Results 1 to 4 of 4
    Junior Member
    Nickname
    SummerLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Post Destandaki Karakterim İçin Yardım

Gm bey charımın ID: şifresini ve Msn'nini unutmuş durumdayım üniversiteden geldim hatırlamıyorum charı açarken sms aktivasyonu vardı lütfen kurtarabilirmiyiz acaba yardımcı olursanız çok sevinirim ticket dahil attım benim charın doğum tarihi kayıtlı msn sayfasına yönlendiriyorsunuz zaten charın msn'nini bilsem oraya yazarım lütfen bu hesabımı kurtarın rica ediyorum Nick:SummerLifeDase Sunucu: Destan Job:Ko-Rogue-Okçu Charım sms numarası : bu numaramın üzerine sms vertikasyonu onayı yapıldı buradan yardımcı olursanız çok sevinirim ticket ile olmuyor.

Teşekkür eder saygılarımı sunarım Nttgame Yetkililerine.
    Last edited by IBlackWicked; 06-14-2018 at 06:15 PM. Reason: acil

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Forum üzerinden ne yazık ki hesap desteği sağlanamamaktadır.
    Destek sistemi üzerinden yardım alabilirsiniz.

Lütfen kişisel bilgilerinizi herkesin görebileceği bölümlerde paylaşmayınız.

Junior Member
    Nickname
    SummerLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    iyide kardes desteğin hangi bölümüne yazayım hepsine yazdım hepsinde kayıtlı eposta adresine yönlendiriyorlar ben diyorumki benim numaram ile islem yapılsın çünkü unuttum detaylı okumuyorsunuz direk kayıtlı olduğu eposta sayfasının linkini atıyorlar @,IBlackWicked yemin ederim bosuna npoint gidiyor tickedlere çok stres yasıyorum moderatör bey. sunu gm lere iletirsen sevinirim gm bey lütfen yazdım bak farkındaysan ben istiyorum ki iyi okuyun numarama göre islem yapsınlar diyorum anlamıyor musunuz.
    Last edited by tigers006; 06-14-2018 at 07:58 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    E-posta adresinizi bilmiyorsanız yenilemek için Bilet Gönder > NTT Portal > E-posta Sorunları bölümü üzerinden bilet oluşturmalısınız.
    Hazırda gönderilmiş biletiniz varsa tekrar bilet oluşturmanıza gerek yok. Destek ekibi sizi yönlendirecektir.

Göndermiş olduğunuz biletinizi gereksizce güncellemeniz veya çoklu bilet göndermeniz durumunda tarafınıza geri dönüş süresi uzayacaktır. Bu konuda tarafınıza geri dönüş sağlanana kadar sabırla bekleyiniz.

Tags for this Thread