Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Troq16 View Post
    Ben 3 gündür sıradayım 28 kişi vardı sıraya girdiğimde. Şuan 1. sıradayım ama 10 saattir kimse çıkmıyor oyundan ne hikmetse. Sıra size yaklaştıkca bekleme süreside artıyor, ilk 28 den 20 ye kadar 3 saat te felan düştü daha sonra her 1 kişi için saatlerce beklemeye başladım. Sıranın 2 den 1 e düşmesi tam 1 gün sürdü . Bu gidişle oyuna bi hafta bekleyip öyle girilebilecek . Premium a mecbur bırakıyorlar bütün oyuncuları 3-4 gun bekleyıp oyuna girememek nedir ya böyle sistem olmaz!!
    )))))))) Gül gül öldüm haha Resetten resete girebilirsiniz 2.sunucuya. Sadece pazar için oynayacaksanız bronz premium yeterli. Farm yapacaksanız disk premium almanız gerekiyor. 1.sunucuya premiumsuzda giriyor ayrıca.

resetten resete erken davranırsan manes 2 destan 2 girebilirsin reset hasrici oyuna girmek imkansız buda prenium aldırmanın bir başka yolu manes 1 destan1 pazar yok gösterdikleri sebep ise yoğunluktan dolayı toplu dc ler destan1 manes 1 prenıumluya bile sıra sayması madem oyun çok yoğun player sayısı fazla o zaman manes ve destana 3 üncü sunucuları açın preniumsuz larda orda pazar yapsın

kısacası oyun yönetimi diyorki paran varsa yancıkta elin oynar manes 2 de hahaha

Junior Member
    Nickname
    CxMage
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DeathForce
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Presiz çok zor

Junior Member
    la presiz oyuna bile girilmesin bütün kozperler issiz adamlar dolu bırakın girmesinler

Junior Member
    Sıra filan yok. Tamamiyle kalabalık sw lerin pazarlarına girilmesin diye sistem tarafından presiz oyunculara girişde otomatik sayı atılıyor.
    Aksini ispatlayacak NttGame yöneticilerini bekliyorum.

Junior Member
    manes 2 premiumu olan kullanıcılar için gibi bişey herhalde zaten pazar orada olduğu için zenginleri ilgilendiriyor biz fakirler olarak 1 de takılıyoruz senide bekleriz

Junior Member
    Quote Originally Posted by pamuk12345 View Post
    la presiz oyuna bile girilmesin bütün kozperler issiz adamlar dolu bırakın girmesinler
    parası olmayan oyun oynamasın mı ? girmesin mi hiç oyuna her premiumsuz kişiyi kosp kullanıyor mu sanıyorsun ? Emin ol oyuna bazı egosu tavan yapanlar gibi binlerce lira yatırmayıp sadece zevkine takılanlar var

Quote Originally Posted by Citadel View Post
    parası olmayan oyun oynamasın mı ? girmesin mi hiç oyuna her premiumsuz kişiyi kosp kullanıyor mu sanıyorsun ? Emin ol oyuna bazı egosu tavan yapanlar gibi binlerce lira yatırmayıp sadece zevkine takılanlar var
    Dostum maalesef bu kisilerin degil oyunun almis oldugu birsey . Yani pre alsinlar diye bos olsada sira verip almayabilir tahmini soyluyorum . Bende oyle binlerce lira yatirmadim yatirmam da zevkine oynuyorum ama bu sira bekleme olayi oldugu icinde pre cekmek zorunda kaldim . Sirf pazara girip bakabilmek icin yani .

Junior Member
    Quote Originally Posted by mco_ejcMBbJ5 View Post
    Dostum maalesef bu kisilerin degil oyunun almis oldugu birsey . Yani pre alsinlar diye bos olsada sira verip almayabilir tahmini soyluyorum . Bende oyle binlerce lira yatirmadim yatirmam da zevkine oynuyorum ama bu sira bekleme olayi oldugu icinde pre cekmek zorunda kaldim . Sirf pazara girip bakabilmek icin yani .
    yok yukardaki pamuk demiş ya presizler hiç girmesin oyuna diye.. tabi basmış siteye onbinlerce lira hep zenginler oynasın diyor oyunu. premiumsuz da premiumluda herkesin bu oyunu oynamaya hakkı var.