Results 1 to 7 of 7
    Member
    Nickname
    RugaL
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RidetoHell
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad

Juraid/JR SORUNU!

Bildiğiniz üzere sabah ve akşam JR eventi olmaktadır. Bizler bize verilen dakikalar içinde tıklama yapmamız gerekmektedir. Sorun ise 3 gündür JR eventine katılamamam. Erkende tıklamış olsam geçte tıklamış olsam sistemde bir sorun var gibi görünüyor. Örneğin 490 karus 490 human yazısı olduğu halde ben 300 lerde tıklamış olsamda içeri girmiyor. Detaylı açıklama lütfen

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bu sorun 2-3 gün devam edip sonra düzeliyor bende de oldu arkadaşlarımda da. Ama zaten 8 dakika süren bir event af.k kalan karaktersizlere hala anlam veremiyorum. Çocuk ağladı hanım zırladı çay döküldü kapı çaldı wc vakti gibi saçma sapan durumlar belirtip af.k olcaksanız girmeyin şu evente sözüm afk kalanlara.Böyle tıklayanlarda açıkta kalmaz hem

Senior Member cetinbaba's Avatar
    Nickname
    BurasiSurvivorBeyler
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kutukutu12 View Post
    Bu sorun 2-3 gün devam edip sonra düzeliyor bende de oldu arkadaşlarımda da. Ama zaten 8 dakika süren bir event af.k kalan karaktersizlere hala anlam veremiyorum. Çocuk ağladı hanım zırladı çay döküldü kapı çaldı wc vakti gibi saçma sapan durumlar belirtip af.k olcaksanız girmeyin şu evente sözüm afk kalanlara.Böyle tıklayanlarda açıkta kalmaz hem
    Afk kalmak ve karaktersizlik? sen karaktersizlik kelimesinin manasının ne olduğunu bilmiyorsun sanırım ve kimse senin emrin altında oyun oynamıyor hangi evente girip girmiyeceğimizi sana sorcak değil hiçbir oyuncu , üslubunuzu düzeltin burası bir oyun forumu karakter vs. gibi bel altı sözcüklerle haddinizi aşmayın , saygılar.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cetinbaba View Post
    Afk kalmak ve karaktersizlik? sen karaktersizlik kelimesinin manasının ne olduğunu bilmiyorsun sanırım ve kimse senin emrin altında oyun oynamıyor hangi evente girip girmiyeceğimizi sana sorcak değil hiçbir oyuncu , üslubunuzu düzeltin burası bir oyun forumu karakter vs. gibi bel altı sözcüklerle haddinizi aşmayın , saygılar.
    Her yorumda bana neden muhalif oluyorsun sen de mi afk kalan karaktersizlerdensin ? Ağlayın ban yedikçe kudurun o zaman atıyorum birisini daha biraz sonra crye.Oyundaki karakterini kullanmıyorsa adam karaktersizdir bu arada 8 karakter bir etkinliğe gireceksek 7 kişi oynuyorsak karakteri olmayan bir kişi vardır ortada acaba hangi pt sağlam geldide hangi pcsinden hangi çarıyla oynuyor. Sen kim oluyorsun hem bana emir vererek konuşuyorsun manesli farmer git 8 pc nle oyna. Bel altı terimini öğren sonra konuşalım büyü biraz önce
    Last edited by kutukutu12; 06-24-2018 at 10:04 PM.

Senior Member
    afk kalanlara ne denirse az emek hırsızları başka bişey değil.Sırf jr saatleri aslında gm'ler aktif olsa ve tüm odalara bi göz atsa.Mutlaka 2-3 kişi ban yiyecektir diye düşünüyorum.2 kişi 2 kişidir.Bu arada şu oyuna premium şartı koyulsa bu sorunlar biraz daha azalacaktır..Şimdi paran bol zengin diyenler çıkacaktır eminim.Zengin değilin şuan oynamıyorum yeni server bekliyorum.Ama temiz bir oyun için bunlar şart.Adam olsalarda keşke böyle önerilerde bulunmasak.

Senior Member
    Quote Originally Posted by kutukutu12 View Post
    o bahaneleri söyliyenler. 3 5 farklı hesapla girenler

Senior Member
    Quote Originally Posted by cetinbaba View Post
    demek ki o karaktersizlerden birisi sensin. emek hırsızı. oyunun kuralında yazıyor. jr'de afk kalmak yasak. ban sebebi. hala afk kalırım diyorsan emeğe beleş konarım diyorsan bu karaktersizliktir.