View Poll Results: Bir Güncelleme İle Secret Setlerin Bugdaki Defansı Ve Holyler Düzeltilsin mi ?

Voters
65. You may not vote on this poll
  • Evet Gelecekteki Bir Güncelleme İle Düzeltilsin!

45 69.23%
  • Hayır, Böyle iyi Bizi Uğraştırma!

20 30.77%
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 42
    Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Mage de bile aslında çok aşırı bir fark yaratmıyor. Denedim şahsen, yerine ron's 8 kullanmak daha mantıklı geldi sonraları. Zaten sırf görüntüsü için denemek istemiştim, kullanışsız bulup değiştirdim. Diğer joblar için cidden tam bir felaket. Yapımı krowazdan daha zor, ama krowazdan daha dandik bir set.

Holy nin human kız karakterde görüntüsü gayet hoş. Karus pek oynamadım ama resimlerde cidden hoş durmuyor. Biraz daha geliştirilebilir.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Secret zırhlar denildiği gibi krovazdan zor elde ediliyor ise ,nasıl oluyorda özellikleri daha kötü oluyor anlamış değilim.Burda bir yanlışlık yokmu yetkili arkadaşlar ?

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by Hiungnu View Post
    Secret zırhlar gerçekten krovazlardan bile güzel duruyor.
    aynen öyle keşke sesimizi en yetkili arkadaşlara duyursakta onlarda holylerde yaptıkları gibi gerekeni yaptırtsalar yapımcıya bir patch attırılacak çok zor değil

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by Hiungnu View Post
    Secret zırhlar denildiği gibi krovazdan zor elde ediliyor ise ,nasıl oluyorda özellikleri daha kötü oluyor anlamış değilim.Burda bir yanlışlık yokmu yetkili arkadaşlar ?
    Aynen öyle yetkili gm arkadaşları bu konuda görüşlerini bildirmeye davet ediyoruz

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Mage de bile aslında çok aşırı bir fark yaratmıyor. Denedim şahsen, yerine ron's 8 kullanmak daha mantıklı geldi sonraları. Zaten sırf görüntüsü için denemek istemiştim, kullanışsız bulup değiştirdim. Diğer joblar için cidden tam bir felaket. Yapımı krowazdan daha zor, ama krowazdan daha dandik bir set.

Holy nin human kız karakterde görüntüsü gayet hoş. Karus pek oynamadım ama resimlerde cidden hoş durmuyor. Biraz daha geliştirilebilir.
    keşke sesimiz duyulsa ve olması gereken değer secret amorada verilse, çok bir şey istemiyoruz sadece +7 shell defansı vermesin be arkadaş yapması çook zor

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by Comancheros View Post
    Priest Olarak Görünümünü Seviyorum Görüntüler HD Olmadımı Zaten Konuyu Açan Mage Olduğu İçin Ölümsüz Olmak İstiyor.
    Kanka ben warriorum 8 holy-kro buglu setim var. Sadece oyunda yeri olması gereken secret zırhların bugdaki defance değerlerinin düzeltilmesi için istekte bulunduk yanlış anlama lütfen

Senior Member
    Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    Uslubuna dikkat etmeni tavsiye ederim, çoğula konuşur gibi konuşurken yaptığın yorumun şamarlanıcak alnını karışlatacak bir yazı olduğunun farkında ol. Çıkıntılık yaparsan törpülenmeyi göze alıcaksın.
    Ya yapıcı yorumda yada uslubuna uygun maksadını aşmayacak eleştiride bulun.
    Profil fotoğrafına yakışır ADAM gibi yaz çiz. Tepki toplama.
    Yaşının genç olduğuna veriyorum.

Oyunun bugundan bahsediyoruz konuda. Olması gereken değerlere dönülmesi gerektiğini, görüntü bugundan falan bahsediyoruz.

Sen magesin 2000liraya oynayabilirsin bu oyunu ama benim secret setim bankada süs niyetine yatıyor. Pk atılmıyor o setle. Çünkü değerleri yanlış. Orjinalinde olması gerektiği gibi değil. Shell7 defansı veriyor.
    Krowaz al, paran yoksa oynama kardeş.

Pot basıp satma ile çar dizme devri bitti.

Oyunu böyle kabullenen kabullensin.

Senin şu an talep ettiğin şey, bir çarda hem 255 dex olsun hem 255 HP olsun tarzı bir şey.

Aklınızı başınıza devşirin, mantıklı şeyler talep edin.
    DİREN 'VAMPİRİC FİRE'

Senior Member
    Quote Originally Posted by cetinbaba View Post
    adam hakaret etmemiş sen adama üslübuna dikkat et deyip tehdit ve hakaret etmişsin yanıt olarak sen ne ayaksın?
    Bunlar SECRET piyasalarını 8 kollu ahtapot gibi ele geçirdi, şimdi de millete pahalı satabilmek için böyle konular gündeme getiriyorlar.

Böyle bir saçmalık olur mu? Yani bir zırhta hem def, hem hp hem resistant hem attak power bonuslarının yüksek olmasını talep ediyor güzel düşünceli arkadaş.

O zaman diğer zırhları çöpe atalım? Zaten çok seçenek olmasındaki mantık bu...

Arkadaşın talep ettiği şey: Bir asas çarda hem 255 DEX hem de 255 HP olsun tarzı bir şey.

Bunun akılla, mantıkla, hesapla ya da kitapla bağdaşacak tarafı yoktur, konuda da tamamen kale alınmayacak bir şahıstır.
    DİREN 'VAMPİRİC FİRE'

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by Nakroth_ View Post
    bence renk ve o kanatlar güzel tasarım hd değilmiymiş bilmiyorum ama hoş duruyor özelliklr krıwazla kombinleyince (karus)
    Secret sete defans güncellemesi, holy setede görüntü güncellemesi istiyoruz !

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Halihazırda günlük quest kolaylaştırılmışken millet +7 +8 mythril setleri kolay kolay dizerken bizim zamanla uğraşarak yaptığımız secret setler hala shell +7 defansında...

DÜZENLEME İSTİYORUZ YÖNETİCİLERDEN .

Tags for this Thread