Quote Originally Posted by SirhanHalil View Post
Selamun Aleykum arkadaşlar

Knightda herkesin en çok sevdiği 3 şey var , pk , pazar ve farm

Pazar malum artık eskisi gibi değil , çetelerin eline geçmiş durumda , 8 pc ile oynayan bir sürü insan var ve pazarı tutan adamlarda oluyor. Çoğu insan oyunu sadece pazar yaparak oynuyor. Artık eskisi gibi cz kalabalık değil ve pk sadece teamlar arasında dönüyor .

Benim önerim şu yönde , Pazar için en az lvl 59 olmalı. İnsanlar cz ye veya ardreama çıkacak ve her kestiği karşı ırk için 1 pazar coinsi alacak ve bu coinsler 6 dakikalık pazar hakkı tanıyacak.Örn. üstünde 20 pazar coinsi olan 2 saat pazar kurabilecek

Düşününsene herkes pazar coinsi kasmak için cz çıkmak zorunda olur ve eskisi gibi birbirini taniyan tanimayan herkes pk parti kurar , güçlüsü güçsüz olanı herkes pk atar eski günler yeniden canlanır , pazarda çeteler ortadan kalkar yada her karakterine pazar coinsi kasmak zorunda kalır . En çokda ardream canlı olur çünkü herkes 83 e kasamaz ve cz deki oyunculardan çekinir ama ardreamda 8 kişilik pt ler ile herkes herkesi kesebilir . Her 2 ırkdada insanlar item yapar pk ya çıkar .Her 2 ırkdaki elit ve itemli oyuncular itemsizleri kesmeye çalışırken birbirlerinide keser. Günün her saati pk olur .

Peki bu pazar coinsi nasıl olacak ?

1.Öncelikle takas edilmeyecek, satılmayacak ve bankaya konulamayacak

2.Sadece adama yakın iken üstümüze gelecek

3.Pazar kurmak için pazar coinsi basma sistemi kurulacak ve 1 coins basılınca 6 dk hak tanıyacak . Bu sistem otomatik veya kendimiz coins basacak şekilde ayarlanacak

4.Etkinliklerdeki pvplerde pazar coinsi üstümüze gelmeyecek

Herkese iyi forumlar ..!
Ben öneriyi beğenmedim. benim önerim daha farklı mevcut pazar sistemi komple kaldırılmalı ve müzayede evi oluşturulmalı herkes satmak istediği itemi 2-3 günlük bi süre ile müzayede evine bırakır açık arttırma olarak satılır yada hemen al fiyatı konulur.satılmazsa müzayede evine gider itemini alırsın. yapılan her satıştan müzayede evine koomisyon bırakılır. satılamayan item için bi sorun oluşmaz. pazar kurup saatlerce günlerce char bekletme boşa pc çalıştırma masrafından kurtulunur. pazar bu şekle dünüşürse kaliteli oyuncular olur hep. gereksiz yoğunlukda olmaz serverlarda. aradığın itemi hızlıca bulup alırsın yada satarsın. lütfen bu yazdığım dikkate alınsın daha önce discord kanalında da yazdım ama dikkat çekmedi.