View Poll Results: Yeni Sunucu Gelmeli mi?

Voters
12. You may not vote on this poll
  • EVET

7 58.33%
  • HAYIR

5 41.67%
Results 1 to 4 of 4
    Senior Member WangShan's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus

Yeni Sunucu Gelmeli mi?

Öncelikle @Khenarth ın bir önceki konuyu kapamasını çok doğru bulmuyorum. Belki kendince haklı lakin bildiğiniz üzere burası forum ve İNSANLARIN ÖZGÜR düşünce ve FİKİRLERİNİ belirtmeleri gerekiyor. 18 Ay önce açılan değil bugün açılmış bir konuya göre ORANLARA bakın değerli yetkililer. Siz de görün biz de görelim... 24 saat açık kalsa bile zaten anket kendisini belli eder...
    Demokrasilerde bir seçmenin cehaleti bütün halkın güvenliği için tehlikedir.

- John F. Kennedy

Senior Member Ardasdasd1990's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    bence gelmeli millet weapon breakerden parayı kırdı şimdi yeni sw istiyoruz fiyatlar pahalıda olsa yeni swlerde millet +9u kasaya doldurmamış olucak en azından

Banned
    Yeni server getirmemek le ayağina kurşun u sıkmıs durumda yönetim !!!
    Birşeyler duydum ama yazmiyorum buraya ^^

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Yeni sunucu yakın süreçte planlanmadığı açıklandı ve bu süreçte yeni sunucu için konu açmanın gereksiz olduğundan konuyu kapatıyorum.Yeni sunucu gelmesi için çalışma yapıldığında zaten gerekli duyurular yapılacaktır.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Uzunca bir süredir söylediğimiz gibi şu an ki süreçte yeni sunucu gibi bir planımız bulunmamaktadır.

Olası bir yeni sunucu kararı alınması durumunda tarafınıza önceden forum üzerinden gerekli bilgiler verilmektedir.

Kimileri yeni bir başlangıc, kimileri twitch platformuna izleyici çekme amacıyla, kimi oyuncularımız ise farklı heyecanlar için yeni sunucu istemektedir. Fakat yeni sunucunun bir çok artı yönü olabileceği gibi eksi yönleri de bulunmaktadır.

Yaklaşık olarak 18 aydır yeni sunucu açılmıyor ve yukarıda belirttiğim gibi herhangi bir yeni sunucu planlaması bulunmuyor.

Sizinde fark edebileceğiniz gibi yeni sunucunun olmadığı süreçte ki amacımız oyundaki hataları minimum düzeye çekmek ve yeni içerikler getirmektir.

Aynı kişilerin her gün farklı sebeplerle yeni sunucu istemesi, konunun tamamen amacından sapması ve yeni sunucu planlamasının bulunmamasından dolayı konu yoruma kapatılmıştır.

Keyifli Oyunlar.
    Last edited by Death_Stroke; 06-29-2018 at 06:17 AM.