Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad

Magelerin 83 Skill'i Felankor.

Arkadaşlar bu magelerin Master 23 skill'i olan Guard yani Felankor'un efekti şu vurduğu alevden bahsediyorum gözlerimi kör ediyor.Monitöre bakamıyorum.Aşırı ama aşırı rahatsız edici.Buna bir çözüm var mıdır ? Oyunun dosyalarından silsek veya başka bişe yapsak.PC iyi olsa bile oyunu kastırıyor ve çok kanser ediyor.

Yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Oyun dosyaları üzerinde değişiklik yaptığınız tespit edilirse hesabınız ceza alır. Bu riske girmeye değer mi?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Oyun dosyaları üzerinde değişiklik yaptığınız tespit edilirse hesabınız ceza alır. Bu riske girmeye değer mi?
    Bütün online oyunlarda grafik ayarlarında efect kapatma, kısma vb. şeyler mevcut. Neden hemen "iyin disyiliri izirindi diğişiklik yiptiğiniz tispit idilirsi" diye bir mantık yürüttün merak ettim. Adamın belki gerçekten gözleri rahatsız oluyor ne yapsın bilgisayarı kaldırıp çöpe mi atsın? Daha yaratıcı öneriler lütfen. Şuanda aktif bir şekilde binlerce kişi oyun dosyalarını değiştirip oynuyor, banlanan kısım ise %1, böyle bir iddaa da bulunmak %100 verim gerektirir.

İyi Oyunlar.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Bütün online oyunlarda grafik ayarlarında efect kapatma, kısma vb. şeyler mevcut. Neden hemen "iyin disyiliri izirindi diğişiklik yiptiğiniz tispit idilirsi" diye bir mantık yürüttün merak ettim. Adamın belki gerçekten gözleri rahatsız oluyor ne yapsın bilgisayarı kaldırıp çöpe mi atsın? Daha yaratıcı öneriler lütfen. Şuanda aktif bir şekilde binlerce kişi oyun dosyalarını değiştirip oynuyor, banlanan kısım ise %1, böyle bir iddaa da bulunmak %100 verim gerektirir.

İyi Oyunlar.
    Güzel kafa oyunu ben mi yaptım. Yasak olan birşeyi silebilirsin mi demeliydim? Yapılan bu tip dosya değişikliği oyunda bariz üstünlük sağlıyor en basiti 8 vs 8 atarken priest heal skili görünmeyince çok güzel isim tutuluyor sadece bu bile yasak olmasına yeterli.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Selam,

Oyun içerisinde bulunan efekt ayarlarını (f10) en düşüğe çekebilir veya kapatabilirsiniz. Ayrıca,oyun klasörleri üzerinde herhangi bir değişikliğin size problem yaratacağını söyleyebilirim.

Ekibin bilgisi olduğunu düşünüyorum fakat hatırlatmak adına tekrardan bildireceğim. Çünkü bu durum beni ve bir çok oyuncuyu daha rahatsız ediyor
    Last edited by SkCLucky; 06-11-2018 at 09:47 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ek olarak monitörün parlaklık ayarını düşürebilirsiniz ve fazla karanlık bir yerde oynuyorsanız monitöre yakın bir yerde gece lambası tavsiye ederim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    inşallah ilerleyen patchlerde summon guard yeteneğide magenin elinden alınmaz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Güzel kafa oyunu ben mi yaptım. Yasak olan birşeyi silebilirsin mi demeliydim? Yapılan bu tip dosya değişikliği oyunda bariz üstünlük sağlıyor en basiti 8 vs 8 atarken priest heal skili görünmeyince çok güzel isim tutuluyor sadece bu bile yasak olmasına yeterli.
    Güzel kafa değil, sana sadece olaya biraz "empati" kurarak bakmanı tavsiye ettim, adamı tanımam etmem. Evet 8v8 de heal kapatılır, 1v1 de minor kapatılır vs vs bunları yapanlar var zaten oyunda ve ayrıca bende kurcala dosyaları kapat demedim. Uzun uzun yazardım da şöyle yazmak istiyorum; Peki kankam.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    summon guard a nerf geliyor.

Senior Member
    Oto ... heryerde çıkarıyorlar. Kimsede bişey demiyor. Baskında toplanma alanında a.f.k adamları expe yatıracak kadar karakterli arkadaşlar epeyce sayısı çok. Ailenin şımarık çocuğu gibiler . EE onlarda haklı oyunda uyarıcak gm ler azıcık savaşlara gireceklerine çarkıfelekte vakit öldürüyorlar. Sözüm kendini bilmezlere diğer arkadaşlara lafım yok .
    Last edited by GamesDepot; 06-11-2018 at 04:06 PM. Reason: kötü kelime kullanımı