Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Junior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Birisine ait IP bilgisini ''Ben istiyorum'' diyerek alamazsınız. Bu özel bir bilgidir ve hukuki durumlarda ilgili makamlarla paylaşılır. Detaylı bilgi ve yardım için destek sistemini kullanabilirsiniz.
    moderatör konumundasınız siz yardımcı olmayı neden kabullenmıyorsunuz. eğer yönettiğiniz oyuna müdahale yapamıyorsanız forum yada destek ekibi gibi ekiplerin ne görevi kaldı.? size ksc leri ticket yoluyla attım konuya duyarsız kalmaya devam edileceği hususunda bilgi mesajı gönderilmiş. E şimdi ben soruyorum size ben muz Online mi oynuyorum . oynamıyorum Knıght online savaş oyunu kullanıcısıyım sorunum ile ilgilenmenizi rica ediyorum sizden. iyi forumlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SnakeCold View Post
    B121 BUGİTEL TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. şirketine nitelikli dolandırıcılığa aracı olmaktan dava aç sana direk kişinin adresine kadar bilgilerini verir. Bende bugün çok fazla bu B121 den reklam mesajı aldım KVKK dan dolayı gümrük ve ticaret bakanlığına şikayet dilekçemi doldurdum bu şirket herkese soruşturmadan sms atma hakkı veriyor demek ki geçmiş olsun.
    kardeşim destegın ve bilgilerinden dolayı teşekkür ederim. siber suçlarla mücadele bürosunda konu suan telefonuma ve oyun ıcerısınde kı olan ksc dökümanlarıyla bırlıkte ..

Junior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Birisine ait IP bilgisini ''Ben istiyorum'' diyerek alamazsınız. Bu özel bir bilgidir ve hukuki durumlarda ilgili makamlarla paylaşılır. Detaylı bilgi ve yardım için destek sistemini kullanabilirsiniz.
    sadece yardımcı olmanızı talep ediyorum . knıght online kullanıcısı olmam sizden yardım talebinde bulunmama yeteceğini düşünüyorum.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TARUMAR81 View Post
    sadece yardımcı olmanızı talep ediyorum . knıght online kullanıcısı olmam sizden yardım talebinde bulunmama yeteceğini düşünüyorum.
    Forumdan hesap desteği almanız mümkün değildir. Bir önceki yorumda yazdığım gibi bilet göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Junior Member
    Az önce benide dolandırmaya kalktılar fakat yemedim.
    Araştırmalarım sonucu B121 kodu ile BUGİTEL TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ karşıma çıktı.
    bugitel.com ve bugitel.com.tr (who is) bilgilerinden isim ve telefona ulaştım pazartesi günü arayıp firmadan numaramı sildireceğim ve dolandırıcı için hat iptali yapmalarını aksi halde yapmamaları halince btk ya suç duyurusunda bulunacağımı bildireceğim.

Sizinde başınıza böyle birşey gelirse telefonunuza gelen mesajın sonundaki 4 haneli kodu btk nın sitesinde, vermiş olduğu yerden bulup firmaya numaranızı sildirebilirsiniz.
    https://www.btk.gov.tr/uploads/pages...dlari/bxxx.pdf