Results 1 to 3 of 3
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad

CZ Krowaz Bossları kaçırmak hakkında bilgi lütfen.

Herkese merhabalar.

Bildiğiniz üzere Ronark Land bölgesinde luring eyleminin herhangi bir cezası yok.Lakin mob kaçırmanın cezası 3 gün ban yemekten başlıyor.

(Bunun haksız bir kural olduğunu ve iki durumunda oyuncuyu rahatsız ettiğini lakin birinin cezası birinin suç olması durumunun adaletsiz olduğunu ve ikisinin de serbest yada ikisinin de yasak olması gerektiğini düşündüğümü belirtirim.)

Benim sorum şudur.Daha önce bu konu hakkında forumda konu açtığımda Kheinart'ın verdiği cevapta genel olarak şunlar vardı "Mob çekme işlemi yani Luring yapmak serbest, Mob kaçırmak, saklamak yasak" demişti.

Ben bu kurallar arasında şöyle bir esneklik var mıdır diye sormak istiyorum.Örneğin Ronark Land bölgesindeki Cruel, Hellfire, Havoc ve Enigma gibi Krowaz boss'larını kaçırmak yerine kule yanında yani altında keserken Keremash, Medichmash, Nighmash gibi mobları çekenler yüzünden ölmek yerine bu Krowaz boss'ları kule etrafında döndürmek yada gezdirerek kesmek, kuleden uzaklaştırmadan çekmek, kuleden uzaklaştırmadan hareket ettirmek gibi durumların her hangi bir yaptırımı olur mu ?

(Üstte de belirttiğim gibi Lure yapanlar yüzüden defalarca ölüyoruz, kalkıyoruz, farm yapamıyoruz.Bu konu hakkında bir düzenleme gelmesini rica ediyorum.)

Konuya Kheinart tarafından kesin ve net olarak cevap verilirse sevinirim.Yanlış bir bilgi yüzünden hesabımın yasaklanmasını veya farklı işlemlere tabi tutulmasını istemiyorum.

İyi çalışmalar.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Beklemedeyim

Senior Member
    Bekle bekle mantığını anlayana kadar