Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 66
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Yarın yeni sunucu açıldı, 6 ay sonra tekrar aynı konu olacak, tekrar yeni sunucunun açılması istenecek ve bu kısır döngü hep böyle devam edecek. Bunun sonu nasıl gelebilir?
    Önerim serverların kademeli olarak patchlenmesi. 1299 veya 1453' den başlayıp 2207' ye doğru(yeni premium paketleri olmadan eskisi gibi bronze, silver ,gold preyle)...

Quote Originally Posted by KisacaGokhan View Post
    Mükemmele yaklaştı derken; oyun içi sorunlar çözülüyor. Yani baktığımızda bahsettiğim şey; grafikler, oyun motoru, fiyat performans, pus vb. değil. Şuan oyundaki sorun olarak görülebilen oyun içi bir çok şey düzeldi. Lakin bu düzelmesi yeni oyuncular ya da geri dönecek oyuncular için tamamen sabotaj Ben başlayamıyorum şuan. Twitch de partner yayıncıyım. Ama başlayamıyorum. Ve 4-5 bin Cash yüklü hesabımda. Buna rağmen başlayamıyorum. Çünkü chitin alayım desem chitin yok. Farm yapayım desem eslant farm düşürüldü. Ki bunu alkışlarım. Jamadar alıp basayım desem o gitti. Bf gireyim desem organ mafyası gibi ekipler Hepsi zamanında farmını vs yapmış. E doğal olarak ben şuan nasıl başlayayım. Zamanında yüzüne bakılmayan BF şuan adım atacak yer yok. Bu da demek oluyor ki farm ne yazık ki sadece orada.
    Bana göre hiç başlama. O cashi gbye çevir sat. Git bdo bak wow bak çok güzel oyunlar var. Aman başlama pişman olabilme ihtimalin yüksek çünkü.

Senior Member WangShan's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Pro_F1xQkdYE View Post
    Bana göre hiç başlama. O cashi gbye çevir sat. Git bdo bak wow bak çok güzel oyunlar var. Aman başlama pişman olabilme ihtimalin yüksek çünkü.
    Birçok oyun var biliyorum. Ve bunların birçoğu da oyun motoru olarak çok üst seviye. PVE leri çok daha iyi ancak işin PVP yani "fight" kısmına gelince ve eski anılar falan filan insan ne yazık ki özleyebiliyor

Umarım yeni sunucu gelecek. Ben yazdıklarıma @Khenarth dan bir cevap beklemekteyim. Sorusuna cevap verdiğimi düşünüyorum.
    Demokrasilerde bir seçmenin cehaleti bütün halkın güvenliği için tehlikedir.

- John F. Kennedy

Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GhostOfUnique View Post
    Önerim serverların kademeli olarak patchlenmesi. 1299 veya 1453' den başlayıp 2207' ye doğru(yeni premium paketleri olmadan eskisi gibi bronze, silver ,gold preyle)...
    Yani bu zor bir ihtimal ama ilk 3 ay +9 Basımı kapatılabilir. Bir çok şey yapılabilir. Yeter ki istensin.

- John F. Kennedy

Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    @Khenarth Selamlar.

Müsait bir vakitte attığım cevaba bakarsan sevinirim...

- John F. Kennedy

Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Cevap alamamak üzücü...

- John F. Kennedy

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by KisacaGokhan View Post
    Hocam önerilerini okudum ama maalesef Knight Online için böyle bir mantık geçersiz gibi. Pvp kafası oluyor bu. Biz sürekli yeni sunucu açılsın demiyoruz. Sadece şuan yeni oyuncular dez avantajlı. Ya sunucu açılsın ya da başlayacak oyunculara avantaj sağlansın.
    Tamamda senden 2 ay sonra gelen adamda aynı şeyi öneriyor diyorum bende. Ki öyle oluyor. Yeni oyuncular için ara ara eventler oluyor, şahsen jackpot event'i ile yan karakterlerimi 83 e kastım. Yanlış anlaşılmasın yönetimden zerre haz etmiyorum, ancak yeni server açılıncada 2 hafta içinde +9 setler çıkmaya başlıyor ve ipin ucu yine kaçıyor :d

Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by UBB883 View Post
    Tamamda senden 2 ay sonra gelen adamda aynı şeyi öneriyor diyorum bende. Ki öyle oluyor. Yeni oyuncular için ara ara eventler oluyor, şahsen jackpot event'i ile yan karakterlerimi 83 e kastım. Yanlış anlaşılmasın yönetimden zerre haz etmiyorum, ancak yeni server açılıncada 2 hafta içinde +9 setler çıkmaya başlıyor ve ipin ucu yine kaçıyor :d
    Abi olay şu. Benden 2 ay sonra oyuna başlayacak kişi "benim başladığım gibi başlayacak." Ama ben şimdi aynı şartlarda başlayamıyorum ki. Adamlar günde 2-3 gb kasıyordu Eslantta. Ben şu an 50m kasamam. Adam WB alıp basıyordu. Ben wb yi istediğim gibi NPC den alamam. Adamlar Chitin görevleri yaptı 3 karakteriyle 15 Chitin yapar. Ben bunları yapamıyorum. Adamlar eslantta taramalarla bilmemnelerle basit bossları kesti. Ben kesemem. Güçlendirildi. Ve daha sayabileceğim onlarca şey...

- John F. Kennedy

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    ya başla yada başlama bütün mesele bu gerisi hikaye

Junior Member
    Şöyle önerebileceğiniz başka bir oyun var mı ?