Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Macro Özelliği Bulunan Mouse Kullanmak Suçmu?

Başlıktada kabaca belirtdiğim gibi macro özelliği olan Mouse kullanmak suçmu?

Bu soruya verebileceğiniz yanıta göre bir sorum daha olacak şimdiden teşekkürler.

Senior Member BayerischeMotorenW's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Merhaba ,
    Size zahmet ban politasini gözden gecirirmisiniz.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Mause bulundurmak yasak değil programını kullanmak yasak

Senior Member onderonder_ser's Avatar
    Nickname
    onderonder_ser
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DarkBrotherHood
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    işi otomatiğe dökmediğin sürece suç değildir heralde bilgisayarda sadece knight online oynayacağız diye bir kural bulunmuyor diğer oyunlarda serbest olanlarda mesela makro kullanan yokmu vardır elbet ama knightta mesela ben seri seri makro ile canavar kesersem bu suç
    [COLOR="#0000FF"]Bize yeni düşmanlar lazım[/COLOR]. [COLOR="#FF0000"]Eskileri hayranımız oldular[/COLOR].

Benim asıl bahsetmek istediğim bu baş belası pazarda satışımızı hızlandırmak için mutlaka yazı geçmemiz gerekiyor. Ben bundan bahsediyorum 10 saniyede bir 2 satır yazmak istediğimiz yazıyı Mouse ile yazsak bunun kime zararı olur asıl demek istediğim buydu. Bu duruma göre yorum yaparsanız sevinirim.

Senior Member JosephHeydrich's Avatar
    Nickname
    TheHeydrich
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Fareyi bulundurmak, programını bulundurmak hatta sadece bir tuşuna pot atamak ceza sebebi değil. Yasak olan kısmı bu farenin özelliklerini kullanarak başka oyunculara karşı üstünlük sağlamak. (Warrior combo, minor combo, afk atak) vs vs. Bahsettiğiniz şey için oyunun kendi macro sistemini kullanabilirsiniz.
    “Vox populi, vox dei”

Banned
    makro fonksiyonlarini aktif etmeden, pazarda afq biraktigin hesaptan normal veya shouttan yazi yazamazsin. makro fonksiyonunu aktif ettigin andan itibaren potansiyel hapis adayisin.

Quote Originally Posted by RawisheR View Post
    Fareyi bulundurmak, programını bulundurmak hatta sadece bir tuşuna pot atamak ceza sebebi değil. Yasak olan kısmı bu farenin özelliklerini kullanarak başka oyunculara karşı üstünlük sağlamak. (Warrior combo, minor combo, afk atak) vs vs. Bahsettiğiniz şey için oyunun kendi macro sistemini kullanabilirsiniz.
    Nasıl yani oyunun macro sistemi? 10 saniye de 1 yazı geçebilecek bir sistemi varmı oyunun?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tehlikeli43 View Post
    Nasıl yani oyunun macro sistemi? 10 saniye de 1 yazı geçebilecek bir sistemi varmı oyunun?
    oyunun değil farenin var. ayarlıyorsun makroyu. 10 saniyede bir "1"2 yapıyor. makro olmuş oluyor.

ek olarak oyuna etki edecek en küçük davranış ban sebebidir. bu da oyuna etki ediyor. deneme derim. yoksa pazardayken banlandım diyenlerin arasına katılırsın

Dün akşamki 1v1 etkinliğinde de görmüş olduğumuz gibi birden fazla asas vs gerçekleştirildi ve hepsinde bariz şekilde macro/pedal vardı bunları canlı yayında tüm insanların ve en az iki gm 'nin gözü önünde yaptılar tek bir uyarı gelmedi.Buradan şöyle bir sonuç çıkıyor pk alanlarında macro serbest.Ayriyetten Rhales açıkladı mouse driverini indirip kurmak yasak değil hatta onu kullanabilirsiniz bile.Misal bir yazı geçeceksin sürekli yazıp kopyala yapıştır yapacağına tıkla tuşa yazsın bas entere gönder gibi.Anladığım kadarıyla macro sadece slotlarda z skil z skil şeklinde bırakan arkadaşlar ve okçularda da 3-5 ok combosu yapmak yasak ok combosuna dair daha bir ceza göremesem de slotlarda farm yaparken çok çok avantaj sağlayan bir şey olduğundan kesinlikle ceza gerektiren bir şey olduğuna inanıyorum.