Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    paranızmı bitti oyundan tl kazanmaktan vazgeçin oyun bu tl kazanamıyonuz diye şikayetçi olmaktan vazgeçin artık. Dedikleriniz uygulanmıyacak !

Junior Member
    Quote Originally Posted by RageRage View Post
    paranızmı bitti oyundan tl kazanmaktan vazgeçin oyun bu tl kazanamıyonuz diye şikayetçi olmaktan vazgeçin artık. Dedikleriniz uygulanmıyacak !
    kardesım ben calısan gayette gelırı ıyı olan bı ınsanım neden Rzıgımı oynadıgım oyuna yatırayım ? oyunun itemlerini para ile alayım çar ile kasıp almayalım bız bunu savunuyoruz !!!

Junior Member
    yaklaşık 1 hafta önce başladım oyuna ve dün gece gelen güncellemeden sonra monster stone drooplarıda baya bir düşmüş böyle birşey varmı merak ediyorum düşen drooplarıda güncellemeler bölümüne yazıyormusunuz cevap verirseniz sevinirim

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    @Denizbayps Monster stone droplarında herhangi bir değişiklik olsaydı eğer güncelleme notlarında paylaşılırdı. Unutmayın ki her girdiğiniz monster stone dan eşya düşecek diye bir kaide bulunmuyor. Manes sunucunda üst üste 20 tane monster stone bölgesine giriş yaparak hiç bir drop alamadığımı hatırlıyorum.

Senior Member
    herşey kısıldı oyun artık oynanmıyor

oyunun %80i ticaret %20si sadece oyun olduğu için oynuyor. ev geçindirenler bile çok var oyunda ne güzel vergi yok bişey yok
    kim çıkıp akşama kadar çalışacak. bi odaya 8 10 pc koy çek bronzları 4 charı at genieye char çalışsın sonra 2-3 charı buy 2-3 charı sell pazara koy ay sonu sat gbleri siteye oh mis.

Soran olursa dersin oyun oynuyoruz

güzel kafaymış güle güle kullanın.

Senior Member EviLPrince's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Bence daha da düşürülmeli. Clana priest bulamıyoruz, millet farm yapmaktan pk atmıyor.

Krowaz günde 1 kere
    Bifrost günde 2 kere olmalı.
    AOCların defansları artırılmalı. (Eslanttakilerle aynı olmalı)

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Bazı arkadaşlar daha da kısılması gerektiğini söylemiş ve bazıları da artması gerektiğini söylemiş. Şu an için ben de gayet uygun durumda olduğunu düşünüyorum.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!