Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Account Creation Abuse Hakkında

Merhaba. Pazar sabahı 4 adet hesap oluşturup karakter açtım piremium satın alıp her birini ayrı pc den giriş yaptım 67 lvl e kadar kastım. oyundan cıkıp yeniden giriş yaptığımda bu hata geldi önüme account creation abuse. Bu sabah bilet gönderdim daha cevap alamadım . Bu hata ne anlama geliyor. karakter id lerini ****01, *****02, şeklinde almıştım bununla alakası olabilirmi. teşekürler

Senior Member
    seri account aldıgın zaman otomatik ban atılıyor diye biliyorum geçmiş olsun ticket atarsan belki düzeltirler

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by umanes11 View Post
    Merhaba. Pazar sabahı 4 adet hesap oluşturup karakter açtım piremium satın alıp her birini ayrı pc den giriş yaptım 67 lvl e kadar kastım. oyundan cıkıp yeniden giriş yaptığımda bu hata geldi önüme account creation abuse. Bu sabah bilet gönderdim daha cevap alamadım . Bu hata ne anlama geliyor. karakter id lerini ****01, *****02, şeklinde almıştım bununla alakası olabilirmi. teşekürler
    Merhabalar,

Account Creation Abuse ibaresi, hesapların inceleme altına alındığında karşılaşılan bir durumdur. Forum üzerinden hesap desteği verilmemekte olup, Destek Biletine gelecek olan cevabı beklemelisiniz. Unutmayın, Müşteri Hizmetleri hafta sonu çalışmamaktadır. Mesai günleri içerisinden başlayarak en geç 72 saat içerisinde Destek Biletinize cevap gelecektir.

Junior Member
    Heaplarım açıldı ilginiz için teşekür ederim

Merhaba aynı sorun bendede oldu 2 3 car kayıt olmusdm sonra carıma chs ykledm exp kasdm 41 e kadr snra arkadsmn ıtemlerını alp tekar exp kasdk beraber aynı evde 2 pc var 1 modeme baglıyız sonra cardan relog attm

Account creation abuse yazısı cıktı tıcket gonderdım . hıcbır program dahı kulllanmadım banım acılırmı ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by cez_u7AnKerc View Post
    Merhaba aynı sorun bendede oldu 2 3 car kayıt olmusdm sonra carıma chs ykledm exp kasdm 41 e kadr snra arkadsmn ıtemlerını alp tekar exp kasdk beraber aynı evde 2 pc var 1 modeme baglıyız sonra cardan relog attm

Account creation abuse yazısı cıktı tıcket gonderdım . hıcbır program dahı kulllanmadım banım acılırmı ?
    İllegal değilseniz açılır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.