.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Magelere nekadar kısıtlama gelirse gelsin gene mage hertürlü pkda çok oldugu zaman alır ama warrior kesinlikle alan skillerine bişey yapılması lazım tomentli bir mageye yere vurarak 2.5k 3k vuruyorlar 3 warrior 1 parti mageyi rahatlıkla öldürebilir.

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Calia_Menethil View Post
    Şuan Manesde 76 level Warrior oynamaktayım sana şöyle söyleyim vurduğum 4 ayak kırmadan 1i ve 6 screamden 1i tutuyor. Skill sürelerine gelirsek warriorun alan skili magenin novasından hızlı dönmekte, Descentin süresine hiç gelmeyelim istersen lightning mageden daha mobil olabiliyor bir Warrior. Warrior fazlasıyla güçlü sırf Warriorsun diye oyunun dengesini bozacak saçmalıklar yazma bence zaten warrior şuan üstün durumda.
    şimdi forum moderatörleri senin bu hesabının ip'sini incelese bir magenin yan hesabı çıkar eminim, neredeyse tüm master skilleri sekiyor warriorun,,tormen yiyen kim olursa olsun kim vursa 2500'den aşağıya demage yemez(tank'lar hariç) sırf laf olsun diye konuşacaklar lütfen saçmalamasın, fikirlere herkez açıktır..

Senior Member
    Ip incelemeye fln gerek yok manes1deyim pm at konuşalım CaliaMenethil

Senior Member
    Nickname
    Vadaaaa
    Class
    KO -> Mage
    Quote Originally Posted by Zonguc View Post
    şimdi forum moderatörleri senin bu hesabının ip'sini incelese bir magenin yan hesabı çıkar eminim, neredeyse tüm master skilleri sekiyor warriorun,,tormen yiyen kim olursa olsun kim vursa 2500'den aşağıya demage yemez(tank'lar hariç) sırf laf olsun diye konuşacaklar lütfen saçmalamasın, fikirlere herkez açıktır..
    Adam doğruları söylemiş ne oldu ki niye bu kadar kızdın?

Tags for this Thread