Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Makro özelliği bulunan mouse ve klavye kullanmak suç değil, makro kullanmak suç.

Member EnqelsizDusler's Avatar
    Nickname
    EngelsizDusler
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EngelsizDusler
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    vs eventa bende girdim ve kazandım ve makro yok bende günahımı alıyorsun...
    lMvznkjzum
    [FONT=Comic Sans MS]PARAN VARSA; İYİ OLMAK KOLAYDIR, PARAN YOKSA; KARAKTERİNDEN HARCARSIN.[/FONT]

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Kanunlara aykırı değil oyuncuların %95i kullanıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Arthas__ View Post
    Seni tanıdım arthass deff in çok yüksek senin kesemiyoz jr de öncedende bdw de kesemiyordum kalkan alıyordun eline

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Arthas__ View Post
    Bu yüzdeleme çok yanlış. Ben de oyuncuyum ben de oyun içinde neler olduğunu biliyorum, birisine kesilince bu makrocu, bu tbl vay efendim hile açmış bu kadar uzağa vurulur mu? Chaos'ta ilk 3'e girersiniz hemen pm gelir hileci, makrocu yine aynı şeyler. Kimse de demez ki iyi oynadın, iyi kestin tebrikler. Oyunun %95'i nedir

Hiç unutmuyorum forumda birisi vardı ben kullanıyorum tespit edilemiyor yalan dolan diye, 3-4 ay sonra konu açmış haksız yere hapse girdim diye o zaman kendisine demiştik bari eski konunu editleseydin diye..Aman haaa bu şekilde insanları yanlış bilgilendirirseniz madem oyunun bu kadar yüzdesi kullanıyor bir şey olmuyor ben de kullanayım der ve hapse girerse bilmiyorum size neler der.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.