Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 40
    Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by hhalliilllss View Post
    Hocam firmaya ilk geldiğindeki samimiyetini kaybetmişsin. Oyunculara yeni sunucu lafı sokmaya da başlamışsın. Mgame önem sırasına göre çözüyor demişsin. Çok komiksin magic hammer mi önemli yani oyundaki eksiklere bakınca
    Samimiyetimden bir şey kaybetmedim, lafı dolaştırmadan en net cevabı alabileceğiniz GM'lerden birisiyim hala. Kahraman ile olan konuşmalarımızdan dolayı kendisine öyle bir cevap verdim.

Yukarıda yazdığım gibi Mgame firması, kendilerine bildirilen hataları onlara göre uygun bir önem sırasında göre çözmekte ve oyuna uygulamaktadır.

Senior Member IVATANSEVER's Avatar
    Nickname
    IVATANSEVERI
    Class
    Rogue
    Clan
    PatRiotS
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Samimiyetimden bir şey kaybetmedim, lafı dolaştırmadan en net cevabı alabileceğiniz GM'lerden birisiyim hala. Kahraman ile olan konuşmalarımızdan dolayı kendisine öyle bir cevap verdim.

Yukarıda yazdığım gibi Mgame firması, kendilerine bildirilen hataları onlara göre uygun bir önem sırasında göre çözmekte ve oyuna uygulamaktadır.
    Lafı dolandırmadan keskin ve net cevaplara devam edin bu huyunuz çok iyi.

O zaman her hafta yaptığınız yayınlardan bir tanesinini sadece soru cevaba ayırsanız. Yeni server soranı muteleyin. Mesela biz size oyuna solo oyuncuları küstürmemek daha fazla solo oyuncunun katılmasını sağlamak için delos mafyalarına çözüm bulacak mısınız diye soru sorsak? Mgame neden pus indirimi getirmiyor desek. Hep beraber tartışsak. Artık her hafta aynı yayınlardan sıkıldık. Bakın siz de farkındasınız tüm serverlerin sahipleri belli olmuş. Ardreamda pk yok farm var. Ne zaman birinin slotunu elinden almaya calısırsan pk başlıyor. İki ırk anlaşmalı. Bu oyunun teması iki ırkın mücadelesi değil mi? O kadar introlarda anlatılan olay bu değil mi ben mi yanlış anladım? Şu an oyunu eğlence için oynayan insanlar çok az. Bakın maneste destanda maradonda adım atacak yer yok ama izlediğim yayıncılar pk için aoc dolanıyor. Cs çıktığı zaman olan bir pk var. Soru cevap yayını rica ediyorum.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by hhalliilllss View Post
    O zaman her hafta yaptığınız yayınlardan bir tanesinini sadece soru cevaba ayırsanız. Yeni server soranı muteleyin. Mesela biz size oyuna solo oyuncuları küstürmemek daha fazla solo oyuncunun katılmasını sağlamak için delos mafyalarına çözüm bulacak mısınız diye soru sorsak? Mgame neden pus indirimi getirmiyor desek. Hep beraber tartışsak. Artık her hafta aynı yayınlardan sıkıldık. Bakın siz de farkındasınız tüm serverlerin sahipleri belli olmuş. Ardreamda pk yok farm var. Ne zaman birinin slotunu elinden almaya calısırsan pk başlıyor. İki ırk anlaşmalı. Bu oyunun teması iki ırkın mücadelesi değil mi? O kadar introlarda anlatılan olay bu değil mi ben mi yanlış anladım? Şu an oyunu eğlence için oynayan insanlar çok az. Bakın maneste destanda maradonda adım atacak yer yok ama izlediğim yayıncılar pk için aoc dolanıyor. Cs çıktığı zaman olan bir pk var. Soru cevap yayını rica ediyorum.
    Yazdıklarına aynen katılıyorum. Gordion gibi boş sunucuda bile her yer parselleniyor ise aktif sunucuları düşünemiyorum.Küçükken başkasının bahçesinde top oynardık gelip topu alıp bizi kovardıya aynen onun gibi şuan ki sistem.Sadece oyundan faydalananlar tutunuyor gerisi boş boş gezip kalabalık yapıyor.

Banned
    Çünkü ntt yeni başlayacakları reseller sitelerin kucağına atıyor. Paran varsa gb çeker item alır ilerlersin yoksa 5-10 ay eslantta/emc/lufer de farm yaparsın e tabi macrocu dan veya slot mafyalarından kurtulabilirsen. Bu olmazsa Full pus bile dizsen quest itemleriyle aoc ta cz de barınman da mümkün değil. Oyundaki eventlar ile de olmaz çünkü jr gemleri ve kutular pot parasını çıkartıyor.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bazı kullanıcıları hiçbir şey memnun etmiyor. Rutin bakım olsa neden bakım, güncelleme gelse neden o değil bu. Keşke tüm eksiklikleri aynı anda düzeltebilen bir yapımcı olsaydı ama madde madde ilerlemeyi tercih eden bir yapımcı var, haliyle bütün sorunlu kısımlar sırasıyla düzeltilecektir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member JosephHeydrich's Avatar
    Nickname
    TheHeydrich
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    MGame yine PUS indirimine gitmemiş...
    “Vox populi, vox dei”

Senior Member A_O_T's Avatar
    Nickname
    CuteI3utPYSCHOOOOOO
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Yeni server neden gelmiyor özel bir sebebi varmı?

Senior Member __SaCReTeS__'s Avatar
    Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Sanırım mgame kişiye özel oyuncuların buglarıyla ilgilenmiyor Ahmet bey sadece toplu bi bug olursa ilgileniyorlar sanırım elinize sağlık en azından bazı şeylerin yavaşda olsa düzeltilmesi sevindirici.

Senior Member ALT4iR's Avatar
    Nickname
    PatuPaiarehe
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    AKYD
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Okçu olarak geçen hafta bana çok sıkıntı yaşatan bir sorundu ve bu sorunu dile getirsem ne zaman çözülür diye konusunu bile açmadığım bir konu mesafe gayet iyi olmuş elinize sağlık, rpr olayı da iyi olmuş boşa magic hammer basmayacağız artık.
    Last edited by ALT4iR; 06-14-2018 at 04:43 PM.
    Tanımadığım insanların sözüne itibar etmem, tanıdığım insanların da itibarı kadar sözlerine itibar ederim...

AKYD
    Ardream Koruma ve Yaşatma Derneği