Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Lightbulb Biletimi açamıyorum HTTP 500 hatası

Merhaba gönderdiğim bileti ve gelen cevabı açamıyorum bütün tarayıcılardan denedim fakat sonuç aynı HTTP 500 bu sayfaya ulaşamıyor hatası alıyorum

Bilet no : EOQ-833-48760

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Z4C_DUFSH9C View Post
    Merhaba gönderdiğim bileti ve gelen cevabı açamıyorum bütün tarayıcılardan denedim fakat sonuç aynı HTTP 500 bu sayfaya ulaşamıyor hatası alıyorum

Bilet no : EOQ-833-48760
    Merhabalar,

Bilet görüntüleme sorunları şimdiye kadar edindiğimiz tecrübelere göre 3 şekilde çözümlenebiliyor :

1- Başka bir internet tarayıcısı kullanarak. Google Chrome tercih edebilirsin.

2- İnternet geçmişini tamamen temizleyip, tarayıcıyı kapattıktan sonra tekrar tarayıcıdan giriş yapabilirsin,

3- Bu sorun bilgisayarından da kaynaklı olabileceği için, başka bir bigisayarda biletlerini gözlemlemeyi denemeni tavsiye edebilirim. Bu gibi sorunlar hesaplarla bağlantı sorunlar değildir.

Bu adımları denedikten sonra, sorun yine de devam ediyorsa, buradan bize iletebilirsin.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Bilet görüntüleme sorunları şimdiye kadar edindiğimiz tecrübelere göre 3 şekilde çözümlenebiliyor :

1- Başka bir internet tarayıcısı kullanarak. Google Chrome tercih edebilirsin.

2- İnternet geçmişini tamamen temizleyip, tarayıcıyı kapattıktan sonra tekrar tarayıcıdan giriş yapabilirsin,

3- Bu sorun bilgisayarından da kaynaklı olabileceği için, başka bir bigisayarda biletlerini gözlemlemeyi denemeni tavsiye edebilirim. Bu gibi sorunlar hesaplarla bağlantı sorunlar değildir.

Bu adımları denedikten sonra, sorun yine de devam ediyorsa, buradan bize iletebilirsin.
    3 farklı tarayıcıdanda denedim internet geçmişi ve çerezleri temizleyip kapatıp açıp tekrar denedim masaüstü bilgisayarımdanda denedim fakat hepsinde sonuçta aynı.
    şu hatayı alıyorum: https://hizliresim.com/AzmdBq