Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 66
    Banned
    Okçular cok k0xp kullaniyor diye,
    gerçek Archer legal oyuncularini bitirdiniz !!!
    mageler CZ de orda burda Nt de eslantta iyi organize olup,
    iyi işler cikartiyor diye mageleri bitirdiniz nerf nerf nerf
    oyunun gidişatı içler acısı maalesef
    MaGe Ve ArcheR karekterlerini bitrdiniz
    oyun u warriorlarin tekeline bile isteye soktunuz!!!
    mage ve archerler a Cz de Kesilen 3 5 Kolsuz Warrior yüzünden Oyunu bitrdiniz tebrikler..

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Konuyu oyuna yeni başlayack kişilerin diez avantajları olarak okudum dedim iyi bi bilgilendirme geliyor

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by VSTiTrek View Post
    abicim teklifimi gördün .. buyur
    Beni tanıyanlar bilir tek hesabım ve sadece 2 karakterim var. Birisi 83/5 rogue birisi de eğlence olarak oynadığım ve yeni dizdiğim 81 lvl mage ve şu anda onu 83/5 yapma derdindeyim. Bugüne kadar sadece 1 kez yeni sunucuda karakter açtım o da yanılmıyorsam 2006 yılında cypher da 1 aylık kısa bir maceraydı. Ondan sonra hiçbir zaman başka bir sunucuda karakter açmadım. Teklifin bana göre değil.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by bY_WooPeR View Post
    base kadar boş ve gereksiz bir yer daha görmedim.Serverdeki oyuncu kitlesini varsa da bozan bir yer.Maneste yok mesela oyuncunun 2 alternatifi var ya 59 kalacak ys 80 83 yapıp cz'de oynayacak.Diğer serverlerdeki Ronark Land Base haritaları kapatılmalıdır.
    Tamamen para kaynağı olarak kullanılıyor bu haritalar. Destan baseyi bir gez 46 level adamlar çıplak karakterle gece-gündüz blood seeker kesiyor. Onun harici çıkan chaos stone günlük en az 2-3 lupus+lobo kaynağı ki bir tane işsiz ekip dakikası dakikasına takip ediyor bunu da. Ardreamda desen olay yine aynı. Pk atıcak kimse yok, tüm farm slotları öğrenci kardeşlerimizle veya birkaç birşeyler kasmak isteyenler ile dolu. 3-5 tane full +9 dizili işsiz de bunları kesiyor + sürekli chaos stone'u takip ediyorlar.
    Kısacası yeni başlayan için para kaynağı çok. ardram+base'de illaki rahatsız eden olur ama, serverin yoğunluğuna göre ve kastığınız saate göre en az 1-2 saat sakince seri para kasacağınız çok slot var. Ve ne iteme ne de levele ihtiyacınız olmuyor.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    önce ardream sonra base sonra cz kadar saçma bir laf yok. Adamlar zaten cz charlarının itemlerini aktarıp base ve ardreamdede takılıyorlar. Saçma bir laf gerçekten.

0'dan başlayanlara gerçekten yeni server dışında bir seçenek bırakılmamış durumda. Varolan cs taşı, bf, cz bahçe, utc, csw, krowaz, aoc, delos gibi slotlar ve etkinlikler ya TL'cilerin yada zaten epey yüksek itemli adamların tekelinde.

Benin varabildiğim sonuç şu: NTTGame diyor ki eski serverlarda 0'dan başlayacak adam istemiyoruz. Eskimeye başlayan sunucuları birleştirerek eski sunuculardaki player azalmasını önleriz. Her yıl yeni server açarakta 0'dan başlayacakların gazını alırız. Sonra gelsin $$$$$$$'lar. He bunuda anlarım. Biz eğlence onlar ticaret peşinde. Anlamadığım şu: salakmışız gibi bize 0'dan başlayanlara yeterli slot-etkinlik vesaire vesaire var denilmesi. Çıkın adam gibi söyleyin gerçekleri. Oyalamayın.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    oyuna yeni başlayanın parası yoksa boşa başlamış olur pazardan para kasıp çar dizmeyi aklından bile geçrmesin en az 3 yıl sürer

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba Gokhan,

Peki böyle bir durumda savunduğun konu yeni sunucunun açılması ve yeni başlayacakların sıfırdan başlaması. Yarın yeni sunucu açıldı, 6 ay sonra tekrar aynı konu olacak, tekrar yeni sunucunun açılması istenecek ve bu kısır döngü hep böyle devam edecek. Bunun sonu nasıl gelebilir?

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba Gokhan,

Peki böyle bir durumda savunduğun konu yeni sunucunun açılması ve yeni başlayacakların sıfırdan başlaması. Yarın yeni sunucu açıldı, 6 ay sonra tekrar aynı konu olacak, tekrar yeni sunucunun açılması istenecek ve bu kısır döngü hep böyle devam edecek. Bunun sonu nasıl gelebilir?
    Yeni sunucu gelecek 2 ay sonra bu arkadaşlar tekrar yeni sunucu isteyecekler. Buna adım gibi eminim
    Arkadaşlar gözünüzü seveyim; oyunda çevre edinin, sağlam dostluklar edinin, düzenli farm yapacak, düzenli etkinlik kovalayacak bir ekip kurun. Bu istekleriniz kesinlikle kısır döngüden ibarettir.

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Beni tanıyanlar bilir tek hesabım ve sadece 2 karakterim var. Birisi 83/5 rogue birisi de eğlence olarak oynadığım ve yeni dizdiğim 81 lvl mage ve şu anda onu 83/5 yapma derdindeyim. Bugüne kadar sadece 1 kez yeni sunucuda karakter açtım o da yanılmıyorsam 2006 yılında cypher da 1 aylık kısa bir maceraydı. Ondan sonra hiçbir zaman başka bir sunucuda karakter açmadım. Teklifin bana göre değil.
    o zaman yeni başlayanlara yol gösterirken bu kadar rahat olmamanı tavsiye ederim. çünkü sıfırdan başlamak hiç kolay değil. aslında bunu GM lerden birinin yapmasını çok isterim. oyunu soktukları hali bi görsünler. gerçi zaten istedikleri hal bu zorlarına gitmez
    KO bir oyun olabilir mi dersin ?

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba Gokhan,

bu yüzden eskilerin faydalandığı yerler yenilerinde faydalanması için bırakılmalı değil mi ?
    KO bir oyun olabilir mi dersin ?