View Poll Results: Lwl Jump etkinliği Getirilsin mi ?

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Evet

9 81.82%
  • Hayır

2 18.18%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Lwl Jump veya Exp Event Getirilsin mi?

Merhaba Knight Online oyununa gönül vermiş arkadaşlarım.

Hepimiz aynı amaçlarla bu forumda toplanıyoruz.Oyunun daha iyi bir yere gelebilmesi için. Bu yüzden öneriler getiriyoruz. Oyunu artık biz yapmaşız gibi sahipleniyoruz. Diğer oyunlara karşı her ne kadar elde gözle görünen avantajları olmamasına rağmen savunuyoruz.

Şimdi ben önerime geliyorum. Yıllar önce bıraktığım USKO macerasına tekrardan başlamak istiyorum. Özellikle gelen son patchlerden sonra oyun artık çok daha oynanabilir durumda. Manes veya Destan serverları oynamak için ideal serverlar. Fakat şu da bir gerçek ki eski oyuncularla yeni oyuncular arasında kapatılması imkansız farklar var. Bu farkı az da olsa kapatacak en azından lwl kasmak daha az vakit alacak bir etkinlik bekliyorum.

Şunu da eklemek istiyorum. Tamam knight online MMORPG oyunu bu yüzden karakter gelişimi çok fazla zaman alması gerekiyor. İlk günde item olarak diğer oyuncularla asla eşit olmaması gerekiyor MMORPG olduğu için. Günümüzde dünya çapında tutan ve her geçen gün yeni oyuncu kazanan oyunlara baktığımızda en büyük özelliğin bütün oyuncuların karakter özellikleri bakımından eşit şartlarda oynaması geliyor. PUBG, LOL, CSGO , FİFA oyunlarda bunları görebiliyoruz.

Knight Online da en zevk alınan şey PK atmak ama soruyorum bugün oyunu oynayan arkadaşlar acaba ne kadar PK atabiliyorlar. İtem kasmanın PVE modundan PVP moduna aktarılması oyuna müthiş bir aksiyon getirecektir. Kasılan National Pointlerle oyunda çok değerli itemlar alınabilmeli. Böylece herkes PK atmak isteyecek. Saatlerce farm slotlarında aynı yaratığı çok basit bir şekilde kesmek insanları sıkıyor.Bu konuya gelmişken oyunun dinamiklerinde çok basit ama gerçekten oyuncuyu heyecanlandıracak yenilikler gelmesi gerekiyor. Şuan oyun dinamiği PVE de şöyle işliyor. Bir yaratığı kesmek çok basit ve bundan 1000 lerde kesmelisin ki item kazanabilesin. Bunun yerine yaratık kesmenin zorlaştırılıp, ama sadece yaratığın hpsinin artırılması olarak değil yaratık çok vursun oyuncu yerinde sabit kalarak atak yapmasın hareket etmek zorunda kalsın. Sanki PK atar gibi partiler sistemli çalışarak yaratıkları kesebilsin. Böylece PVE sistemine de hareket getirilmiş olunur.

Knight Online hakkında konuşulacak çok konu var ama daha fazla uzatmak istemiyorum. Umarım yeni başlayan oyuncular için lwl jump etkinliği getirilir. Herkese iyi oyunlar. Unutmayalım hepimiz oyunun iyi bir yere gelesini istiyoruz.Benim amacım da bu lütfen yapıcı eleştiri yapalım.

