Results 1 to 8 of 8

Gm arkadaşlar Konuya acıklık getirebilirmi ?

Karakterim banned yedi. Ve hiçbir şekilde hapise göndermediler. bilgisayarımda oyuna girerken sürekli tbl hatası veriyor. bu yüzdenmi banned yedim bilmiyorum. ama karakterim TPT yazıyor. maradonda otururken banned yedim. TBL hatası nedir bilmiyorum. oyunu siliyorum yüklüyorum sürekli aynı hatayı veriyor. girdikten sonra vermiyor. ama 1 kere girmeden önce eksik diyor. bu yüzdenmi banned yedim bilmiyorum. Yardımcı olun. Ticket gönderemiyorum. 5 point istiyor. 400 cash yüklerim. Ama karakterim acılmazsa benim param heba olur. Karakterim acılabilirmi durumu nedir napmam gerekiyor yazabilirseniz sevinirim.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Destek ekibine ulaşman gerekir. TPT = Bot, hack veya 3üncü parti yazılım kullanımı.

Quote Originally Posted by ITaladroI View Post
    Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Destek ekibine ulaşman gerekir. TPT = Bot, hack veya 3üncü parti yazılım kullanımı.
    peki açılırmı çünkü karakter hapise hiç gitmedi ? direk banned ile cezalandırıldı.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Suçun yoksa gereken yapılır ama suçu olmayanın banlanması çok düşük ihtimal.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by RomantikPepe View Post
    peki açılırmı çünkü karakter hapise hiç gitmedi ? direk banned ile cezalandırıldı.
    Ban Politikası

Not: GM’in inisiyatifine göre tüm kurallar değiştirilebilir. Her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir.

Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Suçun yoksa gereken yapılır ama suçu olmayanın banlanması çok düşük ihtimal.
    aynen. genelde ya kusura bakmayın biz yanlış yaptık demezler yüzde 99 haklılar.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    aynen. genelde ya kusura bakmayın biz yanlış yaptık demezler yüzde 99 haklılar.
    Benzer örnekleri oldu, insan faktörü olan heryerde hata olabilir. Önemli olan hata varsa düzeltilmesi bu konuda yönetime güvenim tam.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Karakterim banned yedi. Ve hiçbir şekilde hapise göndermediler. bilgisayarımda oyuna girerken sürekli tbl hatası veriyor. bu yüzdenmi banned yedim bilmiyorum. ama karakterim TPT yazıyor. maradonda otururken banned yedim. TBL hatası nedir bilmiyorum. oyunu siliyorum yüklüyorum sürekli aynı hatayı veriyor. girdikten sonra vermiyor. ama 1 kere girmeden önce eksik diyor. bu yüzdenmi banned yedim bilmiyorum. Yardımcı olun. Ticket gönderemiyorum. 5 point istiyor. 400 cash yüklerim. Ama karakterim acılmazsa benim param heba olur. Karakterim acılabilirmi durumu nedir napmam gerekiyor yazabilirseniz sevinirim.
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Konunuzla ilgili destek bileti göndermelisiniz. Bileti, Cash yüklü başka bir hesap var ise o hesabı kullanarak bilet gönderebilirsiniz.