Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 53
    Junior Member

Eslant Boslarını İce Tutması Olsun

Eslant Bosunda ice Tutmadıgı ıcın 1 pt yalan oluyor

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Talep ettiğiniz bu önerinin gerçekleşmesi mümkün değildir. 1 parti büyücü sınıfı yerine karma bir parti oluşturarak BOSS'ları kesebilirsiniz.

Senior Member 0hMyGod's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    o bişey değilde talosa bişeyler olmuş, feci uzak bir mesafeden algılayıp deparla kovalıyor. ravenlerden geçirmedi bende diğer taraftan dolaştım mecbur. mesafesi kısalamaz mı bunların ?

Senior Member
    Usko'yu aşırı zorlaştırıyorsunuz. Maden koxperler geldi madeni kaldırdınız, tarayıcı koxperler geldi eslant bossları zorlaştırdınız,chitin görevi yapan koxperler çoğaldı chitin görevlerini kaldırdınız,çöp slotu koxperler çoğaldı dropları düşürdünüz. Oyuna koxperlera göre şekil veriyorsunuz ama legal 3-5 gb kasıp eğlenmeye çalışan arkadaşların hakkını yiyorsunuz bilginiz olsun.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by gipsy79 View Post
    Usko'yu aşırı zorlaştırıyorsunuz. Maden koxperler geldi madeni kaldırdınız, tarayıcı koxperler geldi eslant bossları zorlaştırdınız,chitin görevi yapan koxperler çoğaldı chitin görevlerini kaldırdınız,çöp slotu koxperler çoğaldı dropları düşürdünüz. Oyuna koxperlera göre şekil veriyorsunuz ama legal 3-5 gb kasıp eğlenmeye çalışan arkadaşların hakkını yiyorsunuz bilginiz olsun.
    Tarayıcı olarak isimlendirdiğiniz illegal oyuncular için bu güncelleme getirilmedi. "BOSS" olarak bilnen yaratıkların SOLO kesilmesi oyunun yapısına aykırı bir durumdu. Bu yüzden güçlendirilerek olması gereken seviyeye geri getirildi. Ekip içerisinde Drop Rate hakkında bir toplantı yapabiliriz. Bu toplantı sonucuna göre yapımcı firmamıza bir öneride bulunabiliriz.

Junior Member
    Ya bmn kı bi öneri mage sınıfının bi mobu ice ile yavaslatamaması o skilin olmaması gbi bişe hani bi skıl hepsınde işe yaramalı warıorun berserker skılleri eslnatta bosslara işlemıcek mı yada asasın cp si yada prienın malice dc si magenın da ice skılı oledir bence bunda haksız ssınız ice skili yavaslatmıosa neden var Sorarım Size Bi yanada Eryudes Senın Hak hukuk Adamı Oldugunu düşünuyorum Az Empati yap Mage İce Sız Olmaz birde Baq 2 Warıor 2 Pri 2 Mage 2 Asas KEsilmıor Bu MobLar Cok Hızlı Hareket Cok Atak Var İnan cok Exp Kaybı bide Dropları Cok Ölü Babab Kımse Uğresmaz

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by potcu1pri View Post
    Ya bmn kı bi öneri mage sınıfının bi mobu ice ile yavaslatamaması o skilin olmaması gbi bişe hani bi skıl hepsınde işe yaramalı warıorun berserker skılleri eslnatta bosslara işlemıcek mı yada asasın cp si yada prienın malice dc si magenın da ice skılı oledir bence bunda haksız ssınız ice skili yavaslatmıosa neden var Sorarım Size Bi yanada Eryudes Senın Hak hukuk Adamı Oldugunu düşünuyorum Az Empati yap Mage İce Sız Olmaz birde Baq 2 Warıor 2 Pri 2 Mage 2 Asas KEsilmıor Bu MobLar Cok Hızlı Hareket Cok Atak Var İnan cok Exp Kaybı bide Dropları Cok Ölü Babab Kımse Uğresmaz
    Teorik olarak verdiğiniz ICE hasarı ve zehri işliyor fakat BOSS'ların hızları çok olduğu için bu durum farkedilmiyor. Bu yüzden bir değişiklik söz konusu değil.

Junior Member
    Bu Oyun Teorik Olarak Mı Var Yoksa Gercekden Oynana bi Oyun mu Abi Ben Sana Mage sınıfı Oyunu Bırakıyor Dıyorum Sern Mage İçin Elimizden Gelen Bir Şey Olamaz Diyosun Pes Doğrusu Bi Yana Dursun İce Hasarı İşliyor Zehiride İşliyor Sana Damage Atrmıyor Demiyorum Durum Farkedılmıyor Diye bir seyde soz konusu değil İce Yavaslatma Skılımı Değil mi Bana Bunu Soler mısın Lütfen SAdece İce Ne Skılı Bana bunu Acıkla..!

Banned
    Quote Originally Posted by 0hMyGod View Post
    o bişey değilde talosa bişeyler olmuş, feci uzak bir mesafeden algılayıp deparla kovalıyor. ravenlerden geçirmedi bende diğer taraftan dolaştım mecbur. mesafesi kısalamaz mı bunların ?
    Çözüm olara bossların agresifliği kaldırılabilir pk bölgelerindeki çoğu mobta olduğu gibi.

Senior Member SuperT's Avatar
    Nickname
    Bitdefender
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Tarayıcı olarak isimlendirdiğiniz illegal oyuncular için bu güncelleme getirilmedi. "BOSS" olarak bilnen yaratıkların SOLO kesilmesi oyunun yapısına aykırı bir durumdu. Bu yüzden güçlendirilerek olması gereken seviyeye geri getirildi. Ekip içerisinde Drop Rate hakkında bir toplantı yapabiliriz. Bu toplantı sonucuna göre yapımcı firmamıza bir öneride bulunabiliriz.
    Eryudes çok iyi bir karar aldınız oyun pvp server değil orijinal olduğunu hatırlamaya başladım böyle devam

Ares
    SuperT