Results 1 to 8 of 8
    Junior Member 07minnos007's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Thumbs up Pustan bilgim dişinda premium çekilmesi

Merhabalar,

13.06.2018 saat 00:50 de karakterimi pazardan kaldırıp oyundan çıkarttım ve pc kapattım hiçbir Premium yoktu ve üzerinde 32xx cahs vardı. aynı gün iş dönüşü 18:50 de oyuna girdim bi baktım Premium var L dende trina gelmiş karakter kendiliğinden Premium çekmiş. Daha öncede clan arkadaşımın başına aynı durum geldi onda cash az olduğundan bronz Premium çekilmiş bana platinıum çekilmiş kaldı ki oynadığım karakterde platınum hiç bir işime yaramıyor ben war Premium yada dc Premium çekicekken böyle bir durumla karşılaşıyorum. Çar haklendi desem itemlerim duruyor zaten anında ticket atıp şifemi değiştim ama bu duruma anlam veremedim NTTGAME acil yardımlarınızı bekliyorum karakterimdeki cahsleri iade edin ve premiumunuzu geri alın.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Maalesef PUS alımlarının herhangi bir geri iadesi ve değişimi bulunmamaktadır. Durumunuzla ilgili bilet atarak, bilgi alabilirsiniz.
    Last edited by akoml; 06-13-2018 at 07:31 PM.

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    bilet attım zaten ama benım yapmadığım bir alışverişten nasıl ben mesul oluyorum oyunun saçmalığı kac kısıye aynısı olmuş resmen milleti dolandırıyorsunuz

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    bence arkadaş bir açıklamayı hak ediyor ctrl v yi değil.

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    şimdi bir miktar npoint yüklemesi yaptık ve malum yaz geldi. güneye inelim falan derken üç dört ay geçti. eve geldik, oyuna bir girelim dedik ve hesap kendi kendine bütün npointlerle her ay premium çekmiş. benim başıma gelse ben kahrolurum, üstelik hiç tercih edilmeyecek bir premium paketini otomatik çekse. of! en az bir iki sene oynamam.
    örneğin; ben ders çalışıyorum, sınavlar bitince oyuna başladığımda rahat etmek için cebimden üç beş artırıp npoint yüklüyorum. ya yaz tatili falan dinlemezse, ya sınavlar bitmeden dandik bir premium çekerse hesap kendiliğinden ya da tam benim başlayacağım günden bir gün önce bronze premium çekerse ne olacak kendi kendisine yapmaz herhalde böyle bir şey. (yapar mı? adam yaptı diyor)
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Merhaba arkadaşlar, hesapların kendi kendine premium alması gibi bir durum söz konusu değildir. Hesabınızı kontrol ettikten sonra premiumun webshop üzerinden alındığını gördüm bu sırada başka bir adresden giriş yapıldığını tespit ettim. Hesabınızın bilgilerini paylaşmadıysanız bilgisayarınızı temizlemenizi ve şifrelerinizi değiştirmenizi tavsiye ederim.
    Last edited by Patheoz; 06-14-2018 at 11:22 AM.

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    tamamen yalan hesap bilgilerimi benden başka kimse bilmez kaldı ki otp sadece telefonumda kurulu ve cekildigi saat hesaplarıma gore 12:00 gibi ben o saatlerde mesai basında oluyorum ve evimde kimsede yok tek yaptığınız basma kalıp kopyala yapıştır kelimeler konuyla ilgili bilişim suçlarına şikayaette bulunucam o saatte nerde olduğumdan tutunda bilgisayar kasam dahil teslim edicem artık yeter dolandırılmaktan bıktık birkez olsun hatanızı kabul edin sizce oyle saçma sapan bir premiumu neden çekeyim ? veya başkası çeksin başkası çekmiş olsa satıcağı bir premiumu çeker dc war exp vs neden direk kırılan bir premiumla ugraşssın lütfen insanlarla dalga geçmeyi bırakın ADİL olun bu olayı en az 4 arkadaşım daha yasadı eminim konu açsalar cevabınız aynı olucaktır. resmen insanları oyundan soğutuyorsunuz sonra neden user kaybı var işte bu saçmalıklar yüzünden kayıp var neler yaşandığını saniyesi saniyesine anlatıyorum madem başka pc den gırılmıs bakın bakalım o saatte otp ekranına girilmişmi ? otp sadece telefonumda kurulu ve benden başkasının elleme imkanı dahi yok. ip adreslerina bakın gereken yaptırımları yapın madem başka ip diyorsunun benım kullandığım 2 ip adresi var başkasında asla açılmaz karakterim ogun açılan ip adresine gerekli yaptırımları uygulayın ozaman beni madur ettiniz başkaları olmasın yazık yüzlerce tl yatırıp şu oyundan zevk almaya çalışıyoruz ama görüyorsunuz ki oyun sizi 10 sn soğutuyor. Şuan hiç anlamadığım şekilde saçma sapan bir premiumla kalmak zorundayım üstelik hiçbir faydası olmayan ve saçma sekilde pahalı olan bir premiumdan bahsediyoruz. YAZIK ÇOK YAZIK ...

Junior Member
    sayın oyun sahibi lutfen şu chat reportlarımızı bi iyice gözden geçirimisiniz admlar bize ana avrat düz geciyo biz bişi yapmadan çoluk coukla ugrasır olduk ya bi el atın yada biz bırakalım yani lütfen gereğini yapın ki yapacagınzdan eminiz

Tags for this Thread