Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 66
    Senior Member WangShan's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AndrewJackson View Post
    ya başla yada başlama bütün mesele bu gerisi hikaye
    William Shakespeare diyorsun?
    Demokrasilerde bir seçmenin cehaleti bütün halkın güvenliği için tehlikedir.

- John F. Kennedy

Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lllCastielll View Post
    Şöyle önerebileceğiniz başka bir oyun var mı ?
    Buradan belirtmek etik olmaz. Maalesef ki bir çok kişi buna yönelmek üzere.

- John F. Kennedy

Junior Member
    Quote Originally Posted by lllCastielll View Post
    Şöyle önerebileceğiniz başka bir oyun var mı ?
    win 7 de solitaire var onu oyna

Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DMoon View Post
    win 7 de solitaire var onu oyna
    çok yaratıcı be.

- John F. Kennedy

Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Yeni gelen güncelleme ile gördüğümüz üzere yeni başlayan oyunculara ne yazık ki yine bir şey yok.

- John F. Kennedy

Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Yandık Allah yardımcımız olsun

- John F. Kennedy

Junior Member
    Benim tek gayem sizin gibi insanların sahip olduğu o umuda ulaşabilmek Ya hu Allah aşkına güzel insanlar güzel dostlar siz yeni server geldiği zaman zannediyor musunuz ki bu düzen değişecek basit ekonomi şuan gb'yi 35 TL'ye satıyorlar bu şartlar altında yeni açılan bir serverda yıllar geçse bile gb fiyatı 35 TL'ye düşmez 100 liradan aşağı mümkün olmaz.Şimdi size basit bir soru 35 TL'ye gb satıp geçim sağlayan clanlar ekipler 100 TL için neler yapmaz? Siz sanıyorsunuz ki yeni server açılacak oooh giderim bir team'a kapak atarım herkes ezik olur kimse de bir şey olmaz yaparım bir yol bir şekil 2 ay kasarım 3-5 lira kazanır bırakırım sonra forumlara gelir yeni server diye ağlamaya devam ederim.Güzel mantık güzel düşünce fakat çok acizce.

Şuan mevcut serverlara binlerce lira yatırım yapan insanlar yeni serverda sizce yatırım yapmayacak mı?
    9'lar olmayacak item az olacak diyorsunuz yine basit mantık şuan 9 chitin set'e karşı 8 chitin set dizip yaa herkes 9 diyen arkadaş yeni serverda 8 chitin=9 chitin olacak siz gidip 8 chitin alamayacaksınız bunu nasıl anlatayım size şimdi zor olacak ama dikkatli okursan algılayabilirsin.(Kullanacağım rakamlar temsilidir.)Öncelikle manes diyelim 9 raptor 1800 tl 8 raptor 300 tl senin gücün 8 raptor almaya yetiyor diyelim 9 raptorlu ne yapacak gelip kafana kafana vuracak yeni açılan serverda 8 raptor 1800 tl 7 raptor 300 tl olacak senin alım gücün yine 7 raptora yetecek ve 8 raptorlu gelip kafana kafana vuracak.Yani değişen hiçbir şey olmayacak

Ya yapan yaptı yenisi açılsın herkes eşit başlasın tamam kuralım hemen bir senaryo senin için 0 sıkıntı sen şimdi yeni server istiyorsun neden? maneste tutunamadın.Neden tutunamadın ekibin yoktu veya vardı bırakanlar oldu veya 3-5 lira verilince hemen gaza gelip sattın nasılsa yeni server açılır diye bir şekilde bıraktın şimdi döndüğün zaman yok şöyle oldu yok böyle oldu diyorsun ve 1.5 senedir bir serverda oynayan adamla 1 hafta içinde aynı seviyeye gelmek istiyorsun mantıklı mı?Yeni server açıldığı zaman şuan gördüğün bütün mafyalar o slotları kapatan herkes yeni servera geçecek çünkü çok büyük bir getirisi olacak sana nolacak peki güzel kardeşim? çok düşünme cevabın ben de maneste ne olduysa o olacak

Çok zor değil ya beyin zaten verilmiş farm yapıp kendine bir beyin çıkarmana gerek yok sadece kullan düşün kendine sorular sor cevap veremesen bile kendi kendine sorular sor bu bile seni geliştirecektir güzel kardeşim umarım daha analitik düşünen daha mantıklı bireyler olmak için bir adım atarsınız.

Düzülen değişmedikçe düzen değişmez.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben katılmıyorum hatta şuan ki durumu yeni başlayacak arkadaşlar için fazla avantajlı buluyorum. Görev eşyaları var +7 seviyesinde old takılar var çok ucuz görev takıları var bedava. Archive bonusları var bedava. Exp görevleri var sınırsız seri görevler var 80 level exp presiz level kasmak şuan 1 hafta sürüyor. Logoslar var süre uzatma eşyası ve logos süre düzenleme yöntemi var.

Ben manese yeni başladığımda serverin 2.ayıydı. Bir tane +7 murky ve mp rec almıştım pazardan 2veya 3gb yatırmıştım. Birde genie ve bronz pre almıştım 10günde 80 oldum.

