Results 1 to 6 of 6

Acilan konularimiza niye bir yetkili mod yada gm girip cevap vermiyor merak ediyoruz.

NE ATILAN TICKETLERE NEDE ACILAN KONULARIMA CEVAP ALABILIYORM BI AY BOYUNCA DURMAKSIZIN SIZE.KONU ACIYORM TICKET ATIYORM.HEM RESTARASYON HEM DE HAPIS KONUSUNDA YARDIMCI OLMUYORSUNUZ
    1. OLARAK CARIM HACK YEDI VE 4.5 AY OLDU HER HAFTA DUZENLI TICKET ATTIM NE TICKETE CEVAP VAR NEDE KONUYLA ILGILENEN.RESMI FORUMDA ISTENILEN TICKET ORNEGINE GORE YAZDIM LTFEN ARTIK ILGILENIN YETER.
    2.OLARAK YENI ALDIGIM KARAKTERIM 2 HAFTA BOYUNCA PAZAR YAPARAK KROWAZ GIYSILERIMI DIZDIGIM KARAKTERIM E GIRDIGIMDE KARAKTERIM HAPISTE DOGDU.TAM 1 AY OLDU VE PREMIUM DA BITTI.BEN ILLEGAL OLSAM O KADAR ITEMI NIYE YAPAYIM SAYIN YETKILILER SU HACKSHIELD HATANIZI LTFEN DUZELTILSIN RICA EDIYORUM.BURDA ILLEGAL OYUNCULAR YUZUNDEN BIZ ZARAR GORUYORUZ.BIZIM EMEKLERIMIZ HIC E SAYILIYOR..
    İD=londonavenue
    SERVER=DESTAN

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Cevap Veriliyor Fakat Her konuya Değil , Uygun Görülürse ...

Banned
    Nickname
    WoodAresMera
    Class
    Mage
    Clan
    Nationalitys
    Server
    Asgard
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    aynı konular defalarca açıldı takdirde bakmıyorlar diye biliyorum eski konuları araştırırsanız ögrenebilir siniz

Cevap verilmiyor benim actigim konulara ne inceleme yapiliyor nede attigim ticketlere cevap geliyor .cevap gelmeyi birak oto cevap bile gelmiyor artik....bu mudur emegimizin karsiligi o kadar illegal insan gezerken biz emegimizle oynadigimiz oyunu hapiste geciriyoruz varmi boyle birsey.adalet bunun neresindedir acaba..

Cok bisi istemiyoruz hesabim incelensin veya su konuya bi tane mod gelip su sudur sundan dolayi yada bundan dolayi cevap vermiyoruz desin yeterli....!

Senior Member TheTurkAsassian's Avatar
    Nickname
    TheTurkAsassian
    Class
    Rogue
    Clan
    TheAscension
    Server
    US->Helios
    Race
    El-Morad
    Human rogue 72 görev sikil bugda hala onu düzeltemediler bu yönetimden ben birşey beklemiyorum artikda işte.
    Yaşamak Ve Ölmek Sadece Ekip İşidir.TheAscension Clanı Olaraktan Tüm Üyelerimize , Bizlerle Oldukları için Teşekkür Ederiz.
    HERKESE İYİ FORUMLAR