Results 1 to 7 of 7

ergenekon clanı

arkadaşlar Ergenekon bıldıgınız gıbı yılların en ıyı clanlarındandır ilk 10 . sırada yer almakdadırlar ama ıclerınde dojocho ve tımeofbarbaruca gıbı ısımler var gelıp ks partı kuruyorlar daha sonrada hıc bırsey olmamış gıbı clanlarımızı kotulemekdedırler . ıtemı olmayanlar onlar ıcın onemsız varlıklar halıne gelmıstır 1purcu sahsen ömer arkadaşımızda ks pt kurmus 4 kışı ks atmıştır vıdeosunuda en kısa zamanda yuklecegım ne demek ıstedıgımı anlayacaksınız...SAYGILAR..

Senior Member Defertep's Avatar
    Nickname
    OutOfTouchLabel
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Elinizde Kanit olmadan Lütfen kimseyi karalamayin elinizde bir Görsel ksc ws varsa bunu Tiçkey Atiniz

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Böyle şeyler çok öncelerde yapılırdı hala devam ediyor şahsen üzücü durum , Yanlız şunuda unutmayınki Kişiler Ve Clanları Asla Birbiriyle Karşılaştırmayın Çünkü Clan Memberları İle Clanları Yargılamak Doğru Olmaz Kişiler Hata Yapabilir Ama Bunu Clana Yansıtmamakta Fayda Var ^^

Şuan bu yazdığını okumuş ve karalama kampanyanı buraya taşımış olduğunu görmüş bulunmaktayım gerçekleri bu kadar çarpıtıp yazarak hiçbir yere varamazsın biz ks atmış olabiliriz sen ettiğin küfürleri yaptığın hareketlerin hesabını kime vericeksin ..Herkes DojoCho'nun TimeOfBarracuda'nın hele 1PURCU (Ömer Abi)'nin kim olduğunu bilir.İsimleri kirleme kampayaları ile biryere varamazsın.. Arkamızdan konuşarak bir yere gelemezsın.Biz gereken yerlerden Clarista (senin Clan baskanın ile konustuk) ve özür dilencek yerlerden diledik fakat sen yapmıs olduğun hareketlerden sonra hala bir gelip özür bile dilemedin bide olayı büyütmeye devam ediyorsun. _ErGeNeKoN_ Ailesi olarak bizi bilen bilir. Forum yetkilerinden konunun kaldırılmasını rica ediyorum.

Senior Member 1Purcu's Avatar
    Nickname
    1PURCU
    Class
    Warrior
    Clan
    _ErgenekoN_
    Server
    US->Ares
    Race
    El-Morad
    Yıllarımı aylarımı günlerimi saatlerimi vermiş oldugum bu oyunda ares serverinda 1PURCU karakterini bilmeyen heralde kimse yoktur.
    Gerek Exp , Gerek Pk ve Diğer aktivitelerde bulunan ve her zaman doğru işlere imza attıgını düşündügüm bir clanın başkanıyım..
    şimdi yazılmamış bazı kurallar vardır yazılmış kuralları çiğnemek olmaz ama yazılmamış kuralları çiğnemek sizin saygınlığınızı azaltır. Keza 8 kişilik bir Exp partysinden bir kişi özellikle birinin exp kasmaya ihtiyac duydugunu bildiği için "ben party'den çıkayım yerime x şahsı girsin " cümlesini kurduktan sonra tamam deniliyorsa ve 10 dakika sonra " bilader sıradaki arkadaş geldi " diyerek clanından birini çağırıp diğer arkadaşı mağdur ediyorsan "ks" olmasada en azından o adamla kötü olmayı göze almışsın demektir. Ve Sonrasında bu adama aile fertlerini içeren küfürler ediliyorsa.
    kusura bakma ama _ErgenekoN_ bu zamana kadar hep saygın ve doğru işler yapan bir clan olmasına rağmen Clandaşına yapılan bu kendini bilmezliği'de göz ardı edemez..
    Hiç bir şekilde illegal bir durum olmadan Oyun içinde bir düşman edinmiş oldun demektir ki umarım ettiğin küfürler için özrünü dilersin ve olay burda sona erer.
    Legend Of _ErgenekoN_

* 1PURCU & aRoG0rn ©

Senior Member 1Purcu's Avatar
    Nickname
    1PURCU
    Class
    Warrior
    Clan
    _ErgenekoN_
    Server
    US->Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MyJackDanielss View Post
    1purcu sahsen ömer arkadaşımızda
    Ve dostum ben senin arkadaşın değilim ben insanlara hep iyi davranırım. yardımcı olmaya çalışırım fakat sen benim iyi niyetimi süistimal etmiş bulunmaktasın. Yani benim hakkımda arkadaşım diye konuşma ve nickimi doğru yaz lütfen 1purcu degil 1PURCU !
    Legend Of _ErgenekoN_

* 1PURCU & aRoG0rn ©

Senior Member PanthinoL's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    Merhaba Arkadaşlar,

Biraz bahsetmek gerekirse Aresteki nadir "legal" clanlardan bitanesinden bahsediyoruz şuan. Üyeleriyle sohbetim çok sıkı/fıkı olmasa dahi hiçbir hatalarını görmemiş bulunmaktayım. Oyun içerisinde yaşanan bir sorunu çözmek istiyorsanız yine oyun içerisinde çözebilirsiniz, fakat sorunu çözmek değil problem haline getirmek istiyorsanız da yaymanız gerek. Siz bu sorunu bahsi geçen clanın başkanı ile irtibata geçerek çözebilirsin. Forum kullanmanız çok güzel fakat basit çözülebilecek konular için kullanmanızı önermiyorum. Konu ikili atışmaları önlemek amacıyla kapatılmıştır, Teşekürler.

Dip Not: Ayrıca belirtmek isterim 1PURCU ks atmayı pek beceremez