Senior Member FFelipeMelo's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Lvl jump gelmeli 70 75 te bırakan oyuncuların 80 olması, 80 üstü seviylerinde 83 olması açısından faydalı olur.
    Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir.
    - Benjamin Franklin

Galatasaray

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Selam,

Exp event etkinlikleri özel günlerde ve yayındaki izleyici sayılarına göre sık sık yapılmaktadır. Level jump etkinliği yerine 1+1 etkinliğini daha güzel buluyorum. Tek tuşa basarak 20-25 level birden yükselmek bence Knight Online oyun sistemine aykırı. Bu arada Manes-Olympia gibi sunucularda oyuncular arasında tahmin ettiğiniz kadar büyük farklar yok. Evet her sunucuda ve her oyunda olduğu gibi çok güçlü karakterler var ama sınırlı sayıda. Güzel bir ekiple iyi işler yapabilirsiniz, her şey item değildir

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Muhtemelen üzüleceksin ama bu etkinliğin yeniden gelmeyeceği açıklanmıştı. Zaten 1-2 günün tümü boşsa çok rahatlıkla +70 olabiliyorsun. PUBG, LOL, CSGO, FIFA ve PES gibi oyunlarla bu oyunu karşılaştırmak yanlış olur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    rosetta / ares
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    bence exp kasılabilen serverlarda level jumpa gerek yok ares dies gibi eski serverlara yeni başlayan kişiler için getirilebilir ayrıca yeni görevler gelmeli czye czdeki bazı boş slotlara golem titan troller vb. 1000-2000 tane kesip çeşitli itemler verilebilir, farm yapılabilecek slotlar sadece aoc ve mastodon olmamalı çoğu boş slota hareket getirebilirler isteseler.

Junior Member
    Kesinlikle katırlıyorum. Herşey item değildir. Bu yüzden bu maceraya tekrar başlamk istiyorum. 1+1 event de olabilir. Ama bir şeyler yapılmalı çünkü serverlar oturmuş bu yüzden yeni başlayan birinin exp ile uğraşmaması gerekiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ahmetozkrc_1 View Post
    Kesinlikle katırlıyorum. Herşey item değildir. Bu yüzden bu maceraya tekrar başlamk istiyorum. 1+1 event de olabilir. Ama bir şeyler yapılmalı çünkü serverlar oturmuş bu yüzden yeni başlayan birinin exp ile uğraşmaması gerekiyor.
    qnq biz exp pre çektik genie çektik tüm görevleri yaptık 83 olduk sen yenisin diye 83 olarak başla itemde versinler biz kerizmiyiz

Member
    Nickname
    FuU13
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TahtaKarusu
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyun can çekişiyor siz event diyorsunuz ..
    adamlar yenilgiyi kabullenmiş siz oyunda mücadele arıyorsunuz ..
    Iyi niyetli biseyler yapmak istiyorsunuz ama adamların tek amacı para ...
    Sizi seviyorum bu hareketlerinizden vaz geçmeyin ama yanlış kulvarda koşuyorsunuz canlar...

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Muhtemelen üzüleceksin ama bu etkinliğin yeniden gelmeyeceği açıklanmıştı. Zaten 1-2 günün tümü boşsa çok rahatlıkla +70 olabiliyorsun. PUBG, LOL, CSGO, FIFA ve PES gibi oyunlarla bu oyunu karşılaştırmak yanlış olur.
    Üzüldüm ama bir şeyler olması gerekiyor. Gerçekten bu oyunu oynamak istiyorum. 70 den sonrası zaten asıl zor olan kısım. Bence bu konuda bir şeyler yapılmalı. Exp premium ve diğer exp veren itemlerı ceksem bile exp kasmam 2 ayımı alacak yaz bitecek. Yazın bu boş vaktimde PK atmak istiyorum. Çok mu şey istiyorum acaba

Senior Member
    Quote Originally Posted by ZEBRA13 View Post
    Iyi niyetli biseyler yapmak istiyorsunuz ama adamların tek amacı para ...
    ya ne olacıydı kızılaymı bunlar ticari firma sana bedava oyunu nasıl oynatsın oyun yöneticileri insan karısı var çocukları var ev sahibi var kasabı var manavı var tek amacı para demiş 4 sene üni okudum mühendis oldum çalışıyorum tek amacım para tabi yok patron daha çok zengin olsun diye yada hobi diye çalışıyorum qweqweqwe adam burayı merdiven altında eski eposta sunucusuna kaçak kurulmuş oyun sunucusu sanıyo ya la

Tags for this Thread