Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 66
    Senior Member WangShan's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by okanfuju View Post
    iyide amaç sadece çöp slotunda farm yapmak mı biraz sermaye toplucak kadar farm yaparsın sonra bf jr bdw chaos utc 50 bin tane farm yapacağın yer var evet zorlaştı fakat bitmedi hala pot paranı geçtim item yapabilecek düzeyde farm imkanı mevcut 6 ay önce itemlerini yakmış ve 6 ay sonra oyuna dönmüş biri olarak söylüyorum bunları
    Hocam BF de aklına gelebilecek her slot sana tek tek sayabileceğim clanlar tarafından kapatılmış.
    Chaos da ne farm ı pardon ? MAX 1 mavi kutu ile 7 kro set dizmen için Cumhuriyetin 100. yılını kutlamış olmamız lazım. Hedef 2023 yani.
    UTC diyorsun ayrı bir durum. Binlerce oyuncunun olduğu yere toplasan 100 kişi zar zor giremiyor bile. Giren clanlar zaten Allah ıslah etsin Sen +7 raptorla falan bi moonlight alırsın.
    Bdw diyorsun yine 2. sıradaki örneği tekrarla lütfen. 50 bin tane farm dediğin yerlerin hepsinde gece gündüz oynasan. Şuan ki eski sunuculardaki düzene göre anca pot paran, pre paran bi de pus paran BELKİ çıkar. Gözünü seveyim biraz mantık.
    Demokrasilerde bir seçmenin cehaleti bütün halkın güvenliği için tehlikedir.

- John F. Kennedy

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba Gokhan,

Peki böyle bir durumda savunduğun konu yeni sunucunun açılması ve yeni başlayacakların sıfırdan başlaması. Yarın yeni sunucu açıldı, 6 ay sonra tekrar aynı konu olacak, tekrar yeni sunucunun açılması istenecek ve bu kısır döngü hep böyle devam edecek. Bunun sonu nasıl gelebilir?
    yeni sunucu açılmaması konusunda haklısınız ama playerlerin mevcut sw lerinde mevcut karekterlerini geliştirmesi için farm slotlarını düzenleyebilirsiniz

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)
    Maneste oynayan 70 gb eşyası olan 300den fazla gb satmış birisi olarak söylüyorum 400de olabilir. Sen ya hiç başka oyun oynamamışsın. Yada +9 eşya dağıtılmasını bekliyorsun. Bu oyun çok kolay. Paranı biriktirirsin en fazla 2 ayda +9 bir silah alırsın. En fazla 1 ayda +9 bir zırh alırsın. Ama herşeye 1 günde sahip olmayı bekleme o zaman pvp servere döner oyun oynamanın anlamı kalmaz. Herşeye 1 günde sahip olmak isteyen kişi basar 5-10bin tl öyle oynar.
    Last edited by Arthas__; 06-29-2018 at 05:24 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba Gokhan,

Peki böyle bir durumda savunduğun konu yeni sunucunun açılması ve yeni başlayacakların sıfırdan başlaması. Yarın yeni sunucu açıldı, 6 ay sonra tekrar aynı konu olacak, tekrar yeni sunucunun açılması istenecek ve bu kısır döngü hep böyle devam edecek. Bunun sonu nasıl gelebilir?
    Sayın Khenarth cevabı çok basit,sizin tutumunuz bu kısır döngünün sonunu getirir. YENİ SERVER getirdikten sonra çıkıp diyeceksiniz'ki, kardeşim 2 yıla kadar kimse YENİ SERVER beklemesin. Firmamızın aldığı karalar doğrultusunda bundan sonra oyun politikamız bu yönde işleyecek ( Tavrınız net olacak). Zaten şimdiye kadar yapılan ve yapılack olan olumlu ve yerinde güncellemelerden sonra uzun ömürlü, ve kalıcı server olacağını düşünüyorum. Saygılar.

