Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 78 of 78
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Kardeşim oyunun yayıncısına para gitse ne gitmese ne. Oyuna fazla kaptırmayın dışarı çıkın mantıklı bir düşünün. Sonra yazdıklarınıza kendiniz güleceksiniz. Oyun zaten kendine yeni geldi. Herkes istediği gibi bir sistem olsun istiyor.
    pazarcı olarak milleti sömürmek çok iyi oluyor dimi. hangi mmorpg de böyle bi durum var. zaman değişti 20 yıllık sistemi yürütmeye çalışıyorlar. eskiden zindan yok yeni itemler yoktu onlara da karşı çık o zaman. ben düşündüğüm pazar sisteminde mantık hatası görmüyorum. tabi milleti sömüremeyeceğini anladın bu onun acısı dimi.

Junior Member
    yaramıyorsa içmeyecen başkan

Senior Member
    bence iyi teklif sunmus adam pazarcilari bitirmek icin engüzel yol budur adamlar oturdugu yerden para kazanıolar yeter bıkdık bittik ...pk alanları canlanır güzel olur

Senior Member
    Tüm mmolarda action house sistemi ile satış, alış yapılır, insanları köle gibi pazar başında dikmenin bir anlamı yok.

Pazar sc si gösteriyor ki bu sistem knight'ada getirelebilir.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Öyle bir sistem gelirse eğer çok vakit geçmeden PUS'a eklenir birşey değişmez.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Junior Member
    Yorumlara bakıldığında gerçekten genelde itiraz edenlerin çoğu oyunu para kaynağı olarak kullananlar eminim ki en fazla 1 kişi falan vardır itiraz edenler arasında gerçekten pazarda çarını dizip pkya çıkan öneri benim hoşuma gitti hoşuna gitmeyenler de olabilir ama bir çözüm bence de getirilmesi lazım mesela bir pvpde denk gelmiştim homekoydu ancak parayı farmla kasmıyodun czye çıkıp adam öldürdüğün de yalan olmasın 1m mi 10m mi ne para geliyodu başlangıçta da +7 set veriyodu sana böylece czye çıktığında sağlam kişiler de ezik kişilerle de karşılaşıyodun ve şansın oluyodu bundan hem sağlam oyuncular hem de ezik oyuncular zevk alıyodu gelin görün ki şu an ki czde +9 shardlarla +9 raptorlerle çıkıp millete 2 atınca ne zevk alıyolar anlamıyorum yani o sizin itiraz ettiğiniz pazara çıkmadan nasıl çar dizicez de cz çıkıcaz mevzusuna pek inanmıyorum zaten görev itemleri dediğiniz asastan örnek vericek olursak +7 md +7 chitinle neredeyse aynı aralarında 5 posion damage 2 dex falan etkiliyo bunlarla adream çıkılabilir ve ayrıca karşıdaki insanlar da böyle olucağı için çok sorun çıkıcağını zannetmiyorum ayrıca ufak sorunları gösterip kötülemektense söylediğiniz sorunlara ufak çözümler üretip destekleyebilirsiniz mesela cz tarzı bir yer olur ama her jobun attackı defansı sabit olur ilk başta itemsizken orda pazar coini kasılabilir bu çok saçma bir örnek olabilir ama benim anlatmak istediğim nttgame takıcak olsa çünkü gerçekten bu kadar köklü bir değişiklik yapıp kendilerine para kazandıran oyuncuları kaybedip kaliteli oyuncuları kazanmayı istediklerini zannetmiyorum ama yine de şu anki sistem çok boktan ve bu tarz yeniliklerin desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum ya da en azından kötülemektense saygı duyulması gerektiğini...

Senior Member
    pazar sc si getirin bişey yapın su pazarcilari bitirin arkadaş nie adamlara prim verionuz nttgame tek pcle oynayanlara yardımcı olun

Junior Member
    Farmlarla pazar kuranlar aynı gruplar işleri bu olmuş
    al-sat nakite çevir (aslında yasak bu olay sözde)
    Bir fikir geliştirip oyunun eğlenceli hale gelmesine katkıda bulunacaklarına karşı çıkanda bunlar aynı kişiler