Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 61
    Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Muhatap olmak zorunda değilsin. İsteyen mesaj atıp sorabilir, şikayetlerini dileklerini aktarabilir dedim
    Benim yukarıda ki cevabıma yanıt verecek misiniz? Sizin dediğiniz gibi sormuştum verdikleri cevapları gördünüz mü?

Senior Member SuperT's Avatar
    Nickname
    Bitdefender
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Muhatap olmak zorunda değilsin. İsteyen mesaj atıp sorabilir, şikayetlerini dileklerini aktarabilir dedim
    Abi bende diyorum ki biz neden böyle birşey ile uğraşıyoruz yani üstümüze vazife olmayan bir iş.NTTGAME düşsün bu işin peşine biz değil

Senior Member
    Quote Originally Posted by SuperT View Post
    Abi bende diyorum ki biz neden böyle birşey ile uğraşıyoruz yani üstümüze vazife olmayan bir iş.NTTGAME düşsün bu işin peşine biz değil
    Ortada belli ki danışıklı dövüş mevcut ses çıkartmazsak bu ali cengiz oyunu sürer gider. Devlet Dairesi gibi onlar onu,onlar onu suçluyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SuperT View Post
    Neden sen uğraşıyorsun sana söyleyim. Çünkü cash alan sensin o yüzden ben cash almam pre almam bi bok almam hiç biriyle uğraşmıyorum. sen alıyorsun sen uğraşırsın o da uğraşmaz. enayiden bol ne var bu memlekette . Ben chaosa giriyorum chaostaki kxperlerle uğraşıyorum. konusunu açıyorum sövüyorum ediyorum. Sende cahs' i alıyorsan sen uğraşacan bu kadar basit. Bunlarda nasilsa cash alan var report atan var diye gelenleri sömürüyorlar. anladın mı şimdi neden sen uğraşıyon

Senior Member
    Selam,

Bu gibi durumları resmi bayilerin canlı destek bölümünden onlara iletebilir, dilek ve şikayetlerinizi aktarabilirsiniz.
    Ağam oyunuda biz kodlayak mı ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by sanneeee View Post
    Neden sen uğraşıyorsun sana söyleyim. Çünkü cash alan sensin o yüzden ben cash almam pre almam bi bok almam hiç biriyle uğraşmıyorum. sen alıyorsun sen uğraşırsın o da uğraşmaz. enayiden bol ne var bu memlekette . Ben chaosa giriyorum chaostaki kxperlerle uğraşıyorum. konusunu açıyorum sövüyorum ediyorum. Sende cahs' i alıyorsan sen uğraşacan bu kadar basit. Bunlarda nasilsa cash alan var report atan var diye gelenleri sömürüyorlar. anladın mı şimdi neden sen uğraşıyon
    yazdığın benim içindi sanırım. Bir kere şunu anlayın artık Cash 200 tl olmuş 100 tl olmuş bu durum NTTGAME ile ilgili değil bizim para birimimizin dolar karşısında değer kaybetmesinden kaynaklanıyor. Adamlar hala aynı fiyata satmakta.

Benim sorunum Dolarda ki dalgalanmanın hızlı bir şekilde güncellenmesi. Burada NTTGAME ,Resmi satıcılara topu atıyor . Resmi satıcılar ise NTTGAME .

Konunun uzamasına gerek yok.

@ScORp_LiON dan cevap bekliyoruz.

Senior Member

https://hizliresim.com/GD2zYr

son konuşmam budur. Ne diyo ntt gücelle dderse güncellenir diyo. Belli ntt de kazanıyo. Durmak yok yola devam

Senior Member
    Quote Originally Posted by oQQoo View Post

https://hizliresim.com/GD2zYr

son konuşmam budur. Ne diyo ntt gücelle dderse güncellenir diyo. Belli ntt de kazanıyo. Durmak yok yola devam
    Heralde bir yetili çıkıp bir şey diycektir.

Senior Member SuperT's Avatar
    Nickname
    Bitdefender
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    Heralde bir yetili çıkıp bir şey diycektir.
    Kesin yazacaklardır.Gm Clutaah ilgileniyor galiba bu işlerler bir konu açmıştım npoints alınca kredi kartı sektör açıklaması konuma

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Bizi hem yetkili satıcılarla zorla muhattap ediyorlar. Kendi satış kanallarında fiyatları yüksek tutarak hem de üstüne alay ediyor. Mod lead eleştirisi yüzünden daha önce banlanmıştım. Ama artık #tamam Bu yönetimle diğer forumların daha canlı olmasına şaşırmamalı.