Yani yeni başlayanlara +9 eşya mı verilmesi lazım durumun eşitlenmesi için bence aksine zorlaştırılmalı. Bu kadarda kolay oyun olmaz ki.

Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Arthas__ View Post
    Ben katılmıyorum hatta şuan ki durumu yeni başlayacak arkadaşlar için fazla avantajlı buluyorum. Görev eşyaları var +7 seviyesinde old takılar var çok ucuz görev takıları var bedava. Archive bonusları var bedava. Exp görevleri var sınırsız seri görevler var 80 level exp presiz level kasmak şuan 1 hafta sürüyor. Logoslar var süre uzatma eşyası ve logos süre düzenleme yöntemi var.

Ben manese yeni başladığımda serverin 2.ayıydı. Bir tane +7 murky ve mp rec almıştım pazardan 2veya 3gb yatırmıştım. Birde genie ve bronz pre almıştım 10günde 80 oldum.

Yani yeni başlayanlara +9 eşya mı verilmesi lazım durumun eşitlenmesi için bence aksine zorlaştırılmalı. Bu kadarda kolay oyun olmaz ki.
    Hocam bunları sağlığın yerinde mi yazdın ? )) Bir saniye gülmem geçsin alt satıra devam edeceğim...

Görev eşyaları dediğin Troll Sheller dimi ? +6 Shell yani. Bunlar 1.5 yıl önce başlayanda da vardı.

Achieve den item alıyorsun diyorsun ya; item değil o... Monster stone ve 2-3 tane 1 haftalık kanat. Bu arada bu da yıllardır var

Exp görevleri sınırsız diyorsun ya hani. O da 75 e kadar. Ve o da yıllardır var. Peki VAR OLMAYANLAR ?

* 6 ay önce eslant Troll curandero, half trol captain, half troll berserker, Death wizard, Doom knight vb. slotlarda günde 2-3 gb kasıyordu karakterler. Şuan ? 50M Pot paran çıkarsa dua et...
    * 6 ay önce JR lerde rahatça canavar öldürüyordun şuan roket atarla tarıyorlar
    * 6 ay önce yeni başlayanlara +5 chitin set veriliyordu görev ile şuan ?
    * 2 hafta önceye kadar en azından +1 Jamadar alıp +6 yapıp pot parası çıkarabiliyordun. Ya şimdi ?
    * 2 hafta önceye kadar Eslanttaki bossları k.xp ile adamlar 2 dakikada bulup 1 dakikada kesiyordu; sırf o kekolar yüzünden yeni başlayanlar şuan bırak kesmeyi yanına yaklaşamıyor.

Sana daha bir çok şey sayardım ama inan "ama şuan moradonda merchant kurabiliyorsun" dersin diye korktuğumdan yazmıyorum.
    Last edited by Khenarth; 06-30-2018 at 04:20 PM.

- John F. Kennedy

Quote Originally Posted by KisacaGokhan View Post
    Hocam bunları sağlığın yerinde mi yazdın ? )) Bir saniye gülmem geçsin alt satıra devam edeceğim...

Görev eşyaları dediğin Troll Sheller dimi ? +6 Shell yani. Bunlar 1.5 yıl önce başlayanda da vardı.

Achieve den item alıyorsun diyorsun ya; item değil o... Monster stone ve 2-3 tane 1 haftalık kanat. Bu arada bu da yıllardır var

Exp görevleri sınırsız diyorsun ya hani. O da 75 e kadar. Ve o da yıllardır var. Peki VAR OLMAYANLAR ?

* 6 ay önce eslant Troll curandero, half trol captain, half troll berserker, Death wizard, Doom knight vb. slotlarda günde 2-3 gb kasıyordu karakterler. Şuan ? 50M Pot paran çıkarsa dua et...
    * 6 ay önce JR lerde rahatça canavar öldürüyordun şuan roket atarla tarıyorlar
    * 6 ay önce yeni başlayanlara +5 chitin set veriliyordu görev ile şuan ? +8 chitin 100 küsür TL
    * 2 hafta önceye kadar en azından +1 Jamadar alıp +6 yapıp pot parası çıkarabiliyordun. Ya şimdi ?
    * 2 hafta önceye kadar Eslanttaki bossları k.xp ile adamlar 2 dakikada bulup 1 dakikada kesiyordu; sırf o kekolar yüzünden yeni başlayanlar şuan bırak kesmeyi yanına yaklaşamıyor.

Sana daha bir çok şey sayardım ama inan "ama şuan moradonda merchant kurabiliyorsun" dersin diye korktuğumdan yazmıyorum.
    iyide amaç sadece çöp slotunda farm yapmak mı biraz sermaye toplucak kadar farm yaparsın sonra bf jr bdw chaos utc 50 bin tane farm yapacağın yer var evet zorlaştı fakat bitmedi hala pot paranı geçtim item yapabilecek düzeyde farm imkanı mevcut 6 ay önce itemlerini yakmış ve 6 ay sonra oyuna dönmüş biri olarak söylüyorum bunları