Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Ics otp hakkinda yardim!!

başlıkta belirrtigim gibi geçen sene manes de oynamıştım fakat oyunu bıraktım uzun zamandır girmiyorum ıd şifre mail gibi bilgiler kayıtlı duruyor fakat ıcs yi yapamıyorum tek kullanımlık kod istiyor bunu yapmama için de telefon lazım fakat bu kullanacagım hesapdaki ıcs hesabında eski telefon numaram kayıtlı ve ben bunu kayıp ettim yani yeni otp kodu felan gönderemiyorum numaraya ulaşamıyorum bir türlü destekden bilet gönderdim fakat beyyyy fendilerin keyfi yerine gelirse bakcaklar inş lanet olası ıcs otp hayatımda bu kadar nefret etmedim ben bişey bu kadar kötü işleyen bir uygulama görmedim ücretsiz diyorsunzu 5 5 alıyor hesabımızdanm sözde ücretsiz gerçi nttgamenin de işine geliyor tabi sonuçda her oyuan başlayan oyuncudan hop 25 tl atıyor cebe akıllı adam her istege baglı olsa olmazmı şu ıcs denen şey ne yapmam lazım oyuna gircem masraf yaptım okadar adminler modlar bi yardımcı olun

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Kullandığınız servislerin açıklamasını dikkatli okuyunuz. İlk kurulumda ücretsiz daha sonraki kod taleplerinizde 5 Npoint karşılığındadır.

Biletler sırası ile kontrol edilip mümkün olan en kısa zamanda cevaplanmaktadır.
    Göndermiş olduğunuz biletinizi gereksizce güncellemeniz veya çoklu bilet göndermeniz durumunda tarafınıza geri dönüş süresi uzayacaktır. Bu konuda tarafınıza geri dönüş sağlanana kadar sabırla bekleyiniz.

Junior Member
    yani degiştirilebilir mi telefon numarası tam olarak nasıl bir bilet hazırlayıp göndereyim de işlemim en kısa sürede tamamlanır

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

Paylaştığım video size yardımcı olacaktır.

Junior Member
    bak güzel kardeşim anlamamışsın hani o siteye giriyoruz ya ıd şifre yazdıkdan sonra beden tek kullanımlık şifre istiyor veya telefon numarasına şifre gondereyim diyor otp kurulu olmadıgı için tek kullanımlık şifre yok kayıtlı telefonnumarasınında hattı kayıp yani ulaşamıyorum dolayısı ile giriş yapamıyorum anlatmak istedigim bu
    Last edited by fkkasd150; 06-24-2018 at 10:25 PM.

Junior Member

Junior Member
    http://hizliresim.com/b6M0gm burda resim var bi bak istersen

Tags for this Thread