Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 43
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega

Heyy,Insanlar oyunu bırakıyor!?

Warrior Online adlı oyununuzda her geçen gün insanlar Warriorler yüzünden oyunu bırakıyor serverlarda Mage Teamlar yavaş yavaş bırakıyor yeni açılacak serverda Asas diye bir sınıf olmıcak CR spike 1000 vuran Wormlere dönüşücekler.Acilen hemen bu hafta düzenlemeler gelmeli herkes oyundan soğudu Warrior Online tekrardan Knight Online olabilecek mi? Descentin süresini arttırın,Novalarını %30-40 oranında düşürün yoksa durum düşündüğünüzden de vahim çünkü insanları ya Warrior oynamaya ya da Quit atmaya zorladınız.

Hiç bir şekilde düzenleme gelmicekse oyunun adının Warrior Online olarak değiştirilmesi için change.org da kampanya başlatacağım ki ona göre insanlar bu oyuna başlasın.Hani boss olaylarını filan diğer MMORPG oyunlarına karşılaştırıyrosunuz ya gidin bakın bütün MMORPG lere BU DENLI BU KADAR INANILMAZ DERECEDE GÜÇLÜ BİR WARRIOR SINIFI KNIGHT ONLINE DEN BAŞKA HANGİ MMORPG DE VAR soruyorum size?!

Banned
    warriorlar in sesi kesilmiş keyifleri yerinde oyun warrirlara kollarini açmiş !
    mage ve archerlar üvey evlat !!!
    Herzaman Adalet diye bagiranalar neden suspus !
    Güçlü olan haklı değil !!!
    Haklı olan güçlüdür .

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LoarDez View Post
    warriorlar in sesi kesilmiş keyifleri yerinde oyun warrirlara kollarini açmiş !
    mage ve archerlar üvey evlat !!!
    Herzaman Adalet diye bagiranalar neden suspus !
    Güçlü olan haklı değil !!!
    Haklı olan güçlüdür .
    burda mal sahibi güçlüdür ve haklıdır konu kilit ^^
    KO bir oyun olabilir mi dersin ?

Senior Member UBB883's Avatar
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Gardaş, biz zaten oyuncu ikinci plana atıldığında para yatırmayı bıraktık. Yatıranlar düşünüsün... Bence artık #tamam ancak güzel ülkemin her yerinde olduğu gibi burada da anlaşılması biraz zaman alacak gibi...

He's the hero Knight Online deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him. Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Hak , hukuk , adalet için ne yapmamız gerektiğini biliyoruz . Bugsuz bir dünya için ne yapmamız gerektiğini biliyoruz

Berserker warior güçlü . Ardream warior çok zayıf . Berserkerden alıp ardream wariora verirseniz çok sütlaç olur . Yada tramisu bilmiyorum

Senior Member EviLPrince's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Asas seri spike vursa warior kadar vuramıyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Herkesin aynı fikirde olduğuna sevindim forumda ciddi ciddi deli gibi warrior'un dengeli olduğunu savunanlar vardı arkadaşlar adam diyor ki en çok sc yi biz basıyoruz tabi ki en güçlü biz olcaz kardeşim aynı sc yi ben de basıyorum ama sizin gibi Tank,Tor düştüğünde anlık 60k+dmg,Seri Spike(her vurduğunuz en az 900 malisli adama 1.4-2.5),Descent,mobil olamıyorum ben Okçu oynanmıyor diye Asasa döndüm gayet güzel oynuyordum jamadar kalktı şimdi adam wb9 a 18gb diyor ben dual daggerle bu warriore critic spike vuracağım hasar en fazla 1200 ya en fazlanın fazlası 1200 herkesde iron set var m20 eskisi gibi malis görevi görmüyor.
    Mage oyuncularını soğuttunuz,Mage oynamanın ne anlamı kaldı Allah aşkına veya bu düzenlemeden sonra cidden USKO ya başlamayı düşünen Rogue oyuncularını soğuttuğunuzu düşünmüyor musunuz?? Warriorler zaten hem mage hem de TANK,14khpsi olan Seri spike atan tanklar.DB&Malis mi yedi hiç sıkıntı değil Descenti 2 saniyede bir geliyor .
    Şu Warriorun 2 sorununu çözmeleri şart 1-Novalarının damage azaltımı %30-%50 oranında 2-Descent süresinin bekleme süresinin artması. şu 2 şeyi en kısa sürede çözmeniz şart onlarca insanın bıraktığına şahit oldum Warrior egemenliği yüzünden.
    Last edited by zgrdnzz; 06-24-2018 at 12:26 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bu yüzden bırakan arkadaşlarım oldu.
    Last edited by MythAsSasSin; 06-25-2018 at 02:37 AM. Reason: Forum kuralları

Senior Member cetinbaba's Avatar
    Nickname
    BurasiSurvivorBeyler
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    VaYs qaRDAŞıMM waRRiYöRLER çoqq OlduLarr qApanSın qNayt ßittSinn !! xXx OyuNN xXx ))

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Warriorlara sorarsan da magelerden şikayetçiler, 3 parti mage nova atıp town basıyor diyorlar. İki sınıfı kaldırmak mı lazım
    Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.

Page 1 of 5 123 ... LastLast