Results 1 to 6 of 6
    Senior Member cabbbaar's Avatar
    Nickname
    ASLANBEY
    Class
    Rogue
    Clan
    NO K0XP NO PEDAL
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus

knıghtonline pazar koxperleri için ne yapılabilir

eskiden farm için koxp yaparlardı ama gunumuzde sayenızde farm yapamıyorlar ve kendılerını gelıstırdıler ve pazara ve upgredeye sardılar

diez serverinde oynuyorum ve bir koxper tanıyorum 50 60 carla her serverde pazar işi yapıyor 2 3 pc si var ayrıca oto 7 24 upgrade yaptırdı carlar var oto yapıyor oyundan cıkıp girio 7 veya 8 wb basıyordu 7 8 npc itemleri felan

bunun önüne nasıl bir yolla gecilebilir ?

benim çözüm önerim

1. pus eşyalarının pazarda satılmaması sadece buf def atak sw scleri haricinde
    2. ibex potlar pusa eklenmeli
    3. buy pazarları süreli olmalı 1 saat sonra bozulmalı sell deıl yanlıs olmasın
    4. pazar item arama iteminin premıumlu carlara ücretsiz olması kullanımının
    5. multi carlar için hdd seri numara kontrolu getirilsin aynı hdd ise saten multidir bugda kalan yada dc olan carlar için bug olusmucaksa tabi
    6. merdiven den aşagısına yanı maradondakı ılk merdıvenı gectıkten sonra pazar kurulabilir olması

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Bugün açtığınız tüm öneri konuları için teşekkür ederiz. Yapılan her öneriyi değerlendiriyoruz.

Bahsettiğiniz oyuncu 2-3 bilgisayar ile 50-60 karakteri oyuna legal bir şekilde giriş yapmasını sağlayamaz. Bunun bildirimini CR bölümüne iletirseniz gerekli incelemeler yapılacaktır.

Junior Member
    Ben çözüm önerilerine katılmıyorum.Örnek pus esyaları pazarda satılmasın diyorsun herkes senin gibi gb almıyor pus esyasını gb ye ceviriyor gb almak zorundada değil. Pazar eşyası bedava olsun diyosun kısaca premiumsuz oyuna giren yok sonuçta ozaman onunda ayrıcalığı kalmaz hiç koymasınlar ondan iyi. Bana Sorarsan yapılacak tekşey. Npc den + basılan eşyaları satanları kontrol etmek multi kullanıyormu diye en mantıklısı bu diğerleri oyunun düzenini bozmaya yonelik 2004 den beri oynuyorum pazar eşyası ibex hariç dediklerin olmazsa olmaz seyler. Adam işte çalısıyor buy a koymus aksam pk atcak senın dediğin cok mantıksız 1 saat buy felan.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Bugün açtığınız tüm öneri konuları için teşekkür ederiz. Yapılan her öneriyi değerlendiriyoruz.

Bahsettiğiniz oyuncu 2-3 bilgisayar ile 50-60 karakteri oyuna legal bir şekilde giriş yapmasını sağlayamaz. Bunun bildirimini CR bölümüne iletirseniz gerekli incelemeler yapılacaktır.
    Sayın Eryudes,
    Bu arkadaş nasıl tespit edip bildirim yapacak ? Cr bu adamdan kanıt isteyecek bu adam nasıl kanıt göstericek ? Bunun kontrolü yalnızca sizin tarafınızdan sağlanabilir !

Banned
    Sadece koxp multi değil 5-10 pc işgalcilere çözüm şart günümüzün şartları eski dandik pcler 100 TL bu oyuncular işgal ederek asıl oyuncuların oyuna girmesine engel olmakta. Preli ip sınırlaması getirilir, premium seviyesine göre pazar kurma süresi getirilir, offline pazar getirilir vs oyuna girişleri etkilemeyen bir şeyler yapılır durum tespit edeyim ceza vereyim demekle olmaz zaten hile yoksa işgalcilere izin veriliyor bana göre bunlar işgalci bazılarına göre gelir kapısıyla çok yanlış bir politika bunlar çoğaldıkca gerçek oyuncular azalmakta onlar sizi kurtarmaz ileride.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by cabbbaar View Post
    eskiden farm için koxp yaparlardı ama gunumuzde sayenızde farm yapamıyorlar ve kendılerını gelıstırdıler ve pazara ve upgredeye sardılar

diez serverinde oynuyorum ve bir koxper tanıyorum 50 60 carla her serverde pazar işi yapıyor 2 3 pc si var ayrıca oto 7 24 upgrade yaptırdı carlar var oto yapıyor oyundan cıkıp girio 7 veya 8 wb basıyordu 7 8 npc itemleri felan

bunun önüne nasıl bir yolla gecilebilir ?

benim çözüm önerim

1. pus eşyalarının pazarda satılmaması sadece buf def atak sw scleri haricinde
    2. ibex potlar pusa eklenmeli
    3. buy pazarları süreli olmalı 1 saat sonra bozulmalı sell deıl yanlıs olmasın
    4. pazar item arama iteminin premıumlu carlara ücretsiz olması kullanımının
    5. multi carlar için hdd seri numara kontrolu getirilsin aynı hdd ise saten multidir bugda kalan yada dc olan carlar için bug olusmucaksa tabi
    6. merdiven den aşagısına yanı maradondakı ılk merdıvenı gectıkten sonra pazar kurulabilir olması
    5 ve 6. Maddelerin gideri var olsa güzel olur aslında