Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 58
    Junior Member

Delos Mafyaları (MANES)

Merhaba,

Yıllar sonra bir heves oyuna geri döndüm. Manes serverında oynuyorum. DC premium aldım, GB aldım karakteri dizdim, dizmeye devam ediyorum. Daha da PUS itemleri alacağım. Kısacası ben bu oyunu oynamak istiyorum.. Malum updateler sonrası farm slotları neredeyse bitirildi.. Kalannlar da resmen güçlü güçsüzü, kalabalık tek kişiyi eziyor..

Adamlar maneste delosa resmen mafya gibi çökmüşler.. Farm yapılmasına müsade etmiyorlar. Üstelik bu iki karakterin rekabet edip güçlünün slotu alması olarak da işlemiyor.. Adamlar humansan karus karakterle, karussan human karakterle gelip screenshottaki muhabbette kendi ağzıyla anlattığı gibi seni oynatmıyor..

Bu şimdi legal mi? Legali geçtim etik mi? NTTgame buna gerçekten göz yumuyor mu? Yumacak mı? Oyuncu haklarını korumaya ne oldu?
    Şimdi henüz aldım bu screenshotı.. Bu postu yazıyorum, konuyu attıktan sonra video kaydı almaya başlayıp slotu almaya çalışacağım.. Büyük ihtimalle söyledikleri gibi yapıp gelip aynı IP'den girdiği başka karakterle beni kesecekler.. Video kaydını da konuya atacağım.. Umarım, umuyorum dikkate alınır, müdehale edilir.. Yoksa biz boşuna para veriyoruz, boşuna emek veriyoruz bu oyuna.. Gerçekten komik ve acı..

Senior Member
    Nickname
    Moincuo
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Adamlar baya baya kiralıyomuş. Henüz sahibinin kim olduğunu bilmiyorum ama saatlik 5 m ödeme yapıyolarmış Millet delirmiş ya

Senior Member A_O_T's Avatar
    Nickname
    CuteI3utPYSCHOOOOOO
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Delosdan ev geçindiren adamlar tanıyorum. Günün her saatini kiraya veriyorlar. Örneğin en ölü 5 saat kendileri kasıyorlar. Biff zamanları kiraya veriyorlar. Bide uyuduklarında kiraya veriyorlar. Böylelikle durmadan gb akıyor. Slotun saatlik getirisi minimum 4x Ms + 5m Çöp + 15m likde magic hammer . Yeni sunucularda 25mlik magic hammera kadar cıkıyor. Ortalama bu rakamlar. Yani adamlar günde banko 2gbsi var monster stonelar hariç. Mafyalaşma olayı doğru yani. Kiraya verdiği adamlarıda farklı biri geldiğinde çağırıyor ks var gelin diye. Sırf delos tutmak için destanda 10.000liraya dizili charlar var.

Senior Member JosephHeydrich's Avatar
    Nickname
    TheHeydrich
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bunca yıldır KO oynuyorum şu son dönem kadar GM'lerin her şeye müdahale etmesini isteyen bir topluluğa daha rastlamadım. Slotuma KS atılıyor banlayın, diğer charıyla beni kesiyor banlayın, ırklar birbirine vurmadan farm yapıyor banlayın vs vs. Dilerim tez zamanda Delostaki tüm droplar kaldırılır veyahut hayvanlar oldukça güçlü hale getirilir de hepiniz rahat edersiniz. Böyle günde birbiriniz hakkında 10 konu açmak zorunda kalmazsınız.
    “Vox populi, vox dei”

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Ts ve magic hammer random şekilde yaratıklardan çıksa böyle kavgalar olmaz.

Banned
    Tekel online pazar genie csw krowaz bifrost her yerdeler.

Senior Member FFelipeMelo's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Oyundan zevk almak yerine her yönüyle para kazanmak için gelen, para köleleri sayesinde her zaman böyle olacak bu tarz oyunlar.
    Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir.
    - Benjamin Franklin

Galatasaray

Junior Member
    benim derdim slotuma ks atıldı değil. bu bariz çeteleşme. haksızlık var diğer oyunculara. ne bana yapılsın ne ben yapiyim. eşitlensin denildiği gibi droplar yada bu tarz olaylara önlem alınsın. mesela abysste enemy olayı kaldırılsın?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Slota ks ye girersen 75 tane karşı ırk bp pri kafana çökip seni delosta barındırmaz

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    İllegal bir aktivite olmadığı sürece bu tip oyun içi durumlara müdahale edilmiyor. Güçlü olanın pk alanlarında ve delos gibi farm getirisi yüksek bölgelerde avantajı var. Ancak herşey güç demek değil, dişli bir rakip olursanız istediğinizi eninde sonunda elde edersiniz.
    The games we play are deadly, aren't they?