View Poll Results: Krallık parası kaldırılmalı mı ?

Voters
52. You may not vote on this poll
  • EVET

35 67.31%
  • HAYIR

17 32.69%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad

Krallıktan para kaldırılsın mı ?

Eskiden krallar exp event vs. yaparlardı.Şimdi tamamen kendi ceplerine kalıyor.Oyundaki farmcılara vs. bakıyorum yırtınıyorlar adeta.Krallar da yatarak para kazanıyorlar.Adaletsiz olduğunu düşündüm.

Oylarınızı kullanırsanız sevinirim.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Sizde kral olarak yattığınız yerden para kasabilirsiniz.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    parayı kaldırma degilde aktif bir şekilde kullanma etkinlik yapma şeklinde paraya yön verilirse güzel olur

Senior Member
    Bu foruma noluyor diye düşünmüyor değilim.
    Parayı kendi menfaatine kullanırsa bir dahaki aya kral olamaz topluluk için eventler vs. Yaparsa yardımcı olursa insanlara tekrar kral olma şansı olur yani kendi tercihi.

Senior Member EviLPrince's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Bu nedir herkes kendi rahatına göre önerilerde bulunuyor. Biri diyor delosta atak yapılmasın, czde güvenli bölge olsun, şimdi de kral parası kaldırılsın. Siz tutunamayıp biyerlere gelemediyseniz gelenlerin önünü kapamayın.

Banned
    Elbette kalkması lazım.

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    bazı insanlar biryerlere gelirler elbet, mühim olan biryerlere gelmek değil, gelirken geride kendinize ait neler bıraktığınız, nasıl geldiniz, hakkınızlamı,haksızlıklamı?,,krallık her serverde en az 2 aylık hesap olmak kaydıyla 80+ hesaplardan isim listesine göre 1 haftalık olsun,her hafta birisi olsun, güzçlü,güçsüz,itemli,itemsiz, bu bazı sahiplerin hoşuna gitmeyecek fakat adil olan budur,,hatta UTC'de ip kontrol yapılıp alınmalı, aynı ip 2 hesap sokamamalı ve 80+ olmalı,, 1 giren öbür hafta girememeli,,yönetimin işine gelmeyebilir ama adil olan budur,,delosta felankor keseilecekse felankor katına girildiğinde sistem içeriye random olarak bir party veya partiler atmalı, bu partiden cıkan olunca cıkan kişi delos towna otomatik olarak ışınlanmalı (bazı kişilerinişine gelmez çünkü onlar oranın sahipleri) ama adil olan budur,,krowazdada JR sistemi bir uygulama olmalı krowaza belirli saatlerde girilirken random bir party ile girilip belirli bir saatte herkes dışarı atılmalı, burada isyan eden çok olacak çünkü onlar orayı benimseyerek ağababa olmuslar, ama adil olan budur,,

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil.
    Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.

"Sizde kral olarak yattığınız yerden para kasabilirsiniz. " ne güzel cevapmış ya

Devlet kurumlarına torpille adam mı alınıyor? siz de torpil yaptırarak bir devlet kurumuna girebilirsiniz, patronunuz para mı kaçırıyor, e siz de patron olup kaçırabilirsiniz, adam mı kayırılıyor ya da bir adaletsizlik mi var ortada, siz de yapabilirsiniz bunu. Çok hoşmuş

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kral anonsları kapatılsın, hazine kapatılsın, kral ata binemesin.. neden kral seçiyoruz?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Bu anketin sebebi parayı zimmete geçirme veya kullanma olarakmı düşünüldü bilmiyorum. krallığın Gb hariç hiç bir espirisinin olduğunu düşünmüyorum , fakat her oyuncu oyun hayatında birkere kral olmak ister . GB nin kalkmasının zor olduğunu düşünüyorum . fakat sistem tamamen değişmeli . artık sistem isteyen her kesimin elinde olmuş. onun içinde bir espirisi kalmıyor
    [PHP][/PHP]