Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

9 Kere Slota TW çekilmesi

Merhaba
    Öncelikle genie ile farm yapmaktayım.
    Oyun da çok fazla Slotlara TW ve Golem çeken var bunlar suç sebebi değilse bizde çekelim .
    Cheats Kısmında şuan 17 tane konu birikti. Hepsinin konu görüntülenme sayısı 1. Kimse ilgilenmiyor .
    Aile bireylerine edilen küfürler için konu açmıyorum bile .
    parası neyse biz verelim adam tutalım da işi hızlandırsınlar .

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    CR bölümünde çalışmakta olan personelde bizim gibi bayramlaşıyor, ailesi ile gezmeye gidiyor olabileceğini unutmamalısınız. İlgili bölümde çalışan personelinde insan olduğunu var sayarsak eğer konuların birikmesi gayet normal. Yarından itibaren yoğun çalışarak tüm konuların sonuçlandırılacağına eminim.
    Last edited by LiteraryLuckys; 06-17-2018 at 04:04 PM.

Senior Member
    9 postu var 17 bekleyen konusu var genie ile farm yapıyor parası neyse verip cr personeli tutacak işşiz

Junior Member
    Merhaba ve iyi bayramlar Sayın @LiteraryLuckys
    Türk arkadaşlar bakıyorsa neden ingilizce olan bölüme ingilizce konu açıyoruz ?
    9 gün önce atılmış konu da var aralarında 9 günlük ramazan bayramınızı içtenlikle kutlarım.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Vosvoskafa View Post
    Merhaba
    Öncelikle genie ile farm yapmaktayım.
    Oyun da çok fazla Slotlara TW ve Golem çeken var bunlar suç sebebi değilse bizde çekelim .
    Cheats Kısmında şuan 17 tane konu birikti. Hepsinin konu görüntülenme sayısı 1. Kimse ilgilenmiyor .
    Suç sebebi tabi ki oyundan 7 gün uzaklaştırma gibi cezaları var.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    CR bölümünde çalışmakta olan personelde bizim gibi bayramlaşıyor, ailesi ile gezmeye gidiyor olabileceğini unutmamalısınız. İlgili bölümde çalışan personelinde insan olduğunu var sayarsak eğer konuların birikmesi gayet normal. Yarından itibaren yoğun çalışarak tüm konuların sonuçlandırılacağına eminim.
    Bayramda bu yorumu çok kez gördüm, özel sektör bayramda da çalışıyor? Genellikle normal günden daha az kişi günlere ayrılarak çalışır. İşler yavaşlar ancak durmaz.

Konuya gelirsek, birkaç saat önce benim raporlarıma yanıt geldi, ancak önceki günler sanırım çalışan yoktu o yüzden raporlarda sıra olabilir.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Merhaba ve iyi bayramlar Sayın @LiteraryLuckys
    Türk arkadaşlar bakıyorsa neden ingilizce olan bölüme ingilizce konu açıyoruz ?
    9 gün önce atılmış konu da var aralarında 9 günlük ramazan bayramınızı içtenlikle kutlarım.
    Cheat Reports başlığı İngilizce bölümünde bulunuyor ancak içeriği Türkçe bir şekilde yapabilirsiniz. İyi bayramlar, sizinde bayramınız kutlu olsun.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Profilinizi kontrol ettiğimde CR bölümü üzerinden;

16.06.2018 - 05:33
    16.06.2018 - 07:05
    16.06.2018 - 07:53
    17.06.2018 - 05:18

Tarihlerinde açılan konularınızın olduğunu görmekteyim. CR bölümünde ki bu konularınız haricinde forumun genel bölümleri de dahil olmak üzere (bu konunuz harici) herhangi bir konunuz bulunmamaktadır.
    Forum Profilinizin toplam mesaj sayısı 11 adet, 17 adet konu birikti kelimesini yazarken lütfen forum hesabınızın mesaj sayısına dikkat ediniz. Aksi halde alacağınız ceza kaçınılmaz olacaktır.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Bende cr bölümüne attım ama onada bakılmadı. Tamam bayram anlıyorum ama görüntülenme sayısı 38 yazıyo bu 1.
    2.si de adam ban yada hapis yemediği için gblerini itemlerini aktarmaya başlıyor. Anlık olarak yapılsa daha güzel olcak. şuan hala beklemekteyim. Adam oyunda kasıyor ama bi işlem daha yapılmadı. Yani her gm aynı gün mü bayramlaşıyor. Demek istenilen bu olabilir. Durmaması lazım. yinede sabrla bekliyoruz