Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Çakma knight serverındaki oyuncuları geri kazanma?

Belki farkında değilsiniz nttgame ve mgame ama çakma knight serverlarda 100binlik bir oyuncu topluluğu var onları geri kazanmalıyız. Artık biz oyuncularla iletişim kurup knightın geleceğini tartışacağımız bir sempozyum yapılmalı

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Kim yapıcak o zempozyumu. Sorsan işlem yapilio pwp ler içn dicekler ama yapılan hiç birşey görünürde yok. Pwp serverları usko 'yu 5 katlicak potansiyele oyuncu kapasitesine sahip. Onları kazanamassin suan çünkü usko sadece parası olan oynar bu bi gerçek ama.pwp Serverler bunun gibi değil he oranında parasal yönleri var ama parasız oynanır yönleri çok.

Quote Originally Posted by ABADI View Post
    Kim yapıcak o zempozyumu. Sorsan işlem yapilio pwp ler içn dicekler ama yapılan hiç birşey görünürde yok. Pwp serverları usko 'yu 5 katlicak potansiyele oyuncu kapasitesine sahip. Onları kazanamassin suan çünkü usko sadece parası olan oynar bu bi gerçek ama.pwp Serverler bunun gibi değil he oranında parasal yönleri var ama parasız oynanır yönleri çok.
    Bir rivayete göre diyorlar ki Nttgame, bu çakma serverlardan para alıp izin veriyor ama ona pek inanmıyorum. Daha çok oyuncu daha çok para demek. Niye kapatılamıyor onuda tam bilmiyorum

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by PerfectSusanoo View Post
    Bir rivayete göre diyorlar ki Nttgame, bu çakma serverlardan para alıp izin veriyor ama ona pek inanmıyorum. Daha çok oyuncu daha çok para demek. Niye kapatılamıyor onuda tam bilmiyorum
    Yapılan edilen bişi yok reis gözle görünür yok ortada. İştah acicı bi durum yok ortada o kesin.

Banned
    Oyun farmer ko doğru gidiyor pk teşvik edici oyun TL temeli değiştirilmediği sürece her geçen gün gerçek oyuncu azalır çoklu pclerle bir yere kadar gider. Başta pazar sınırlama getirilmeli günlük 2 saat gibi, genie kaldırılmalı,csw krowaz bifrost gibi elit ve büyük gruplarım anlaşma sonucu hakim oldukları alanlar için herkesin yararlanabileceği bir sistem haline getirilmeli.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by PerfectSusanoo View Post
    Belki farkında değilsiniz nttgame ve mgame ama çakma knight serverlarda 100binlik bir oyuncu topluluğu var onları geri kazanmalıyız. Artık biz oyuncularla iletişim kurup knightın geleceğini tartışacağımız bir sempozyum yapılmalı
    "100 binlik oyuncu topluluğu" ... Ziyaaa

Junior Member
    Herkes halinden memnun oyun düşünsün üst gurup ne diyorsa o oluyor.
    Sözleşme kuralını hem çiğneyeceksin adamına göre muamele çok kod alıp macro ve benzeri program kullanan oyuncuları bir biletten sonra hemen hesabını açacak ama kendi çabalarıyla bir yere profesyonel oyuncuları mağdur edeceksin Ben içtenlik le söylüyorum oyuncuları maddi durumuna göre ayrıştırıyorsunuz
    oyun politikası olarak farm kapatıp site gb satımını kendimi yapıyor.

ben açık bir şekilde oyuna para vermek istemiyorum kendi çabalarımla çar dizmek istiyorum cz de fosil kasıp sürekli baskın yapılıyo ezik çarla saklanıyoruz ölüyoruz town atıyoruz 1 hafta içinde 2 çarım balandı 3 araç program kullanmışım her bilete aynı cevap tartışma bölümüne konu açarsın mod yazar unutmayın ki illegal bir durum söz konusuysa bağlanırsınız Allah için neden banladınız diye 10 tane bilet atım aynı cevapları yazdılar günde 6 7 saat fosil sakınca göze mi batıyoruz eğer illegal bir şey kullandıysam Allah belamı versin siz dürüst değilsiniz genel olarak konuşmuyorum dürüst olmayan zaten üstüne alınır

Senior Member cetinbaba's Avatar
    Nickname
    BurasiSurvivorBeyler
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    emeğin ve eğlencenin öncelik olduğu zaman buda gerçekleşir

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ABADI View Post
    Acı ama gerçek derler ya ; bu arkadaşın sözleri bana bu sözü hatırlattı.

Junior Member
    Nickname
    DevilMoon
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Bence NTTGAME homeko bir server açmalı hızlıca 83 kasılan ama item droblarının zor olduğu bak o zaman bütün sahte knight sunucularındaki oyuncular oraya doluşur hemde PUSdan alışveriş ile de kazanır.