Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
    Senior Member JosephHeydrich's Avatar
    Nickname
    TheHeydrich
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Tecrübeli kullanıcılar içim tıpkı shout, all chat kapatma gibi notice kapatma bölümü de getirin işaretleyelim rahat rahat oyunumuzu oynayalım. O kadar fazla konuda notice geçiyor ki iş spam boyutuna döndü.
    “Vox populi, vox dei”

Senior Member onderonder_ser's Avatar
    Nickname
    onderonder_ser
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DarkBrotherHood
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Baya düzenlenmiş görünüyor 4 notice duyurusu tek seferde geçiyor ben bu noticeden gerçekten çok rahatsız oluyorum Clutaah
    Bize yeni düşmanlar lazım,Eskileri hayranımız oldulaR
    r

ÖndeR

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Options kısmına eklenebilir. Mesela ben yanda çıkan çocuğu sevmiyorum kapatıyorum sürekli. Bunun gibi bir seçenek koyulması çok da zor olmasa gerek.

Last edited by NocturnalCreature; 07-09-2018 at 12:33 AM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    uyarılardan o kadar sıkıldım ki inadına otpyi kaldırdım, inadına facebook'ta sahte etkinlik linklerine tıklıyorum ve oyun içinde "etkinlikten ne kazandın" diyerek verilen sitelere giriyorum.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    bu notice'lerin isteğe bağlı kapalı olmaması bütün playerların IQ'larıyla dalga geçmektir günde 32818932198839021 defa

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Savaş noticelerinde item satan mı görürsün jr zamanı üstten yazan mı görürsün hepsi var ne olacak belli değil D:

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by met_nebhBrQa View Post
    Savaş noticelerinde item satan mı görürsün jr zamanı üstten yazan mı görürsün hepsi var ne olacak belli değil D:
    Krallık ve komutan duyurularını pazar, reklam gibi yetki dışında kullananları kanıtlarınızla birlikte Cheat Reports bildirebilirsiniz.

Senior Member
    Yaklaşık bu sorunu ben discord üzerinden mod arkadaşın tekine söylemiştim fakat şikayet ne kadar az olursa o kadar uzun sürüyor düzeltilmesi.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Options kısmına eklenebilir. Mesela ben yanda çıkan çocuğu sevmiyorum kapatıyorum sürekli. Bunun gibi bir seçenek koyulması çok da zor olmasa gerek.

Quote Originally Posted by onderonder_ser View Post
    Baya düzenlenmiş görünüyor 4 notice duyurusu tek seferde geçiyor ben bu noticeden gerçekten çok rahatsız oluyorum Clutaah
    Örnek gösterip anlatırsam daha anlaşılır olacak gibi, Uyarı için atılan duyurular 10 dk diğerleri ise 1 saat 2 saat gibi sürelerle geçmektedir. Ama bu duyuruların bazılarının aynı anda denk geldiği zamanlar olmaktadır. Bunun için yapılabilecek bir durum yok, zaten çok fazla bir duyuru olmadığı için bu kadar büyük bir sıkıntı yaratmaması gerekiyor.

Bilgilenmeniz ve etkinliklerden yararlanmanız için geçilen duyurulardan bu kadar rahatsız olmayın arkadaşlar.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Benim takıldığım başka nokta da duyuruların bazılarında Türkçe karakterler kullanılıyor ama bazılarında kullanılmıyor. Yani duyurunun birinde yazabiliyorsanız diğerinde de yazabilirsiniz. Hatta bi duyurunun içinde hem Türkçe karakter kullanılmış hem kullanılmamış. (Örnek 4. duyuru Ç var ama Ş yok) Yabancı arkadaşlar translate'ye yazabilsin diye böyle yapıldıysa hepsinde de kullanılmasın. Kullanılanlar ingilizce olarak da geçiyor demeyin inanmam.

"Hesap güvenliğiniz için ICS sistemini hesabınız üzerinde aktif etmeyi unutmayın." Türkçe karakterler kullanılmış.

"Guvenliginiz icin hesap bilgilerinizi ve esya kilitleme sifrenizi asla paylasmayin." Türkçe karakter kullanılmamış.

"Anlık raporlama yapabileceğiniz, oyuncularla sohbet edebileceğiniz Knight Online Discord kanalı sizlerler! Detaylar resmi forumda" Türkçe karakter kullanılmış.

"Esya kilitlemek icin artik premium uyelik gerekmiyor! Guvenliginiz için esyalarinizi kilitlemeyi unutmayin!" Hem kullanılmış hem kullanılmamış.

Yazılan duyurular bu şekilde. Bu kadar rahatsız edici bi şey bu duyuru şeysi.

Bence haftalardır sabit geçen duyurular oyuna girdikten sonra ekrana gelsin, 1 dk veya 30 saniye gibi ekranda kalsın kapatılsın sonra. Güncel duyurular da chat kısmından geçmeye devam etsin. Örnek; İtem kitleme, ics, etkinlikten ne kazandın, sahte siteler ile ilgili duyurular oyuna girdikten sonra ekrana gelsin, twitch yayınları, etkinlikler, turnuva gibi duyurular da chat kısmından geçsin.
    Last edited by JustGengaR; 07-09-2018 at 12:47 PM.