Quote Originally Posted by KisacaGokhan View Post
    Hocam BF de aklına gelebilecek her slot sana tek tek sayabileceğim clanlar tarafından kapatılmış.
    Chaos da ne farm ı pardon ? MAX 1 mavi kutu ile 7 kro set dizmen için Cumhuriyetin 100. yılını kutlamış olmamız lazım. Hedef 2023 yani.
    UTC diyorsun ayrı bir durum. Binlerce oyuncunun olduğu yere toplasan 100 kişi zar zor giremiyor bile. Giren clanlar zaten Allah ıslah etsin Sen +7 raptorla falan bi moonlight alırsın.
    Bdw diyorsun yine 2. sıradaki örneği tekrarla lütfen. 50 bin tane farm dediğin yerlerin hepsinde gece gündüz oynasan. Şuan ki eski sunuculardaki düzene göre anca pot paran, pre paran bi de pus paran BELKİ çıkar. Gözünü seveyim biraz mantık.
    insanlara mantık öğretmek yerine farm nedir nasıl yapılır bir öğren veya kademeli bir oyunda nasıl ilerlenir sen istiyorsun ki 1 günlük farm ile komple itemleri yapayım öyle bir dünya yok malesef bugün hiç kasamadım diyen adam şuanki oyunda günde 50m kasar buda ayda 15 gb yapar şuanki durumda bile en kötü serverda item yapmana olanak sağlıcak bir durumdur aktif olarak oynayan ve günde 50m kasamayan adam zaten item yapmasın

diğer maddelediğin cevaplara gelecek olursak evet clanlar bf de organize sende gireceksin bir clana utc 100 kişi giriyorsa 1 tanesi sen olacak bu işler malesef böyle herkes istiyor worm kesip +9 item yapmayı
    farm ile item yapacaksanız oyun şuan gayet yeterli düzeyde

partizanlık mı asla hele ki yıllardır okçu oynayan biri olarak bu oyunda amigoluk yapmam

fakat şöyle bir durum var matematik belli demişsin ama şöyle bir şey var sen oyuna ne kadar vakit ayırırsan okadar farm yapma imkanın var etkinlikler var dış krosu bf si ıvırı zıvırı sen yeterki farm yapmak iste saniye boş kalmazsın ve günde 1-2 gb kasmak inan zor değil

ayrıca 20 ay soruna gelecek olursak dediğim gibi malesef farm ile tl yatırandan geç toplucaksın itemleri bu böyle bunuda kendin kabul edeceksin veya tl yatıracaksın

genie ile farm sıkıntı elle devam masrafların düşer böylece
    Last edited by Khenarth; 06-30-2018 at 03:20 PM.

Junior Member
    Yeni başlayacak arkadaşlar için bir etkinlik yapılmalı kesinlikle. Yeni server gelemeyecek gibi ozaman eski serverlara yeni oyuncu çekebilmek için yeni oyuncular için bir şeyler yapılması gerekiyor. Mesela exp event veya lwl jump etkinliği gibi.

Senior Member WangShan's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ahmetozkrc_1 View Post
    Yeni başlayacak arkadaşlar için bir etkinlik yapılmalı kesinlikle. Yeni server gelemeyecek gibi ozaman eski serverlara yeni oyuncu çekebilmek için yeni oyuncular için bir şeyler yapılması gerekiyor. Mesela exp event veya lwl jump etkinliği gibi.
    Kesinlikle katılıyorum. Şuan oyuna başlamayı düşünüyoruz. Kocaman clan bu belirsizlikte başlayamıyoruz.
    Demokrasilerde bir seçmenin cehaleti bütün halkın güvenliği için tehlikedir.

- John F. Kennedy

Tek isteğim şu. Yeni serverin geleceği zamanı kimse bilmesin. Bir anda açılsın gören direk girer zaten. Ben ozaman merak ediyorum şu itemli arkadaşlar yani onlarda bekliyorda şuan para çıkartma derdinde. Ama kimse bilmeden açıldığında ozaman çılgına döncekler en çok isteiğim bu bir anda kimse bilmeden habersizce açılsın

Junior Member
    Quote Originally Posted by KisacaGokhan View Post
    Kesinlikle katılıyorum. Şuan oyuna başlamayı düşünüyoruz. Kocaman clan bu belirsizlikte başlayamıyoruz.
    Hocam sana özelden mesaj yazdım bakabilirmisin?