Results 1 to 2 of 2

Thread: Lütfen yardım

Senior Member

Exclamation Lütfen yardım

Merhaba,

1 Ay önce aracı bir site kullanarak şuan oynadığım karakteri satın aldım ACCOUNT olarak mail adresi değişikliği yaptım yanlız mail adresimin şifresini unuttum ve sıfırlama yapamıyorum bu yüzden nttgame bilet attım mail adresimin değiştirilmesiyle ilgili yanlız şöyle bir sorunum var.

Kayıt tarihi ve Doğum tarihi isteniyor çarı satın aldığım kişinin bilgileri olmadığı için bu iki bilgiye ulaşamıyorum...
    ESN 3 adet istendi çarımı aldığım için sadece şuan en son aldığım ESN kodlarından 1 tane var

2 Tane Daha ESN kod alabilirim TOPLAMDA 3 tane olur cash çekerim ama diğer iki biligiye ulaşmam imkansız unuttuğum mail adresini biliyorum sadece şifresi yok elimde karakterimle ilgli tüm bilgiler var tek eksik

KAYIT TARİHİ VE DOĞUM TARİHİ

Bunun için ne yapabilirim..

Bilet attım dönüş geldi bilgiler uyuşmamaktadır diye doğum tarihi kendi doğum tarihimi yazdım kayıt tarihinide çarı satın aldığım tarihi yazmıştım ama ne yapacağımı bilmiyorum lütfen bu konuda yardımcı olun mail adresimi değiştirmem gerekiyor karakterime yabancı kişilerin girdiği düşünüyorum

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Hesap güvenliğini sağlayan bilgileri tekrar öğrenme gibi bir durum bulunmamaktadır.
    Oyun kuralları gereği hesap/item alımı ve satışı yasaktır, bu kuralı ihlal ederek bu eylemlerde bulunmanız durumunda başınıza gelecek aksi durumlardan da siz sorumlu olursunuz.
    Bu konu da tarafınıza herhangi bir yardım/destek verilememektedir.

Kullanıcı Sözleşmesi

İyi forumlar.