Results 1 to 9 of 9

Exclamation NTTGAME FACEBOOK ÜZERİNDEN hesap ÇALINDI

Merhabalar;

Destan Serveri üzerinde 83/1 %100 exp kasılmış rogue karakteri archery sınfında bulunan karakterim nttgame facebook sayfasındaki linkten sonra çalınmıştır.

Olay nttgame resmi sitesinden nttgame ait facebook sayfasına giriş yapmıştım. Facebook sayfanız üzerinde bulunan etkinlik linkine tıklayarak nttgame sayfası açıldı o syfa üzerinden login işlemi yaptım ve hesabımın şifresi mail adresi değiştirildi.

KARAKTER ADI: HitsugayaToushiro
    Sınıfı: Rogue /Archery
    Clan: UnlimitedArcherss
    Level:83/1
    Switch Premium bulunmaktadır.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun.
    Bu durum hakkında hem oyun içerisinde duyurularla hem de forumda resmi duyurular bölümünden uyarılar yapılmaktadır.

[DUYURU] Sahte Sosyal Medya Sayfaları ve SMS'ler Hakkında

Destek ekibine bilet göndererek hesabınızı geri alabilirsiniz.
    Bilet Gönder > NTT Portal > Hesap Çalınması bölümü üzerinden biletinizi oluşturabilirsiniz.

Destek Sistemi

Geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Ticket attım sonuç beklemedeyim.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Biletler sırası ile kontrol edilip mümkün olan en kısa zamanda cevaplanmaktadır.
    Göndermiş olduğunuz biletinizi gereksizce güncellemeniz veya çoklu bilet göndermeniz durumunda tarafınıza geri dönüş süresi uzayacaktır. Bu konuda tarafınıza geri dönüş sağlanana kadar sabırla bekleyiniz.

Junior Member
    Nasıl yedin bu numarayı adamlar gün içerisinde 5 dk bir yandan yazı geçiriyor etkinlik adı altında facebook üzerinden giriş yapmayın diye üzüldüm sana

hiç yapmayacağım şeylerden birini yaptım. Sonradan jeton düştü ama geç kalmışım :S

Senior Member
    o charı soyup sogana çevirmişlerdir restarasyon falanda yok çıplak şekilde geri alırsın ancak g.olsun nediyim.

Senior Member
    Nickname
    AdıBendeSaklı
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    yıl olmuş 2018 hala sunlara hesap kaptıran varsa ne diyim elindekinden 2 tane yapalım diyenden ne farkı var bunları ntt hediye felan vermiyor innanmayın söyle saftiriklere

Hesap kayıt tarihi, doğum tarihi ve ödeme geçmişi bilgisi istiyorlar.
    10 adet esn kodu paylaştım. hesap kayıt tarihimi hatırlamadığım için yardımcı olamadıklarını söylediler. Hesap kayıt tarihimi hatırlamıyorum onun yerine esn kodu ile yardımcı olmuyorlar. Üstündeki itemler gitti boş charı geri istiyorum verdiğim bilgiilerle bile yardımcı olmuyorsunuz.