Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Banned
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Yapılan eslant boss güncellemesi, mage'lere yönelik yapılan bir güncelleme değildir. Artık birlik beraberlik içerisinde, party'ler kurulması gerekecek, bu da oyun içindeki dostlukların pekişmesine, bencilce davranışların önüne geçilmesine neden olacaktır. Aşağıda sevgili Khenart'ın açıklamasını bulabilirsiniz.

İyi forumlar!
    Birli Beraberlik Zerre umrunuzda olsa Genieyi kaldirrsiniz dotlukmus peh peh peh dostumuz genie !!!

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Bu güncelleme sadece magelere yapıldı kimse kimseyi kandirmasın bi bosun hp sini 350k yapıpta def i ni düşürmek nede olsa mage defe vurmuyo yakında novalarıda kaldırırsınız sizde rahatlarsınız bizde.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Anca yorum düzenleyin, oyunun ana yapısına aykırı şeyleri düzenlemek cebinize dokunur çünkü. Warrior alan vurmak nedir, hem de kılını kıpırdatmadan, üstelik 5 saniyede bir. Devam edin bu kafada bakalım 3-5 warrior ekipten başka elinizde ne kalacak yeni sunucuda.

Senior Member Soruisaret's Avatar
    Nickname
    Soru İşareti
    Class
    Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Yapılan eslant boss güncellemesi, mage'lere yönelik yapılan bir güncelleme değildir. Artık birlik beraberlik içerisinde, party'ler kurulması gerekecek, bu da oyun içindeki dostlukların pekişmesine, bencilce davranışların önüne geçilmesine neden olacaktır. Aşağıda sevgili Khenart'ın açıklamasını bulabilirsiniz.

İyi forumlar!
    Vampiric FİRE düzeltilmelidir.
    #DİRENVAMPİRİCFİRE

Banned
    Arkadaşa katılıyorum birlik ve beraberlik dostluk çok önemliyse afk farming i bitirirdiniz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    amma kafa ütülediniz ya. Np kasmak istiyorsanız atack mage oynayın. pk nın tadına varmak istiyorsanız tp mage oynayın. Zira 2 nova atıp town atarak pk atıyoruz diyorsanız gidin çükünüzle oynayın

Senior Member style022's Avatar
    mage job bitim asamasına geliyor eski ekip dagılıyor pekişme gibi bir durum olmaz oyuncu oynamasını bilen artık eski ekip anlayısı ile oyun oynuyor yakında warriorlar cz de kendileriyle 8vs8 yapar takılır sıkılırsalar da cıkarlar olur biter iyice oyundan bizleride sogutunda kendi ekip lerimizde dagılsın tamamıyla bitsin kurtulak

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    bazı konularda magelere hak veriyorum fakat avantajlı oldukları alanlarıda es geçmemek lazım , mesela under castle magelere göre ayarlanmış güncellemedir . mageler olmasa oda geçemezsiniz . ayrıca boss faktöründeki etkileri tartışılamaz . stratejik olarak toplu oynadıklarında etki bırakabilen bir job. benim izlenimlerime göre yapımcı firma warrıorları ön plana çıkarmak istiyor, bu benim fikrimdir . bir denge var oyun içerisinde eğer az birşey kurcalarsanız ibreler değişebiliyor . eskiden bir karakterin skillerinde bir üstünlük oluştuğunda denge unsuruna dikkat ediliyordu , şuan için tüm karakterlerin tek sıkıntısı yere vurma ,
    farkındaysanız warrıorlar ne hikmetse yere vurduktan sonra space yapıyorlar bu soylediğim %70 i için geçerli . sanırım ne demek istediğimi anlıyorsunuz . e buna descent eklerseniz birde gab adamand ekliyelim warrıorlar onurlu karakterler fakat şuan için denge unsuru onların elinde . eskiden bu unsur magelerin elindeydi . birazda şikayetlerin yükselme sebebi bu olabilir . tabiki bunlar benim düşüncelerim ,
    [PHP][/PHP]

Senior Member style022's Avatar
    asıl mevzu su aslında sana söyleyem mage job defans yok hep dusuk oldu hala dusuk magem mage karsı bu şekil dusmanlıgınız var o zaman defans arttırın takılarla demenyin bu sefer hp kaybediyor bunları dusunen yok istek arzularına göre oynuyolar herneyse oyunda sorun cok nasılsa

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by style022 View Post
    asıl mevzu su aslında sana söyleyem mage job defans yok hep dusuk oldu hala dusuk magem mage karsı bu şekil dusmanlıgınız var o zaman defans arttırın takılarla demenyin bu sefer hp kaybediyor bunları dusunen yok istek arzularına göre oynuyolar herneyse oyunda sorun cok nasılsa
    katılıyorum defansı düşük fakat , bu job skil özelliklerine göre bu defansın verildiğini düşünüyorum . çok başarılı mage klanlar var . mesela benim oynadığım server
    kendi melesi ile beraber 1 parti mage klan 2 parti warrıoru yerden kaldırmıyor .yakalanmadan oynuyorlar . yakalandıklarında ölüyorlar ama tp ile birbirleri koruyup strateji belirliyorlar . ayrıca magelere bugün defans verseniz warrıorlarla yüz yüze kapışır , ama asas jobunu çöpe atarsınız ,
    [PHP][/PHP]