Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member
    Nickname
    SummerLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Post Kardeşim bana yardım edebilecek düzgün Yetkili Gm yokmu

2 tane ticket attım aynı cevabı aldım. Npointler gitti sizin yüzünüzden nasıl yetkilisiniz anlamadım ki yemin ederim dava açacam nttgameye
    okumadan aynı yere aktarıyorsunuz. Adam akıllı bi yetkili bi okusun adam gibi Bu hakarette değil adam gibi görevinizi yapmıyorsunuz ve bu yasal olarakda size suç biz kullanıcı tüketiciler olarak. TİCKED atsam yine aynı cevabı alacam son kez okuyun kaldırırsanız yardımcı olmayıp mahkemede görüşmek üzere. Kim ilgileniyorsa artık bu konuda Size ID:adresimi charın şifresini kayıtlı Msn'nini unuttum diyorum geri alabilme şansım varmı diyorum çünkü kayıtlı sms vertikasyonu sms aktifteştirmesi yapıldı sms üzerinden hesabı alamazmıyız diyorum geri, yardımcı olan yok arkadaşım Hala beni hesap kayıtlı e-posta adresine charın doğum tarihine yönlendiriyorsunuz yahu bilsem hepsini neden formu doldurmiyim.lütfen düzgün cevap verin sadece numaramı ve Karakterin PM'sini biliyorum burayı okuyup yardımcı olabilecek Nttgame yetkilisini arıyorum siz yaparsınız saygılarımla. Çünkü sizden çok şikeyetçiyim ilgi 0
    Last edited by tigers006; 06-18-2018 at 10:59 AM. Reason: acilll

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Merhabalar, sadece onay yapılan numarası ve karakter adı ile hesabınızı geri alma ihtimaliniz bulunmuyor. Çünkü bu bilgiler hesabın size ait olduğunu kanıtlayacak nitelikte değil. Hesabı geri alabilmeniz için hesap hakkında daha fazla bilgiye sahip olmanız gerekli.

Junior Member
    Nickname
    SummerLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    nitelikte değil olurmu kardeşim o zaman neden numara istiyorsunuz üstelik numara benim numaram yalan söyleyecek halde değilim 5 gb lik drop vardı resmen karakter şuanda uyuyor hatta charın itemine kadar söyliyim old takılar var full +6 quest okçu KaranterİSMİ:SummerLifeDase Sunucu Destan. ben anlamadım ki o zaman neden sms vertikasyonu istiyonuz çözemedim. bu bilgilerdemi işe yaramayacak ne kadar saçma yardımcı olmadır anlamadım ki size msn'i bilsem zaten ben geri alırdım diyorum hiç yardımcı olabilecek biri yok nttgameye dava açıyorum yarın derhal emek var bu charda emek
    Last edited by tigers006; 06-18-2018 at 11:20 AM. Reason: düzen

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Birçok kişi ya arkadaşlarının yada bir akrabasının telefonu üzerinden sms kaydı yapmakta buda büyük bir sorun teşkil etmekte.

Junior Member
    Nickname
    SummerLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    kendi yasımın ay gün yılına kadar söylerim budamı güvenli değil yahu iyide numaram doğum tarihim ay gününe kadar var kendi hesabım kendi numaram olduğu için neyin akrabası olsun
    Last edited by tigers006; 06-18-2018 at 11:26 AM. Reason: düüzen

Senior Member
    Evet arkadaşlarının üzerine kaydettirmek chari gerçekten büyük sorun teşkil ediyor benim charimda phone-match sebebiyle ban yedi düşünsenize emek verdiğiniz bir hesap başkasının kullandığı hile yüzünden ban yiyor ben bilmiyordum böyle bir ban olayının olduğunu ama kendi hatam.
    Senin de öyle kardeşim ha sen suçlu değilsin ama hatalisin malesef.

Junior Member
    Nickname
    SummerLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    arkadas üzerine değil kendi üzerime

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Şöyle izah edeyim, senin sms kayıt hakkın yoktu benden rica ettin senin adına sms kaydını kendi hattımdan yaptım. Bir süre sonra sen oyunu bıraktın fakat hesabın duruyor bende fırsattan istifade dedim ki bu hesap benim sms kaydı benim üstüme üzerindeki 3-5 itemi ve nickini biliyorum. Karakteri üzerime almam doğru olur mu? Bu nedenle senden talep edilen ekstra bilgileride verip hesabın size ait olduğunu kanıtlamalısınız.

Junior Member
    Nickname
    SummerLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    iyide msn'ini bilmiyorum kardesim ID si dahil bilmiyosam baska ne bilgisi lazım anlamadım kiii

Senior Member
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Birçok kişi ya arkadaşlarının yada bir akrabasının telefonu üzerinden sms kaydı yapmakta buda büyük bir sorun teşkil etmekte.
    Ntt Game reklam yada Sms mi atıyor da sorun teşkil ediyor?

Tags for this Thread