Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad

Hani Macro Kullanım Ban Sebebi?

24.6.2018 TR saati ile 00:13 Batuhan Karadeniz denen kolsuz açmış twitchte yayın apaçık macro kullanıyor ve yaptırım sıfır. Siz o kurallarınızı baştan güncelleyin; Paran varsa, bize düzenli olarak belli miktar para bayılıyorsan herşey mübah diye değiştirin. Güzelim oyunu getirdiğiniz nokta, tebrikler.

Herkez apaçık herşeyi görüyor ancak benim anladıgım kadarıyla Macro ile afk kalarak farm yapmak exp kasmak yasak.Yönetimin ekmegıne taş koydugu için buna sert bir şekilde karşı çıkıyorlar.Ancak pk alanlarında koxper gibi macroyu kullanmaz isen,ben macrocuyum dıye bagırmaz isen ya da itemli full pus biri isen sana kimse birşey yapamıyor.Zaten yapılmış olsaydı czde asas felan kalmazdı.Olay bundan ibarettir.Şimdi cr konu açın discorttan bildirin diye yorum geliyor.Sabret

Senior Member
    Hocam afk kalmış birçok adamı da attım ben crye hiçbir sonuç alınamadı. Adamda 8 - 9 chitin set helenid 8 vardı diye banlamadılar adamı resmen. Olay şu itemin varsa para yatırdıysan deli gibi banlanmıyosun, hapise atılmıyosun bu kadar.

Senior Member lHeartBurninq's Avatar
    Clan
    IncredibLe
    Akıllanmış ama..Kamerayı Damage Bar'ın oraya kaydırmış çakal..
    Fakat 7.Sıradaki ''Berserker'' Skill'i her şeyi belli ediyor zaten

Senior Member
    Quote Originally Posted by oQQoo View Post
    Hocam afk kalmış birçok adamı da attım ben crye hiçbir sonuç alınamadı. Adamda 8 - 9 chitin set helenid 8 vardı diye banlamadılar adamı resmen. Olay şu itemin varsa para yatırdıysan deli gibi banlanmıyosun, hapise atılmıyosun bu kadar.
    Kardeşim itemine göre muamele yapılmıyor şu kafadan bir çıkın item neden Gm nin umrunda olsun ki ? Item mi satıyorlar sanki.
    Manes'de Utc zamanı yaklaşık 10 kişiyi banladılar.utcye girerken makro kullandığı sebebiyle biri de benim tanıdığım bir insan charinin ederi 400 gb civarı yani Gm 'ler oyun yöneticileri destek ekibi vs. Oyuncuları itemine göre yargılamıyorlar.
    Iyi forumlar

Senior Member cetinbaba's Avatar
    Nickname
    BurasiSurvivorBeyler
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Bu dediğiniz yayının linkini Cheat Reportsa atın ve incelenip ceza almasını talep edin ,Game Masterler her yayıncıyı takip etmek zorunda değil makro kullanıyormu TPT kullanıyormu diye madem gördünüz bunu Cheat Reportsa konu olarak açın , saygılar.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu gibi durumları kanıtları ile CR'ye bildirirseniz işlem yapıldığını görebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Aynen hadi R'sini echosunu geçtim skill barda 6'daki berserker (kılıç) ve 7'deki HP Booster skilleri herşeyi gözler önüne seriyor.

Twitchte izlediğim hemen her yayına en az 1 gamemaster illaki geldi uğradı, onlar işlerine geleni görür gelmeyeni görmez.

Senior Member cetinbaba's Avatar
    Nickname
    BurasiSurvivorBeyler
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by VirginiaWoolf View Post
    Aynen hadi R'sini echosunu geçtim skill barda 6'daki berserker (kılıç) ve 7'deki HP Booster skilleri herşeyi gözler önüne seriyor.

Twitchte izlediğim hemen her yayına en az 1 gamemaster illaki geldi uğradı, onlar işlerine geleni görür gelmeyeni görmez.
    Şöyle birşey var game master farketse bile nezaketen yayında olduğu için işlem yapmıyabilir o game masterin o anki düşüncesine bağlıdır bu bence normal bi durum , ama sizin bundan gerçekten rahatsız olduğunuz ve hakkınızın yendiğini düşünüyorsanız Cheat Reportsa bence konu açıp bu konuyu iletmeniz gerekmektedir.

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by cetinbaba View Post
    Şöyle birşey var game master farketse bile nezaketen yayında olduğu için işlem yapmıyabilir o game masterin o anki düşüncesine bağlıdır bu bence normal bi durum , ama sizin bundan gerçekten rahatsız olduğunuz ve hakkınızın yendiğini düşünüyorsanız Cheat Reportsa bence konu açıp bu konuyu iletmeniz gerekmektedir.

hilenin nezaketi olmaz hocam, hırsızlık illegallik en büyük emek hırsızlığıdır, bütün terbiyesizliklerin başında gelir,, emek hırsızlarına kesinlikle müsama edilmemelidir,,

eskiden bu oyunda bir şerif vardı,,onun geçtiği sokakta banlanmayan adaletsiz oyuncu kalmazdi o şuanda bir GM baş harfi P gerisi önemli değil