Results 1 to 7 of 7
    Senior Member
    Nickname
    toxrenu
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad

Itemin buga girip silinmesi

Bugün mastadonda biraz blood of glyptodont kastım. VIP Key'e biriktirdikten sonra üzerime 800 adet aldım ve hepsini satmaya çalıştım ancak satılmadı. Daha sonra 200 adet satmayı denedim ve üzerime para geldi ancak geriye kalan 600 taneyi ne satabildim ne bankaya koyabildim nede VIP Key'e koyabildim. Relog attığımda ise 600 adet üzerimden silinmişti. Bu durumu ticket olarak gönderdim, sizlere sorum yetkili kişiler harici bu durumu düzeltemez miyiz?

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Öncelikle geçmiş olsun, bu konu hakkında çok önceden açıklama yapılmıştı.

[Duyuru] 200 Adetten Fazla Depolanamayan Eşyalar Hakkında

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Gyr_h1NR8dQB View Post
    Bugün mastadonda biraz blood of glyptodont kastım. VIP Key'e biriktirdikten sonra üzerime 800 adet aldım ve hepsini satmaya çalıştım ancak satılmadı. Daha sonra 200 adet satmayı denedim ve üzerime para geldi ancak geriye kalan 600 taneyi ne satabildim ne bankaya koyabildim nede VIP Key'e koyabildim. Relog attığımda ise 600 adet üzerimden silinmişti. Bu durumu ticket olarak gönderdim, sizlere sorum yetkili kişiler harici bu durumu düzeltemez miyiz?
    Merhabalar,

VIP Key'e item'ları biriktirebilirsiniz; fakat 800 adet'in hepsini inventory'e koymamanız; 200, 200 aktarıp satmanız gerekiyordu. Siz hepsini invertory'e aktardığınızda 200 adetini satabildiniz; ancak geriye kalan 600 adeti yok olmaktadır.

Bununla ilgili konumuz mevcuttur.

200 Adetten Fazla Depolanamayan Eşyalar

Banned
    Zamanında bende bu bug yüzünden baya bi zarar etmiştim hala edenler var bilmeden yanlışla yapabiliyor hata umarım yakın zamanda giderilir.

Senior Member
    Nickname
    toxrenu
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

VIP Key'e item'ları biriktirebilirsiniz; fakat 800 adet'in hepsini inventory'e koymamanız; 200, 200 aktarıp satmanız gerekiyordu. Siz hepsini invertory'e aktardığınızda 200 adetini satabildiniz; ancak geriye kalan 600 adeti yok olmaktadır.

Bununla ilgili konumuz mevcuttur.

200 Adetten Fazla Depolanamayan Eşyalar
    1 senedir çözülmemiş, bu saatten sonra da çözülmez. Olan yine oyunu düzgün oynamaya çalışan oyunculara oluyor.

Banned
    Quote Originally Posted by Gyr_h1NR8dQB View Post
    1 senedir çözülmemiş, bu saatten sonra da çözülmez. Olan yine oyunu düzgün oynamaya çalışan oyunculara oluyor.
    aynen o sekilde. hic ticketla falan ugrasma uzerine soguk su ic. hatalarini asla kabul etmiyorlar ve seni butun guncellemeleri takip etmekle sorumlu tutuyorlar. bilmem kac sene once yapilmis guncellemelerden bahsediyorum.

Senior Member
    iyi denemeydi kardeş ama yemezler senin taktik pvp'lerde devam ediyo ama hala.Res geldi item bastım itemim silindi vs.